Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Mika 123 - list gończy za Zigorem Zegorem

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-09-17, 15:31   #97
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Obszukując zwłoki kupca znajdujesz przy nim:
Koszula obywatela, buty obywatela, spodnie obywatela, złoty pierścień, srebrny wisiorek.
Natomiast przy Zigorze:
Nóż kastetowy, strój gońca leśnego, esencję leczniczą oraz papiery Bohna (niestety zaszyfrowane).
Po ich odniesieniu otrzymujesz nagrodę za zabicie Zigora: 150 sztuk złota, oraz 100 sztuk złota za znalezione papiery.

Stan posiadania:
1046 sztuki złota, mikstura przemiany w wilka, mikstura przemiany w krwiopijcę, mikstura przemiany w topielca, esencja lecznicza x 7, ekstrakt leczniczy, mięso x 7, bełt x 131, krzesiwo, kilof, wytrych x 10, sznur x 2, pochodnia x 3, nóż kastetowy, strój gońca leśnego, koszula obywatela, buty obywatela, spodnie obywatela, złoty pierścień, srebrny wisiorek,

KONIEC WYPRAWY

Na początku chciałem wycenić Mikę na 3 KH, bo niezbyt mu się udawało rozmawiać z napotkanymi NPC. Brak większej finezji w prowadzeniu rozmów, niestety. Przecież to byłoby zbyt łatwe aby każdy napotkany NPC od razu wyczerpująco na zadawane pytania odpowiadał. Podstawiałem mu kolejnych NPC, ale niestety nie palił się aby w pełni te okazje wykorzystać. Sprawiał wrażenie, że jak mu NPC od razu nie odpowie tego co chce, to rezygnował z dalszej rozmowy i nie próbował inaczej za język ich pociągnąć…
Ale ujął mnie tym końcowym zepchnięciem Zigora z dachu. Tego się nie spodziewałem i rozwalił mi w ten sposób cały zamysł na dalsze prowadzenie wyprawy. I za to wyceniam jego udział na 4 KH.

Mika 123 udaje się teraz do Ambulatorium, nie zapominając o wcześniejszym wycenieniu pracy MG.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)

Ostatnio edytowane przez Smutas : 12-09-17 o 15:35.
RPG
Smutas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania