Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Czas Zapłaty
Przeładuj stronę Czas Zapłaty - Informacje ogólne

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 26-12-09, 18:52   #217
Xsant
Zębacz

Xsant awatar

Domyślnie

Jeśli chodzi o print Screen'a to wystarczy że wejdziesz w np. painta, wybierasz opcje wklej i zapisujesz. Twórcy obiecali że, będą dawać nowe informacje a, tu cisza.

Interpunkcja. Sprawdź w słowniku, co to znaczy, a następnie powtórz klasę 2 gimnazjum oraz zdania podrzędnie i równorzędnie złożone. Jeśli nie skończyłeś jeszcze 2 klasy gimnazjum... siedź cicho, dla własnego dobra. Nie obchodzi mnie że to Internet, że wszyscy tak piszą, że to, że sro. Ch*j mnie to boli. Może jeszcze dysleksja, co? Dysortografia? NIE. Nie ma nic, co by broniło błędów językowych. Owszem, zdarzają się, ale nikt nie ma do nich prawa. One są błędami, a nie pierdołami które można sobie darować. Nie atakuję Twoich błędów, to był tylko atak prewencyjny jakby KTOKOLWIEK chciał podjąć ten temat.

A upomnienie wręczam za kolejny post z serii "asdf asdf zajebisty mod kiedy premiera?", mimo, że nieco odbiega od przedstawionego wzorca.

Luke

Подземелье Белиара | Ученик Меча

Ostatnio edytowane przez Luke : 28-12-09 o 00:46.
RPG
Xsant jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-09, 11:47   #218
mpot1
Chrząszcz

Domyślnie

Optymistyczna data premiery to grudzień 2008( informacja z Waszej strony), mija rok a tu moda nadal nie ma.
narobiliście tyle zamieszania i hałasu z tym modem jak sama Jola Rutowicz (jesteście tak medialni jak Jola i Majdan razem wzięci),
afiszujecie się ze swoim prologiem na każdej stronie z Gothiciem, na jakimś "dzień Screena" (co to jest pierwszy raz o tym słyszę) wszędzie głośno o modzie którego nie ma...
Znacie powiedzenie: "Krowa, która głośno ryczy mało mleka daje"?
Do Was doskonale to pasuje, zwłaszcza do LUKA
Weźcie się do roboty, albo odpuście sobie.
To że mod miał wyjść rok temu i do tej pory go nie ma, może świadczyć o tym, że:
- projekt Was przerósł - nie dajecie rady.
- nie trzyma się kupy - (pomysł był fajny, ale za dużo "perełek", które z moda robią niespójną fabułę)
- pierdzicie w stołki i nic nie robicie.
- patrz punk pierwszy

Apeluje zatem do Was w imieniu własnym i podejrzewam wielu oczekujących na moda:

1. CZY MOD WYJDZIE? jezeli tak to:
2. PODAJCIE DATĘ WYDANIA!!!

PZDR
RPG
mpot1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-09, 12:44   #219
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

Tak podadzą przewidywaną datę premiery i pech będzie chciał ze sie nie wyrobią wtedy pełno ludzi twojego pokroju będzie pisać teksty typu: miało być a nie ma ale zal weźcie w ogole. Projekt sie najzwyczajniej w świecie rozrósł a jak tak ci zależy zeby wyszedl wczesniej to naucz sie modowania i im pomóż na co sie zapewne nie zdobędziesz to nie jest takie proste zważywszy na rozmiar projektu i zastosowane innowacje do tego dochodzi fakt ze tworzenie CZ to nie jest ich praca za którą im płacą i siedzą nad nią codziennie, uszanuj to ze oni tez maja swoje życie prywatne. Mam nadzieje ze choć trochę przemówiłem ci do rozsądku naucz sie zasady ze jeżeli nie pomagasz to staraj się przynajmniej nie przeszkadzać.

Arena Multiplayer: Project Manager

RPG
GeneralLee jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-09, 13:12   #220
mpot1
Chrząszcz

Domyślnie

chyba nie przeczytałeś dokładnie mojego posta, albo go nie zrozumiałeś, generale.
Tak więc proponuję przeczytaj go jeszcze raz.

rzecz w tym, że jest robiony szum wokół moda, którego nie ma.
Na początku modyfikacja, a potem dopiero szum - oczywiście jak będzie dobry.

Teraz ja Ci chcę przemówić do rozsądku:
Podsycanie apetytu i zapowiedź optymistycznej premiery (w efekcie nie dotrzymanie jej) jest bardzo nie wporządku w stosunku do graczy - do fanów serii - którzy na nią czekali.

wynagrodzenie, wolny czas to zupełnie inna rzecz - nijak ma się do obietnic bez pokrycia - o to mam żal, natomiast za trud i pracę włożoną w tego modą będę im bardzo wdzięczny ( o ile wyjdzie),

Generale,
Twój post był jakbyś przeszedł niezłe pranie mózgu, w stylu - ubóstwiajmy ich ponad wszystko, nie dam nic złego na nich powiedzieć - trochę rozsądku i samo pomyślunku w Nowym Roku życzę

pozdro
Bolus
RPG
mpot1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-09, 13:42   #221
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

Mpot1 ja sam jestem moderem i wiem jak cale masy postów takich jak twój potrafią irytować. Piszesz o tym jak to optymistyczna data premiery jest krzywdząca mimo to cały czas chcesz poznać datę premiery której nie da się ustawić przy tak niczym nienormowanych pracach. Zresztą jak sama nazwa wskazuje jest to optymistzyczna data premiery której nie muszą się trzymać. Data premiery w takch projekt jest praktycznie nie możliwa do ustalenia nigdy nie wiesz co się zdarzy.

Arena Multiplayer: Project Manager

RPG
GeneralLee jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-09, 17:00   #222
Cor_Bar
Polna Bestia

Cor_Bar awatar

Domyślnie

Widać ''generale'' że dalej nie rozumiesz...pozatym pozwólcie że przypomne: oficialna data wydania moda CZ-Grudzień ROKU 2008... rzeczywiście gdzie się wejdzie (na jakomkolwiek ) strone o gothicu jest napisane o CZ...cały rok widze jak rużne osoby wychwalają i mówią że to doskonały mod..którego nie ma...na youtube są prezentowane filmiki o CZ... nie mogę powiedzieć że żle wygląda i że nic nie ma bo było by to ewidentne kłamsto.. wszystko jest, tylko dlaczego moda nie ma ?, dlaczego moderzy nie dają nowych informacji ? nie wiadomo.. i raczej się nie dowiemy..zwyczajna polska robota- chwalenie się świętną robotą i nie pokazanie swoich efektów zapewne ciężkiej pracy..wywnioskować można jasno i pewnie dużo osób tak myśli : że mod się nie pojawi bo przerosło to moderów, albo najwyrażniej dali sobie spokój...-co jest bardzo prawdopodobne..większość użytkowników boi się powiedzieć a raczej napisać co myśli bo zaraz warm...nic nie można powiedziec...a jestem pewny że tacy ludzie jak Luke też się zastanawiają dlaczego moda nie ma...i nie mówcie mi żeby też się wzioł do roboty i zaczoł pomagać im...ja powiem prosto nie umiem i nie chce się za to brać bo wiem że mi nie wyjdzie..pozatym każde próby skontaktowania się z moderami z CZ zakończyły by się nie powodzieniem.. nawet nie chcieli by mnie słuchać...zresztą i tak zmarnowałem czas na pisanie tego postu.. bo administrator go wykasuje bo pokazuje prawdę o CZ jaką napisałem... sam Gothic był krócej robiony niż mod do tej gry który poprawia gre troche, zmienia fabułe i troche nowych lokacji dodaje... tak czy inaczej napisałem jaka jest prawda...
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-01-10, 12:25   #223
Dream
Chrząszcz

Dream awatar

Domyślnie

Pieprzysz.
Zajrzyj na stronę i na temat moda na theModders. Tam twórcy wypowiadają się bezpośrednio na temat modyfikacji.
Nieprzeczytane 12-01-10, 15:09   #224
mario969
Polna Bestia

Domyślnie

Gościu bez urazu, ale pisz po polsku, ze znakami polskimi. Piszesz: ''Mówię niemal gdyż będa powiazania ze stara''

----------------------------------------------------
Innos jest Bogiem, Bezio nałogiem, Milten magusem, a Wrzód Platfusem
RPG
mario969 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-01-10, 21:40   #225
Włuczęga
Chrząszcz

Włuczęga awatar

Domyślnie

Dobra dobra ty nie lepszy.. nie zwracaj uwagę i nie wypominaj mu o ortografii....mpot1 i Cor Bar, który zresztą polecił te forum wielu osobom w tym i mi, ma racje dotyczącą tego moda czasu zapłaty,moim zdaniem tego moda nie ujrzymy, (to moje prywatne zdanie) albo za jakiś rok.. może poszli w ślady jak twórcy gry stalker co wydali pierwszą cześć z chyba 4 czy 5 letnim opóżnieniem..mpot to dobrze napisał :"Krowa, która głośno ryczy mało mleka daje"
RPG
Włuczęga jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-01-10, 22:51   #226
Luke
Ognionośca

Luke awatar

Domyślnie

Dzisiaj mam dobry humor (zdałem prawko za pierwszym razem ) i ostrzeżenie otrzymuje jedynie mpot1. Dlaczego? Odpowiedzi na to pytanie udzielił GenerałLee. BTW odniosłem wrażenie, że uważacie, jakobym miał coś wspólnego z Moddersami. To że wręczam osty za posty "kiedy premiera" jest wynikiem li i jedynie tego, że w żaden sposób nie rozwija to dyskusji

RPG
Luke jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-10, 16:56   #227
ElRevan
Zębacz

ElRevan awatar

Domyślnie

Odnośnie teorii spiskowych na temat CZ wypowiedzianych przez Cor_Bara i Włuczęgi.

Ludzie ! TM to tylko ludzie, nie należy ich poganiać, a poza tym część ludzi z TM grało w Stalkera, i nie chcą powtórzyć tej samej sytuacji co była z Stalkerem, oni sami w ostatnim czasie mówili że dużo zrobili. Pierwsze trzy akty modyfikacji są odbugowane jak należy, pozostały kolejne do odbugowania i kto wie, może za rok będziemy mogli się zagrywać w modyfikacje. ? Tak to jest jak się nie czyta czaszaplaty.pl albo forum themodders. Powtórzę, oni bardzo dużo od pierwszej daty premiery zrobili, wtedy nie uwzględniali wielu bajerów choćby "Orliego gniazda", które jak sami mówili, jest wzorowane z historii prawdziwej tzn. historii gatunku ludzkiego, a dokładnie druga wojna światowa. Tak że więc gadanie że modyfikacja nie wyjdzie, albo że wyjdzie ale dopiero za cztery - pięć lat. Jest bezsensu.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-01-10, 16:19   #228
Thoro
Chrząszcz

Domyślnie

Witam, jestem członkiem zespołu The Modders i chciałbym sprostować kilka zaszłych tu nieporozumień.

Przede wszystkim Luke nie jest członkiem zespołu The Modders, co już z resztą sam wyjaśnił.

Cytat:
afiszujecie się ze swoim prologiem na każdej stronie z Gothiciem
Skoro jest zainteresowanie wśród graczy dlaczego mielibyśmy tego nie robić, bo panu obrażonemu się nie podoba?

Cytat:
na jakimś "dzień Screena" (co to jest pierwszy raz o tym słyszę)
Bardzo mi przykro, tylko co z tego?
Cytat:
Weźcie się do roboty, albo odpuście sobie.
A co ty możesz o nas wiedzieć, o pracy i poświęceniu jakie wymagała ta modyfikacja, albo choćby o tym że główna osoba odpowiedzialna za Czas Zapłaty zarwała na ten projekt najlepsze lata swojego życia tylko po to, aby tacy jak ty mogli wylewać swoje frustracje anonimowo w internecie. Z chęcią wysłucham twoich doświadczeń w materii, bo z pewnością ty wiesz najlepiej ile zajmuje tworzenie projektu na miarę Gothic 2 przez kilka dorosłych osób (dosłownie 3-5) z własnym życiem, rodziną na karku, pracą i obowiązkami.

Cytat:
To że mod miał wyjść rok temu i do tej pory go nie ma, może świadczyć o tym, że:
Może świadczyć o tym, że się rozrósł co najmniej dwukrotnie przerastając pierwotne założenia i oczekiwania twórców, ale przecież ty wiesz lepiej, prawda?

Cytat:
1. CZY MOD WYJDZIE? jezeli tak to:
2. PODAJCIE DATĘ WYDANIA!!!
Przykro mi, ale to nie ty tu jesteś od dyktowania warunków oraz mówienia mam co mamy robić, do tego tonem jakbyś był co najmniej naszym wydawcą. Chamstwa, uszczypliwości i ignorancji nie tolerujemy więc na przekór takim jak ty daty nie podamy.

Cytat:
rzecz w tym, że jest robiony szum wokół moda, którego nie ma.
Na początku modyfikacja, a potem dopiero szum - oczywiście jak będzie dobry.
Skoro jest szum, to znaczy że chyba jednak ktoś sobie naszą pracę ceni i jej oczekuje. My jesteśmy więc zobowiązani i z pewnością nie wydamy nic "na szybko", co nie sprosta zapowiedziom, oczekiwaniom graczy i naszym własnym ambicjom.

Cytat:
Podsycanie apetytu i zapowiedź optymistycznej premiery (w efekcie nie dotrzymanie jej) jest bardzo nie wporządku w stosunku do graczy - do fanów serii - którzy na nią czekali.
W takim razie pożal się również każdemu wydawcy i producentowi gier, w końcu każdy z nich wielokrotnie przekładał daty, niekiedy również o lata. Sprawa premiery, jej niedotrzymania była przez nas już poruszana oficjalnie tyle razy, że do tematu nie można dodać nic nowego. To, że tobie nie chciało się poczytać o przyczynach tego procesu, czy nawet zapytać nas o to osobiście tylko pluć jadem na forum internetowym to już nie nasz problem.
Cytat:
wynagrodzenie, wolny czas to zupełnie inna rzecz - nijak ma się do obietnic bez pokrycia - o to mam żal
Przepraszam, jakich obietnic? Jak na razie jedyną "obietnicą" jest nieszczęsna data premiery, która już była wyjaśniana wiele razy a wystarczającą rekompensatą jest to, że mod od grudnia 2008 rozwiną się dwukrotnie. Jeśli ktoś mimo to nadal ma parcie na plucie jadem to nam jest bardzo przykro. Upust swoim frustracjom można dać u psychiatry, czy w jaki kolwiek inny sposób. Jeśli natomiast dla niektórych oczekiwanie na Czas Zapłaty jest sensem życia to... w sumie też jest nam bardzo przykro. Fanatyzm nigdy nie był niczym dobrym.

Cytat:
Orliego gniazda", które jak sami mówili, jest wzorowane z historii prawdziwej tzn. historii gatunku ludzkiego, a dokładnie druga wojna światowa.
Nic takiego nie mówiliśmy, jednak podobieństwo faktycznie występuje . Gratuluje spostrzegawczości i ciekawego wniosku. Dla mnie osobiście niedomówienia w grach są rzeczą świetną, ponieważ pozwalają na pewien personalny wkład w świat gry, na dozę wyobraźni przez co historia jest jeszcze bardziej barwna i pisana w zasadzie "pod nas". Jest to szczególnie fajne, gdy do gier wracamy po kilku latach, czy nawet w sam sposób sentymentalny.

I z góry przepraszam za uszczypliwy ton wypowiedzi, jednak gdy ktoś bezpodstawnie pluje na nas jadem i wykazuje się ignorancją to nie zamierzam pozostawać wobec takich osób dłużny.

I jeszcze jedna kwestia: ze względu na nasz czas wolny nie możemy niestety śledzić na bieżąco wszystkich forum, gdzie jest jakaś dyskusja o Czas Zapłaty więc nie miejcie do nas żalu, że nie odpowiadamy regularnie na Wasze pytania. Zawsze można zapytać choćby tu http://www.youtube.com/user/themodders czy tu http://www.youtube.com/group/czaszaplatytm gdzie zaglądamy regularnie

Pozdrawiam
The Modders

Ostatnio edytowane przez Thoro : 18-01-10 o 16:28.
RPG
Thoro jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania