Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park > Gry
Przeładuj stronę Wiedźmin - The Witcher

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-03-07, 09:49   #1
D'Artagnan
aka Fristajl

D'Artagnan awatar

Domyślnie Wiedźmin - The Witcher

Zapowiada się świetna gra, wykonawcami są Polacy. Animację stworzył Platige Image - firma znanego polskiego animatora, Tomasza Bagińskiego, twórcy Katedry i Sztuki Spadania. Gra zostanie rozprowadzona do Azji i Europy. W internecie znajduje już się zwiastun gry, podam linka, http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,6063,8814. Zachęcam do pooglądania galerii ze screenami z gry na tej właśnie stronie. Grafika i grywalność zapowiada się świetnie. Osobiście uważam, że grafika może nawet przewyższyć tą z Gothica 3.

Sama gra, dzieło naszych rodaków, będzie action-RPG łączącym w sobie cechy najlepszych produkcji tego typu, m.in. Dungeon Siege, Baldur's Gate: Dark Alliance, Gothic oraz Neverwinter Nights. Zapewne będzie to nasz kolejny duży powód do dumy. Premiera na wiosnę 2007.

Piszcie posty, co sądzicie na temat grafiki, stylu itp.

Wiedźmin

Klasztor Adanosa - Zabłąkana Dusza

Ostatnio edytowane przez D'Artagnan : 11-01-10 o 20:30.
RPG
D'Artagnan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-07, 11:30   #2
Grimbald
Krwiopijca

Grimbald awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Grimbald
Domyślnie

Gra zapowiada się rzeczywiście świetnie. Czekam na nią z niecierpliwością. Screeny i zdjęcia jakie do tej pory się ukazały jeszcze bardziej wzbudziły moje zniecierpliwienie i czekanie na premiere.

Bardzo dużym plusem dla tej gry napewno będzie postać główna. Geralt, Wiedźmin, zabójca potworów. Pozatym gra osadzona jest w znakomitym świecie z ksiąg Andrzeja Sapkowskiego.

Dulce et decorum is pro patria mori.
RPG
Grimbald jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-07, 16:37   #3
Saphir
Zębacz

Saphir awatar

Domyślnie

Wedłu mnie największymi plusemi tej gry będą - jak zapowiadają twórcy - fabuła, system walki, że nie ma zła i dobra, tylko mniejsze i większe zło.
Grafika wygląda świetnie, ważne, że nie jest taka "cukierkowa" jak w Oblivoinie lub Gothicu 3. Jedyne co mnie matrwi, to ciągłe wydłużanie czasu produkcji. Teraz są plotki, że premiera odbędzie się na lato 2007. Mam nadzieję, że to się nie potwierdzi.

P.S
Można zamiesczać linki do stron, pod warunkiem, że nie jesteś kimś z jej zespołu. Wtedy to nie jest reklama, tylko polecanie jej.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-07, 01:25   #4
Randal Walles
Cieniostwór

Randal Walles awatar

Domyślnie

Czekam na tą grę z niecierpliwością już od ponadroku. Zapowiada się świetnie, szczególnie system walki ( innowacyjny jak na grę tego typu ) i grafika, która moim zdaniem przewyższy tą z Gothic3, ponieważ nie będzie taka cukierkowa co wnioskuję z trailerów. Mam tylko nadzieję, że nasi rodacy Lepiej zoptymalizują silnik wiedźmina niż Niemcy Gothica3.
RPG
Randal Walles jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-07, 10:34   #5
Herr
Polna Bestia

Herr awatar

Domyślnie

Ponoć fabuła ma się opierać nie na książce , tylko ma być kontynuacją przygód Wiedźmina .
RPG
Herr jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-07, 13:45   #6
Grimbald
Krwiopijca

Grimbald awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Grimbald
Domyślnie

To prawda. Fabuła będzie kontynuacją przygód Geralta z sagi wiedźmińskiej. Pozatym będzie trzy zakończenia gry-podobnie jak w Gothicu. Nie wiem jednak czy będzie można podążać odrębną ścieżką fabuły już od początku czy będzie podobnie jak w Gothicu. Gra zapowiada się naprawde dobrze. Premiera przewidziana jest na wiosne tego roku.

Dulce et decorum is pro patria mori.
RPG
Grimbald jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-07, 16:30   #7
Herr
Polna Bestia

Herr awatar

Domyślnie

a jak to będzie z ekwipunkiem Wiedzmina ?? .. Na każdym screnie na filmikach również widze ten sam miecz , ten sam strój .etc...
RPG
Herr jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-07, 17:11   #8
Saphir
Zębacz

Saphir awatar

Domyślnie

O samym ekwipunku narazie mało wiadomo, ale wiemy, że będzie kilka rodzajów mieczy stalowych, a srebrne będzie można ulepszać. Będzie wiele eliksirów, z czego wszystkie mają jakieś skutki uboczne. W ten sposób twórcy uniknęli dziwnych sytuacji, że kotś na początku gry znajdzie(lub zrobi) sobie kilka eliksirów podwyższających np. siłę i od razu leci na mocnejsze stwory. Dobrze jest też, że statystyki nie podwyższają się na dobre. A o zbrojach także wiadomo niewiele, tylko że będzie można używac tylko lekkich rodzajów. Ma być ich też kilka.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-03-07, 17:47   #9
Dialog
Polna Bestia

Dialog awatar

Domyślnie

Ja z niecierpliwością czekam na tą grę.
Troche zawiodłem się na Gothicu III, więc chcę spróbować teraz coś innego niż Gothic.

Zapowiada się ciekawa polska gra.
RPG
Dialog jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-07, 17:03   #10
Zixy
Krwiopijca

Zixy awatar

Domyślnie

Wiedzmin zapowiada się świetnie tak jak nowa gra polska RPG "Two Words" ''podobno ma konkurować z Oblivionem i G3'' na stronie Y**** ( chyba wiecie o którą stronę z filmikami mi chodzi ) można zobaczyć kilka filmików z obydwu gier jakby ktoś chciał.
RPG
Zixy jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-07, 13:01   #11
Zinzangur

Zinzangur awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Zinzangur
Domyślnie

Niesamowite... jakim cudem ... nieważne...
Mam wielkie nadzieje związane z tą grą. Nie obawiam się o stronę graficzną i muzyczną (po tym, co twórcy już pokazali, nie mam wątpliwości, że w tych dziedzinach The Witcher jest dopracowany), jednak boję się, że walka nie będzie wciągająca. Fabuła jest niewiadomą aż do momentu ukazania się gry na rynku, więc na jej temat nie można nic powiedzieć. Ciekawi mnie, jak będą się prezentować wybory i ich konsekwencje w "praniu".
Co jak co, ale gdy tylko sprawię sobie nową maszynkę do grania, TW będzie pierwszą gierką, którą odpalę.

RPG
Zinzangur jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-07, 14:50   #12
Randal Walles
Cieniostwór

Randal Walles awatar

Domyślnie

A ja nie mam wątpliwości co do żadnego aspektu tej gry. Muzyka i dźwięki będą naprawdę świetne (nie może być inaczej, bo to Scorpic je robi, a w painkiller świetnie się sprawdził), to samo fabuła z tymi wszystkimi konsekwencjami wyborów oraz sama grafika i cutscenki, które robi sam Bagiński. Poza tym bohater jest świetnie zaprojektowany. Truścińskiemu zajęło to chyba pół roku. Co do systemu walki jest on po prostu świetny, nie to co, np. "naciśnij i zapomnij" w Neverwinter Nights. Plusem tej gry są również stosunkowo małe wymagania sprzętowe co bardzo cieszy graczy ze słabszym sprzętem (jedyny większy wymóg to 1GB ram, ale większość posiada przynajmniej tyle, większość nie wszyscy). Ja już zamówiłem sobie preordera i już nie mogę się doczekać.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania