Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Czas Zapłaty
Przeładuj stronę Czas Zapłaty - Informacje ogólne

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 22-07-11, 12:11   #385
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

Ech... jako że twórcy CZ robią to za darmo już pomijając fakt wolnego czasu i NIE podają limitu ukończenia prac, a prace zajmują już lata, należy hmm... nieoczekiwać go i niegorączkować się na brak newsów. Jeśli twórcom będzie zależeć na potencjalnych graczach, sami dadzą newsa.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-11, 13:00   #386
Sewedir
Polna Bestia

Sewedir awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Merdarion 28 Zobacz post
Tylko weź pod uwagę to że ci ludzie mają własne,prywatne życie i nie poświęcają całego wolnego czasu na prace nad modyfikacją.Wielu z nich pracuje,studiuje i po prostu czasami nie mają czasu, aby tworzyć dalej modyfikacje.Przytaczasz tu przykład Obliviona-zwróć uwagę na to że ci ludzie tworzyli Obliviona bo to była ich praca ,a oni robia tą modyfikacje w "wolnej chwili".
Po pierwsze jak ja robiłem swoje modyfikacje do obliviona czy dragon age'a to zajmowało mi to dni,tygodnie miesiące a nie całe lata.

Mówie,że jak się już człowiek czegoś podejmuje to niech jedzie na całość. Tzn jak ja robiłem to siedziałem na tym not stop jak wracałem z pracy a nie tak połebkach. Tu sobie coś zrobie tam sobie coś zrobie i powoli idzie.( tak mógłbym robić rzeczy nawet 20 lat i ciagle by było za mało czasu).

Kolejny przykład jak rajdowałem w warcrafcie to nieraz tak była za starych dobrych czasów ,że spędzałem po 7 godzin przy bossie ,że go załatwić.

To się nazywa determinacja. To jest ta cecha czego ci ludzie nie posiadają bo żeby tworzyć modyfikacje tyle lat jak dla mnie to już jest przesada.

Dobrze powinien to pasować słowa Canderous'a ordo z KOTOR'a:
"Live or Die ,as long Battle is worthy and honor is gained".

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
Ech... jako że twórcy CZ robią to za darmo już pomijając fakt wolnego czasu i NIE podają limitu ukończenia prac, a prace zajmują już lata, należy hmm... nieoczekiwać go i niegorączkować się na brak newsów. Jeśli twórcom będzie zależeć na potencjalnych graczach, sami dadzą newsa.
Na stronach Nexus ( TES Nexus, Dragon age Nexus, Fallout Nexus itp ) ludzie jakoś są bardziej normalni w tym względzie tzn nie gadają tego typu tekściorami ,że: "ja robie modyfikacje darmowo to powinniście mi być w ogóle wdzięczni", takich rzeczy tam nie ma.
Jak mówi ,że nie ma czasu pracować nad modyfikacją to pisze i przeprasza.
A nie jak nas w polsce za przeproszeniem.
Nie mówimy tutaj o tworzeniu nowego silnika graficznego itp. To jest modyfikacje czyli z reguły nie tworzenie czegoś nowego od podstaw , tylko czegoś na bazie czegoś co jest prostrze bo podwaliny już masz. Zamiast się wziąść do roboty to wolą się za przeproszeniem grzebać sobie w jajach.

To tyle pozdrawiam

Sew

Ostatnio edytowane przez Sewedir : 22-07-11 o 13:10.
RPG
Sewedir jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-11, 15:11   #387
Vexis
Polna Bestia

Vexis awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Vexis
Domyślnie

No tak, oni mają prywatne sprawy, jeśli potrzeba to w wolnym czasie dodają coś do Czasu Zapłaty. Ale długo już to robią i nie liczę że szybko wyjdzie, ale mam nadzieję że niedługo będzie, bo już po najzwyklejszych screen'ach widać że ta gra ma to coś (!)
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-11, 19:50   #388
Arnivar

Arnivar awatar

Domyślnie

Cytat:
Po pierwsze jak ja robiłem swoje modyfikacje do obliviona czy dragon age'a to zajmowało mi to dni,tygodnie miesiące a nie całe lata.
A te modyfikacje wnosiły tak wiele jak ma ponoć wnosić Czas Zapłaty do Gothic I?
Cytat:
Mówie,że jak się już człowiek czegoś podejmuje to niech jedzie na całość. Tzn jak ja robiłem to siedziałem na tym not stop jak wracałem z pracy a nie tak połebkach. Tu sobie coś zrobie tam sobie coś zrobie i powoli idzie.( tak mógłbym robić rzeczy nawet 20 lat i ciagle by było za mało czasu).
Life is brutal. Nie wszyscy mają tak poukładane życie jak Ty...
Cytat:
To się nazywa determinacja. To jest ta cecha czego ci ludzie nie posiadają bo żeby tworzyć modyfikacje tyle lat jak dla mnie to już jest przesada.
Więc weź się do roboty i pokaż, że się da zrobić coś fajnego, w miarę krótkim czasie...
Cytat:
polsce
Omg. Popraw to...
Nieprzeczytane 29-07-11, 23:15   #389
Dr.Rewelka
Krwiopijca

Dr.Rewelka awatar

Angry

I CISZA
RPG
Dr.Rewelka jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-08-11, 17:47   #390
michal11440
Chrząszcz

Domyślnie

Czytalem ze maja przerwe na wakacje
RPG
michal11440 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-11, 08:54   #391
MEGA Fan Gothic
Krwiopijca

Domyślnie

wiadomo wogole kiedy ten mod wyjdzie kwiecien juz dawno minal.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-11, 22:22   #392
Cysu
Krwiopijca

Domyślnie

Jaki znowu kwiecień? Data premiery była jedna i było to bodajże grudzień 2008. Resszta dat jest wyssana z palca.
RPG
Cysu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-11, 08:17   #393
MEGA Fan Gothic
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sewedir Zobacz post

Kolejny przykład jak rajdowałem w warcrafcie to nieraz tak była za starych dobrych czasów ,że spędzałem po 7 godzin przy bossie ,że go załatwić.

Dobrze powinien to pasować słowa Canderous'a ordo z KOTOR'a:
"Live or Die ,as long Battle is worthy and honor is gained".

Na stronach Nexus ( TES Nexus, Dragon age Nexus, Fallout Nexus itp ) ludzie jakoś są bardziej normalni w tym względzie tzn nie gadają tego typu tekściorami ,że: "ja robie modyfikacje darmowo to powinniście mi być w ogóle wdzięczni", takich rzeczy tam nie ma.
Jak mówi ,że nie ma czasu pracować nad modyfikacją to pisze i przeprasza.
A nie jak nas w polsce za przeproszeniem.
Nie mówimy tutaj o tworzeniu nowego silnika graficznego itp. To jest modyfikacje czyli z reguły nie tworzenie czegoś nowego od podstaw , tylko czegoś na bazie czegoś co jest prostrze bo podwaliny już masz. Zamiast się wziąść do roboty to wolą się za przeproszeniem grzebać sobie w jajach.

To tyle pozdrawiam

Sew
zgadzam sie z toba w 100% robienie glupiej modyfikacji tyle lat to jakis absurd

Ostatnio edytowane przez MEGA Fan Gothic : 16-08-11 o 08:19.
RPG
MEGA Fan Gothic jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-11, 18:48   #394
LaresGI
Chrząszcz

LaresGI awatar

Domyślnie

Ahhh już tyle czasu czekam na tego moda i dalej będę czekał a ten screen z niebem... Po prostu cudo
RPG
LaresGI jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-11, 20:42   #395
neronixon
Jaszczur

neronixon awatar

Domyślnie

A The Modders sobie siedzą i myślą: "Jak długo ci debile będą pytać o datę premiery i myśleć że >>Czas Zapłaty"<< na prawdę istnieje a te screeny i filmiki nie są zmontowane."

RPG
neronixon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-11, 20:55   #396
Gorni
Polna Bestia

Gorni awatar

Domyślnie

No i już stronki ich nie ma ?!
Ciekawe co to oznacza ...
Gorni jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem