Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Postacie które nie znikają ??

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-12-08, 13:02   #1
ShayloPL
Chrząszcz

Domyślnie Postacie które nie znikają ??

Witam jestem tu nowy i przepraszam jeśli jest to zły dział ponieważ nie wiedziałem czy dać to do pomocy czy do porady i tricki.

A więc mam takie pytanie (oczywiście szukałem tego lecz nie mogłem znaleść) więc chcę zrobić filmik G2NK (jaki to nie ważne) znam kody na postacie i inne typy lecz mój problem polega na tym że po wpisaniu koda na postać ustawieniu jej daniu mu all co jest potrzebne i jakiegoś z play ani to np. jak się oddalam dosyć daleko to ona znika, jak i inne.

Moje pytanie jest proste czy jest jakiś kod który umożliwia zapisanie (nie chodzi mi o import i export) bądź nie znikanie postaci (a postać to załóżmy insert FH) z gry, bądź co bądź jakiś program do robienia postaci, lecz jeśli ktoś poda mi program to prosił bym również o skonstruowanie poradnika lub podanie linka do tego że poradnika danego programu.
RPG
ShayloPL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-12-08, 23:40   #2
olo.
Chrząszcz

Domyślnie

Używaj opcji "szukaj" był już taki temat. ;d .
A może na google wpisz gothic 2 anim cmds , może coś znajdziesz ( mi nie znikają )
Efekty wypowiedzi po wciskaniu płyty CD/DVD w odb**:"jak ide do gurniczej doliny do zamku to garod każe mi zabic orka o imieniem wredek i drugi to ork ur szak i zabijam dla niego to muwi jasteś godzień aby by c krulem tej doliny a i moge budowac i rozkazuje!"
RPG
olo. jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-12-08, 23:42   #3
fighter
Skazaniec

Domyślnie

Gothic NPC Maker jest to program dzięki kturemu możesz tworzyć postacie do gothic 1 ale do dwójki to nie wiem jaki jest
RPG
fighter jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-12-08, 23:46   #4
olo.
Chrząszcz

Domyślnie

Ooo widzisz kolega pomógł .
Wpisz w google : Gothic 2 NPC Maker a może coś znajdziesz
Efekty wypowiedzi po wciskaniu płyty CD/DVD w odb**:"jak ide do gurniczej doliny do zamku to garod każe mi zabic orka o imieniem wredek i drugi to ork ur szak i zabijam dla niego to muwi jasteś godzień aby by c krulem tej doliny a i moge budowac i rozkazuje!"
RPG
olo. jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-12-08, 11:26   #5
ShayloPL
Chrząszcz

Domyślnie

No tak ale jak wpisuję jakieś komendy z play ani np: play ani l_hguard czy to było h_lguard to taki strażnik pilnujący i jak np. obracam go wokół to jest ok ale jak już chcę wejść w inną postać aby takich paru stworzyć to ten któremu dałem play ani nie robi tego, jak go nie obracałem tylko wpisałem i wszedłem w innego też już nie robił tego.
RPG
ShayloPL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-12-08, 21:19   #6
fighter
Skazaniec

Domyślnie

Bo pewnie te postacie co zostały stworzone to one w skryptach pewnie mają ustawione że mają stać dzień i noc i one mają ustawione specialny wypoint że jak sie oddalisz to ci znika bo ma stać gdzie indziej i chyba tego nie zmienisz
a to że jak w konsoli wpiszesz play ani s_hguard i wejdziesz w inną postać to ona nie będzie tego wykonywała bo w skryptach być może ma tak ustawione.
RPG
fighter jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-12-08, 22:07   #7
ShayloPL
Chrząszcz

Domyślnie

Ale ile razy mam się powtarzać że postać to FH (face halpeler) , a FH to nie jest jakiś gość który jest gdzieś w grze, to postać w której ustawiasz sobie twarz jako NPC, a ja chcę wiedzieć CZY DA SIĘ ZROBIĆ COŚ TAKIEGO ABY NIE ZNIKALI bądź jakiś program do robienia ludzi bo w tym linku piszę że trza wejść gdzieś ale jak nie mam tych folderów....

CZYTAJ NA NASTĘPNY RAZ
RPG
ShayloPL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-01-09, 19:55   #8
fighter
Skazaniec

Domyślnie

Oh!

JEST PROGRAM KTóRYM MOżESZ TWORZYć POSTAICE JEST TO : Gothic NPC Maker a do dwójki to chyba też jest nawet do tworzenia dialogów tyle że po niemiecku.

Próbowałeś w edit abitilies ja próbowałem b marvin b f2 edit abitilies enter

FH ma ustawiony waypoint wiem że go niema w grze nigdzie!!!

ale taki miał waypoint

wp - XXX

próbowałem ustawić waypoint na inny bigfarm farma onara więc ustawiłem waypoint i spawnpoint w edit abitilies i dalej znikał musze jeszcze pokombinować.
RPG
fighter jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania