Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Anty Bugi

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-04-06, 20:53   #1
Rokkefeller

Domyślnie

PrzewaŻnie bugi pomagają graczowi (np. potwór staje w bezruchu), inne zaś wnerwiają i pogarszają jakość gry, ale mnie spotkały bugi które pomagają przeciwnikom . Oto jednen z nich:
1) Walcze z Roulem (mam dobry miecz, zbroje łowców smoków, Raoul jest żadnym zagrożeniem) i tak sobie sprawdzam reflesk, nie atakuje, tylko się bronie. Siekłem Raola i stracił coś pół życia, znów się bronie, nadle patrze na poziom życia mojego przeciwnika, a on ni stąd ni z owond ma pełny pasek życia dziwne i to nie tylko z Raolem mi się to stało, ale też np. z bandytą i(chyba) z trollem.
2) Drugi błąd dotyczy szybkiego wyciągania broni. Otóż, klikam szybko na spacje lub na klawisz "1" , Bezimienny robi robi ruch by wyciągnąć broń, ale jej nie wyciąga, czego efektem jest to, że stworki mogą mnie walnąć zanim wyciągne broń, choć klikałem spacje. I jak człowiek ma się nie wkurzyć!?!?

Czy wy też mieliście modobne bugi??
RPG

Nieprzeczytane 21-04-06, 20:56   #2
Dracom
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Dracom Wyślij wiadomość przez MSN do Dracom
Domyślnie

Przyznam że to głupi bug . Ja miełam coś podobnego . Zaatakowałem kiedyś Dragomira ... wygrałem ... on padł ... i w 1 sekunde wstał i mnie zabił ... NA tego buga co ty masz rady nie znam . Raczej nie ma rady .
umierasz, tak kończy się żywot twój.

Przed strzałą nie uciekniesz,
nie schylisz się.
Strzała wbije się w serce twe,
i tak zginiesz znów,
może jak bohater,
może jak król,
ale mimo wszystko,
poczujesz przeszywający ból.

Jestem jaki jestem... i nic tego nie zmieni.
RPG
Dracom jest offline  
Nieprzeczytane 25-04-06, 19:01   #3
madolf
Czarny Goblin

To se weźcie zabijcie dowolnego wieśniaka zaraz po tym jak go pobijecie. on padnie krezyknie i po chwili wstaje. To bardzo wkurza. Bugów jest dużo ale jak się wciągnie w gre to się ich nie zauważa. najgorszy bug jaki mi się zdarzył to jak walcze z orkami i jak jednego trafiłem, zaraz ginął. Problem w tym że na jego miejscu pojawiały się dfwa następne.
Nieprzeczytane 25-04-06, 19:05   #4
Majtus1310
Zbanowany

Domyślnie

ehh niestety gry nafaszerowane sa bugami ktÓre umieja zepsuc humor - miejmy nadzieje ze pb wyda jakas latke na to mnie najbardziej co wkurzylo to szpon beliara- walcze z 3 orkami tym mieczykiem i gdy jednego trafil piorun i umarl nie moglem go atakowac biegal jeszcze dobre 30 sek i atakowal mnie :/ pare szotow poszlo w plecy (tlum przed monitorami-Uuuuuu)
RPG
Majtus1310 jest offline  
Nieprzeczytane 27-04-06, 06:30   #5
drapichrust7
Chrząszcz

Domyślnie

Ja znalazłem inny dziwny błąd.

Będąc już czeladnikiem u kowala zanoszę zioła dla Constantina (nadal rozdział 1)
W wyniku tego w moim dzienniku znowu pojawia się zadanie "Czeladnik w Khorinis" i jest ono oznaczone jako nie wykonane. Oczywiście przed oddaniem ziół zadanie to znajdowało się w sekcji questów wykonanych.
RPG
drapichrust7 jest offline  
Nieprzeczytane 05-05-06, 21:05   #6
Mazaki
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Mazaki
Domyślnie

ja miałem podobnie denerwujący bug z bronią co Mroczny Matty tyle że Bezimienny wyciągał ją do połowy i jedyne co mogłem zrobić to patrzeć jak go zabijają a później załadować save'a
drugi denerwujący bug miałem po wypiciu eliksiru szybkości chciałem ominąć orków skończyło się natym że wbiłem sie w skałę i znowu mogłem obserwowac śmierć Bezimiennego

swojego 100 i tym samym ostatniego posta napisałem (04.07.2006)
RPG
Mazaki jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-06, 20:06   #7
Mazaki
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Mazaki
Domyślnie

Thrall 23 mógłbyś chociaż czytać sygnaturki ja niepopieram kodów a tak do tematu to przypmniał mi się jeszcze jeden bug podczas wykonywania misji w latarni jacka w GII chciałem wskoczyc na dobudówke obok niej, a tu nagle dostaje strzałą która przebiła się przez ściany z powodu małej ilości życia zmarło mi się został mi tylko wczytanie gry

swojego 100 i tym samym ostatniego posta napisałem (04.07.2006)
RPG
Mazaki jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-06, 20:13   #8
Lokos
Cieniostwór

Lokos awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Mazaki@6-05-2006, 19:07
Thrall 23 mógłbyś chociaż czytać sygnaturki ja niepopieram kodów  a tak do tematu to przypmniał mi się jeszcze jeden bug podczas wykonywania misji w latarni jacka w GII chciałem wskoczyc na dobudówke obok niej, a tu nagle dostaje strzałą która przebiła się przez ściany z powodu małej ilości życia zmarło mi się został mi tylko wczytanie gry
314293
Ja też miałem buga w latarni morskiej Jacka, kiedy schowałem się za ten domek przy latarni, stał tam jeden z bandytów i zaczął nawalać we mnie mieczem, no i oczywiście mnie zabił. Ale się wtedy wnerwiłem. Dużo jest naprawdę tych bugów w Gothic'u, ale i tak Gothic jest najlepszą grą RPG na świecie.

Poszukiwacz Podziemia
RPG
Lokos jest offline  
Nieprzeczytane 24-10-08, 22:22   #9
Pirate
Chrząszcz

Pirate awatar

Domyślnie

Mnie rozbroił bug: Mam dobry sprzęt więc GII chodzi płynnie gram mnie wciągneła tak że nie robiłem save'u od ok. 2 godzin ide do Sagity(miałem jakiegoś questa) po czym bezi wszedł w ściane po czym zaczął spadać i spadać i spadać i spadać w jakąś niebiesko-szarą otchłan i padł martwy.No cóż wtedy pozostało mi tylko odrabiać 2 godziny co do tego buga z bronią zdarza się on gdy za dużo razy wciskamy spację lub 1 wiem bo sam nie raz tak miałem
RPG
Pirate jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania