Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Stan wojenny: niewola - Hassan1

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-02-18, 13:03   #25
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Pirat nie jest aż tak tępy, na jakiego wygląda. Spluwa i wodzi po więźniach spojrzeniem głodnego buldoga.
- Kto zaczął? - pyta tak, jakby składał zamówienie na solidnego kotleta.
- On - trójka więźniów zgodnie wskazuje na Oskara, jak widać są solidarni.
Zdawać się może, że nawet rozgnieciona cebula śmieje się z tego, co spotyka Nordmarczyka. I nic dziwnego.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-18, 13:16   #26
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

- Pewnie, że ja. I tak jestem juz martwy. Jak wy wszyscy - dodał, patrząc na pirata. - A wiesz dlaczego? Przez tego skurwiela... i twojego martwego kumpla. Możesz mnie zabić, ale i tak wkrótce podzielcie mój los.
Dotknął bolacej skroni i skrzywil się. Przy jego nodze leżał fragment cebuli.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-18, 18:32   #27
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Tak, to klasyczny styl... Wszyscy wiedzą, iż tak po prostu jest. Gdy sądzisz, że po tobie, próbujesz zasiać w kacie ziarno niepokoju, sprawić, by się zawahał i zatrzymał, by niepotrzebnie nie ryzykować i wydłużyć swoje życie - prycha z rozbawieniem i unosi tasak. - Tak, powiedz co jest takiego strasznego, od czego tylko ty możesz nas uratować, hehe...
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-18, 20:01   #28
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

- Kacie, tak? Więc po co miałbym to robić, skoro i tak już wszystko jasne? W takim razie zabij mnie już teraz. To wy będziecie zdychać w konwulsjach, a mi już będzie bardzo wszystko jedno. Smacznego.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-18, 16:04   #29
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- No dobra - pirat wzrusza ramionami i grzebie przy swoim martwym kompanie, by po chwili zgarnąć komplet kluczy i gmerać nimi w zamku.
Po chwili wejście do celi staje otworem, więźniowie taktycznie wycofują do drugiego kąta, a rzeźnik z tasakiem soczyście spluwa i rusza w kierunku Oskara, wznosząc broń do ciosu. Zachowuje się tak, jakby w rzyci miał śmierć swojego kompana i robił to jedynie dlatego, że tak wypada.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-18, 15:58   #30
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

Oskar nawet sie nie broni. Nie ma gdzie uciec, a współwięźniowie się wycofali. I tak cieszył się, że nie podzieli ich losu.
A ciebie pieprzony rzezniku i tak spotka klątwa cebuli. To nie byl przypadek, że ta cebula była trująca. To nie był przypadek ze trafiła akurat na statek, którym płynęli razem z Fexo. Piraci po części uratowali im życie. .. a przynajmniej Fexo.
Również przypadkiem nie było, że wraz z nim w celi siedział facet również uwikłany w konspirację. Pytanie tylko: po której stronie?
Cóż, Oskar się tego raczej nie dowie. Tak czy siak miał nadzieję, że trucizna, którą z pewnością była nasaczona cebula ma działanie również pośrednie. I wtedy okręt piracki stanie się statkiem widmo zanim jeszcze doplynie do portu.
Wyszczerzyl sie w iście przerażającym uśmiechu, gdy pirat wziął zamach.
- Będę na was czekał po drugiej stronie.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-02-18, 17:52   #31
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Mężczyzna rusza ze swoim tasakiem prosto na Oskara, gdy nagle po prostu znika, niesiony wraz z kulą armatnią przez pokład.
W drewnianej ścianie celi zionie spora dziura przez którą widać okręt marynarki Myrtańskiej zmierzający prosto na piratów. Na górze słychać liczne kroki, morscy łupieżcy najwyraźniej szykują odparcie ataku.
- Przybyli po mnie - stwierdza ten zakonspirowany typek z celi, uśmiechając szeroko.
Wejście do celi zionie otworem.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-03-18, 08:55   #32
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

Oskar niemal połknął własny język ze zdumienia. Spojrzał na dziurę po kuli, po czym przetarł oczy i zrobił to ponownie.
- Nie ma co, mają wyczucie.
Spojrzał raz jeszcze z czułością na cebulę, po czym rzucił się zabrać swoje rzeczy.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-18, 20:04   #33
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Trwa to parę chwil, gdy wreszcie Oskar jest w pełnym rynsztunku bojowym i z orężem w dłoni, by dalej kontynuować swoją misję.
Pokład stopniowo zalewa woda, statek tonie w szybkim tempie.
- Radzę na razie nie wychodzić. Zarżną nas w ferworze walki - spokojnie stwierdza ten cały inteligent, dalej siedząc w celi i obserwując rosnący poziom wody. Ostrzał nie ustaje, to i dziur przybywa. W dodatku z pokładu słychać odgłosy walki na miecze. Zaczęło się na poważnie.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-18, 21:10   #34
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

- Przyszykujcie się lepiej - powiedział Oskar, przyglądając się mu z nowym zainteresowaniem. - Gdy piraci zaczną zbytnio obrywać, prawdopodobnie zejdą tu. - Tak w ogóle to kim ty jesteś? I kim są ci, którzy właśnie zarzynają piratów?
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-18, 22:05   #35
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Książe Predin, syn Rhobara III, a co? - pyta z ciekawością mężczyzna. - I nie sądzę, by zeszli tutaj, byliby totalnie odcięci, znają się na wojaczce, prędzej się podda... - nie dane mu jest dokończyć, bowiem na dół zbiega pierwszych dwóch piratów. Z początku nie zauważają co tu się wyczynia, lecz już po chwili przenoszą spojrzenie na dwóch martwych piratów, szczątki cebuli i Oskara, uzbrojonego i groźnego.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-18, 22:16   #36
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

- Witajcie panowie - zasalutował im bronią Oskar. Czy będą się bić? Wątpił, gdyż byli zapewne przerażeni, ale nikt nie wie co może zrobić ktoś zamknięty między młotem a kowadłem.
Spojrzał na pozostałych do-niedawna-więźniów. W tym na osiłka, który zdzielił go w ryj. Ciekawe czy teraz też będzie taki waleczny
Co prawda ja zacząłem. Ale to nie moja wina, ze plan nie wypalił.
Czy ten gość był synem Rhobara? Bardzo w to wątpił. Faktem jest, że prawdopodobnie jego istnieniu zawdzięczają odsiecz.
Wszystko zależało od tego co zrobią piraci.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania