Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę "idz na przełęcz" ORKI ?!

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-04-05, 21:28   #1
Igomas
Chrząszcz

Domyślnie

elo big problem dostalem od lorda hagena misje...mam isc an ta rabana przelecz jak sie jzu wybralem to ups ! orki jestem za slaby prosze powiedzcie mi z jakimi skillami i equipem moge sie wbrac do gorniczej doliny.. Z góry dziex
RPG
Igomas jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 21:32   #2
Wacha
Jaszczur

Domyślnie

Oj stary, w tym rozdziale nie ma sensu wogle z nimi walczyc, musisz trafic do zamku wymijajac orki i dostaniesz misje w kotorej wcale nie mosisz z nimi wlaczyc. Kup sobie lepiej mikstory szybkosci, przydadza sie. Ja np. wszystkie orki wycinalem kolo 25 - 30 levelu. Ale to dobpiero w puzniejszych rozdzialach. Teraz to mija sie z celem. Przynajmniej wedlug mnie (z doswiadczenia wiem ze zaraz sie znajda kozacy ktorzy na 10 levelu wycinaja 10 orkow na raz.... :: )

Pozdro i zycze sukcesow
RPG
Wacha jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 21:37   #3
Igomas
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Wacha@12-04-2005, 19:32
Oj stary, w tym rozdziale nie ma sensu wogle z nimi walczyc, musisz trafic do zamku wymijajac orki i dostaniesz misje w kotorej wcale nie mosisz z nimi wlaczyc. Kup sobie lepiej mikstory szybkosci, przydadza sie. Ja np. wszystkie orki wycinalem kolo 25 - 30 levelu. Ale to dobpiero w puzniejszych rozdzialach. Teraz to mija sie z celem. Przynajmniej wedlug mnie (z doswiadczenia wiem ze zaraz sie znajda kozacy ktorzy na 10 levelu wycinaja 10 orkow na raz....  :: )

Pozdro i zycze sukcesow 
171684
hehe dzieki ale czy moglbys mi w jaksi sposob pokazac ta droge omijajaca orki ... jak naprzykald znalezc mape na glownej stronie z gornicczej doliny i mi na paincie walnac drozke czerwoną kreska :P

dzieki pozdroffka czekam na odp

@edit:

na marginesie jak ty jestes z gdynskiej plazy to wiesz welcome in club bo jak tez z gdyni tylko niestety nie z plazy... :]
RPG
Igomas jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 21:39   #4
xantipe
Krwiopijca

Domyślnie

Jeśli w ogóle nie wiesz jak się przedostać przezz przełęcz do Górniczej Doliny, to musisz przejść przez opuszczoną kopalnie . Wejście znajduje się po lewej stronie w takiej jakby wnęce niedaleko drzwi przy których stoją paladyni, na początku trudno zauważyc, ale iść prosto naprawdę się nie opłaca :P .

Kiedy już wczyta Ci się GD to pamiętaj żeby przed orkami uciekać ile sił w nogach. Żeby trafić łatwiej do zamku poprostu kieruj się na księżyc [ja tak robie i trafiam prosto na taran zawsze], reszta to już betka.
Nieprzeczytane 12-04-05, 21:43   #5
Igomas
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by xantipe@12-04-2005, 19:39
Jeśli w ogóle nie wiesz jak się przedostać przezz przełęcz do Górniczej Doliny, to musisz przejść przez opuszczoną kopalnie . Wejście znajduje się po lewej stronie w takiej jakby wnęce niedaleko drzwi przy których stoją paladyni, na początku trudno zauważyc, ale iść prosto naprawdę się nie opłaca  :P .

Kiedy już wczyta Ci się GD to pamiętaj żeby przed orkami uciekać ile sił w nogach. Żeby trafić łatwiej do zamku poprostu kieruj się na księżyc [ja tak robie i trafiam prosto na taran zawsze], reszta to już betka.
171687
hmm dzieki zarz sproboje :0 chyba iem o jaka kopalnie ci chodzi...jak wyjde to jest taki wielki most...to tam ..nie./...tak...nie pamietam :P
RPG
Igomas jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 21:45   #6
xantipe
Krwiopijca

Domyślnie

Tak, tak, wtedy przejdziesz tak jakby nad orkami
Nieprzeczytane 12-04-05, 21:51   #7
Igomas
Chrząszcz

Domyślnie

ok . to powqie mi jeszcze ktos czy dostane mikstry szybkosci w khorins (czy jak sie to tam pisze) jak tak to gdzie
RPG
Igomas jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 21:58   #8
xantipe
Krwiopijca

Domyślnie

Poszukaj u kupców, a jak nie znajdziesz to możesz zjeść zębate ziele co prawda działa krótko, ale zawsze. Jak to się mówi: szukajcie, a znajdziecie.

Jeśli jednak nie znajdziesz nigdzie takich mikstur to nic sie nnie martw - poprostu biegnij. Omijaj orków, biegnij zygzakiem i omijaj zębacz, lepiej już przebiec przez odział orków niż przez stado smoczych

Chyba, że znasz drogę na pamięć to juz w ogóle nie ma problemu
Nieprzeczytane 12-04-05, 22:02   #9
Igomas
Chrząszcz

Domyślnie

ehh wsiunstwo :P nigdzie nei am tych miksur hmm trudno thx za pomoc temat do zamkniecia :P
RPG
Igomas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania