Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Ulubiony Czar [w Nocy Kruka]

Zobacz wyniki ankiety: Jaki jest Twój Ulubiony Czar w Nocy Kruka ? [Kolejność ustawiona wg. Kręgów]
Korzeń 11 1.65%
Lodowa lanca 109 16.39%
Wir 16 2.41%
Kradzież energii 28 4.21%
Gejzer 38 5.71%
Grom 65 9.77%
Szał Beliara 82 12.33%
Stworzenie Strażnika 25 3.76%
Wodna Pięść 27 4.06%
Rój Owadów 17 2.56%
Stworzenie Zombie 41 6.17%
Krzyk Umarłych 206 30.98%
Głosujących: 665. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-03-08, 10:38   #1
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie Ulubiony Czar [w Nocy Kruka]

Mówi chyba samo za siebie Opisy tych czarów znajdziecie na stronie głównej jeśli nie pamiętacie. Głosować można tylko raz. Standartowo: Nie krótko i na temat. Zapraszam do dyskusji

† Legenda Pojedynków Świętego Przymierza †
RPG
Ertix jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-08, 16:30   #2
Sturmovik
Wilhelm Strasse

Sturmovik awatar

Domyślnie

Zagłosowałem na Lodową Lancę. Powód? Jest to silny czar dalekosiężny, który praktycznie zawsze trafia w cel, i nie pożera tyle many. Lecący sopel efektownie wygląda, a mgiełka odłamujących się za nim kryształków tylko potęguje ten efekt, sprawiając, że czar wygląda naprawdę ładnie. Poza tym jest bardzo szybko dostępny, co jest nieocenione we wczesnym momencie gry, gdy gramy Magiem Ognia i potrzebujemy silnego zaklęcia zdolnego powalić Orka.
Nieprzeczytane 15-03-08, 14:49   #3
xeroloth

Domyślnie

A ja zagłosowałem na stworzenie zombie. Nie wiem dlaczego darzę tych jegomościów taką sympatią. Ten czar nie jeden raz uratował mi życie w górniczej dolinie. Zombie są może powolne, ale za to niezwykle skuteczne, co czyni je znakomitymi 'towarzyszami broni' Poza tym fajnie wygląda jak zombie umiera i wydobywa się z niego ten dźwięk i błyska to światło. To jest naprawdę efektowne. Stworzenie zombie to jeden z moich ulubionych czarów przywołania, a z Nocy Kruka, jest on moim numerem jeden. Szkoda, że do używania tej runy potrzeba tak wysokiego kręgu magii...
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-08, 22:34   #4
H@rdstyleman
Kąsacz

Domyślnie

A ja zagłosowałem na Krzyk Umarłych. Czemu? A temu, że bardzo łatwo mogą za nas położyć grupę składającą się z 4 ścierwojadów(?) i ludzi. Fajny jest wygląd zaklęcia., ta czaszka z czarnym dymem wygląda powiedzmy, że złowrogo. Nie chciałbym wraz z qmplami oberwać takim zaklęciem. I dobrze zrobili z zabieraniem many, w końcu to potężne zaklęcie i tylko najpotężniejsi magowie mogą się nim posługiwać. Trochę szkoda, że w trzeciej części serii nie ma tego zaklęcia tak samo jak i fali śmieci.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-03-08, 16:43   #5
Ulv

Domyślnie

Grom.
Czar odpowiadający pośrednio Deszczowi Ognia (czyt. ulubionemu czarowi Ulva z podstawki). Zaliczony do żywiołu wody czyli do mojego ulubionego żywiołu związany z moją ulubioną gildią na przestrzeni wszystkich części Gothic.
Dośc duże i obszarowe obrażenia powodują, że jest to potęzny czar, który potowarzyszy nam przez większość czasu od jego zdobycia. I oczywiście to co w Gothicu najważniejsze:
klimat. a ten jest bajeczny. genialna animajca piorunów, zachmurzonego nieba, normalnie mrożąca krew w żyłach w połączeniu z dźwiękami jest oszałamiająca.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-04-08, 21:05   #6
Szlugi12
Czarny Goblin

Szlugi12 awatar

Domyślnie

A ja zagłosowałem na Lodową Lance dlatego bo to jest czar który trafi we wroga nawet z daleka np.gdy trafimy w orka to obok stojący orkowie nawet się na nas nie rzucą ten czar zadaje duże obrażenia i wymaga mało many i fajnie wygląda i bardzo dobrze działa na ogniste stwory tylko tym czarem w Jarkendarze zabijałem ogniste demony i ogniste jaszczury ten czar jest super
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-08, 22:27   #7
Kruk7
Polna Bestia

Kruk7 awatar

Domyślnie

Ja zagłosowałem na Kradzież Energii. Dlaczego? Jest to proste zaklęcie z Kręgu Czarnej Magii, zabiera przeciwnikowi wszystkie punkty życia (w zależności od zużytej many) zostawiając dokładnie 1 . Wtedy wyciągamy broń i kończymy sprawę. Poza tym fajnie wygląda (przeciwnik unosi się w górę i cały się trzęsie ) Jedynym minusem jest to, że można zyskać je tylko jesli jesteś magiem i zrobiłeś cykl zadań z G2 NK.
Kruk7 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-08, 16:22   #8
kososki
Krwiopijca

Domyślnie

ja zaglosowałem na Krzyk umarłych, może wymaga sporo bo min.250 many, jednak dla dobrego maga to żaden problem, jedyna postać jaka przeżyła uderzenie efektownej czaszki to demon, zostało mu coś koło 0 życia, efektowny wyglad, bardzo skuteczny, rzuca się go z dystansu w grupkę przeciwników, rzuca sie go szybko, z tego co jest dostępne w ankiecie to praktycznie dyskwalifikuje pozostałe, lodowa lanca też fajna, ale na etapie 2rozdziału, zaletą gromu jest fakt, że należy do 3.kręgu, ale ogólnie to porażka
RPG
kososki jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-08, 21:40   #9
flymen123
Polna Bestia

flymen123 awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do flymen123
Domyślnie

Moim ulubionym czarem z NK jest Stworzenie Strażnika. Naprawde fajnie tak przejść się po lesie z podpakowanym bodyguardem i patrzeć jak wszystko zdycha. My możemy w tedy siąść na ziemi i pałaszować mięsko ścierwojadów. Zabiera mało many i ma dobry stosunek: sajgon/cena. Jedynie Cieniostwory i Poszukiwacze coś na niego mają.

Nie ma umiejętności złych i dobrych. To zależy tylko od tego jak się ich używa
RPG
flymen123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-08, 23:51   #10
Vaax
Polna Bestia

Vaax awatar

Domyślnie

Jak wielu najbardziej lubię lodową lancę. Skuteczniejsza niż kula ognia, zabiera mało many i można ją dostać dość wcześnie. Używałem tego czaru przez kilka rozdziałów, bo jest skuteczna na większość słabszych przeciwników. A najlepiej nadaje się na ogniste stworzenia. Kiedy grałem najemnikiem pokonanie ognistego jaszczura to było coś, a magiem kilka lodowych lanc i już. Poza tym fajnie wygląda w locie.
RPG
Vaax jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-08, 21:12   #11
Kushina
Polna Bestia

Kushina awatar

Domyślnie

Zagłosowałam na czar Krzyk Umarłych, ponieważ pochodzi od Boga z ciemnej strony mocy Beliara, z którym praktycznie po za Szponem Beliara i kapliczkami nie mamy innej styczności. Bardzo spodobała mi się możliwość użycia czarów z zakresu czarnej magii, a krzyk umarłych jest najlepszy pod względem obrażeń. Może nie jest tak widowiskowy co gejzer, ale skuteczniejszy. Jedyną wadą jaką dostrzegam do pożeranie całej many, ale na trudniejszych przeciwników nadaje się w sam raz
RPG
Kushina jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-08, 13:35   #12
MoDz3l
Polna Bestia

MoDz3l awatar

Skąd: Gocław - prawa strona miasta, zwykła dzielnica Południowo-Praska
Domyślnie Kradzież energii

Mój głos:
Kradzież energii

Dlaczego?:
Po co pić mikstury życia kiedy można użyć jakiegoś NPC'ta żeby się uleczyć. Potem można go dobić jak się chce zarobić parę groszy
Też fajnie wygląda kiedy wysysasz życie z kogoś innego.

Pozdro

RPG
MoDz3l jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania