Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Stan wojenny: obóz treningowy - Spykers

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-06-18, 14:41   #133
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Czasami różne czynniki powodują niespodziewaną kompromitację. Potknięcie się czy głośne kichnięcie podczas podkradania w celu dokonania kradzieży. Po prostu karma, której każdy w życiu doświadcza i nic na to nie można poradzić.
Arrival rusza i uderza, by z rozmachem trzasnąc strażnika rękojeścią w ciemię. Ten jęczy głucho i upada bez ruchu na ziemię, pozbawiony przytomności. Jęk był jękiem zaskoczenia, niemożliwym do wydania podczas snu, tak przynajmniej zdaje się Myrtańczykowi.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-18, 15:21   #134
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

Chwyta ciało i układa je na ziemi, wewnątrz namiotu. Potem rozgląda się po namiocie w poszukiwania czegoś, sam nie wie czego.
A potem musi się stamtąd jakoś ostrożnie wydostać. Choć... zawsze można się przebrać w ciuchy strażnika.
Sleep the journey from your eyes
RPG
Spykers jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-18, 15:29   #135
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Bez problemu układa ciało we wnętrzu namiotu i rozgląda za czymkolwiek przydatnym. Uwagę przyciąga jedynie zamknięta skrzynia i kilka mundurów archolańskich grupy arpjs.
Na zewnątrz panuje spokój i cisza, najwyraźniej wszyscy szykują się do rozprawy, do rozprawy Arrivala.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-18, 16:32   #136
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

Plan jest prosty. Jeśli starczy czasu postanawia przenieść ciało do "celi", spenetrować skrzynię i przebrać się łachy dywizji. Potem wyjść najspokojniejszym krokiem jakim się da z namiotu i rozeznać na czym stoi.
RPG
Spykers jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-18, 16:54   #137
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Skrzynia jest szczelnie zamknięta, a twe umiejętności wydają się bez szans w starciu z zamkiem. Bez zwłoki kładzież ogłuszonego klawisza obok trupa. Po chwili sam przebierasz się w mundur arpjs, nawet ci to pasuje, zdecydowanie nie jest źle. Gdy już planujesz rozeznanie, do namiotu wchodzi drugi z klawiszy, którzy stali przed wejściem:
- Stary grubo się z tym robi, trzeba niedługo prys... - rozgląda się, widzi ciebie w mundurze, stojącego przy skrzyni i zwyczajnie zaniemawia.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-18, 19:37   #138
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

- Co się tak gapisz? Gdzie klucz? - mówi Arrival. Patrzy na niego i mówi zaraz: Przed czym pryskać?

Ostatnio edytowane przez Spykers : 19-06-18 o 19:51.
RPG
Spykers jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-18, 19:47   #139
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Mężczyznę całkowicie to szokuje, zamiera w bezruchu jeszcze bardziej, jakkolwiek beznadziejnie to brzmi.
- Klucz? Ma go szef - w końcu po namyśle odpowiada. To najwyraźniej ten moment, gdy jeszcze nie łączy się tak oczywistych faktów, lecz nie trwa długo. Ręka zmierza w kierunku rękojeści miecza.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-18, 20:05   #140
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

- Zanim wyciągniesz... - Arrival wyprostował się, klnąc głośno na obolałe plecy - Ten, jak on, a - drapie się po głowie - Miecz, no. Zanim, to może, może rozważymy jakieś za i przeciw, e? Możemy wyciągnąć miecze, pozabijać się i koniec sprawy. Albo ja zabiję ciebie albo ty mnie, co to zmieni? A może żaden z nas nie umrze od razu, może zranimy się na tyle, że walki nie dokończymy, a reszta obozu nas skaże na gorsze męki? A może ty mnie zabijesz, a ja ciebie tak zranię, że nie pryśniesz? A może na odwrót? Najgorzej jakby trafić w kolano albo w łydkę. Kiedyś mnie tak trafiono to utykałem całe dwa tygodnie. Potem trafiano mnie w inne części ciała i wiesz co? Po każdej takiej sytuacji uczyłem się nowych i nowych trików, uników, odskoków i bloków, żeby mnie w końcu przestano trafiać. Ale na czym to ja? Cholera, moje plecy - rozciągnął się i przyłożył mocno zaciśnięte pięści do pleców. Wypiął klatkę i coś w plecach strzykło. - Ooo wiele lepiej - powiedział z ulgą - Na czym to ja... A, no, dlatego widzisz, że to bezsensu teraz walczyć. Przecież możemy sobie pomóc, obaj będziemy żyć bez żadnych uszczerbków, obaj rozwiążemy swoje problemy sprytniej. Zawsze mówiłem, że walka jest dla orków, bo myśleć nie potrafią. My nie jesteśmy orkami, prawda? - powiedział to wszystko w nadziei, że długi monolog zmęczy strażnika i przystanie na propozycje, gubiąc wątek. Nadzieja to jeszcze nie sukces, pomyślał.
RPG
Spykers jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-18, 22:40   #141
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Mężczyzna słucha, a szczęka mu upada coraz niżej wraz z każdym kolejnym słowem, najwyraźniej nie ma sam pojęcia jak zareagować i co uczynić na taki popis elokwencji. Wahanie trwa jednak zaledwie kilka sekund, po których wyciąga z pochwy miecz i rusza na Arrivala.
Niemniej nie jest źle, bowiem zapomniał kogokolwiek zaalarmować.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-18, 23:28   #142
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

Arrival nie mogl teraz oceniac odleglosci przeciwnika, by wybrac odpowiednie rozwiazanie. Wybral najprostsza opcje. Chwycic za tarcze, kleknac na jedno kolano, zaslonic sie nia i po przyjeciu ataku (jezeli udanie) dzgnac koncem miecza w brzuch lub lydke przeciwnika.
RPG
Spykers jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-18, 08:40   #143
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Cios jest potężny, mocarny wręcz i spada na tarczę z wielką siłą. Arrivalowi nieprzyjemne drżenie płynie wzdłuż przedramion, spory nacisk, jednakże tarcza wytrzymuje, sprawdza się niezawodnie. Nie jest to może najczystsza blokada, jednakże pełni swą funkcję. Po chwili nadchodzi czas kontrataku w postaci krótkiego dźgnięcia w brzuch - celnie. Zraniony wojak głucho jęczy i chwiejnie cofa o krok, chwytając za brzuch wolną ręką.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania