Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Najwyższy level

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-03-09, 14:36   #121
Varc
Czarny Goblin

Varc awatar

Domyślnie

@UP masz w sumie trochę racji.

Posty są potrzebne do dołączenia do Świętego Przymierza , ale muszą być to mądre posty , a nie krótkie wiadomości które można porównać z spamem.

@Topic
No niestety z screenu nici , a chętnie bym wam pokazał i udowodnił. Kompa mi nie dawno szlak trafił i musiałem go formatować , nic się nie zachowało.

RPG
Varc jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 14:45   #122
NorTBM
Chrząszcz

Domyślnie 72

ja jak przeszłem to miałem 72 wybiłem wszystkie potwory w myrtanie i bandytów też wszystkich jakbym robił wszystkie zadania poboczne to może bym miał powyżej 85
RPG
NorTBM jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 14:49   #123
jacksonheyes
Czarny Goblin

Domyślnie

A ja nie rozumiem po co się przechwalać jaki się ma level, po co się przemęczać na 90 level jak można mieć spokojnie 80 i jest spoko. Niektórzy z was myślą sobie, że jak mają wysoki level to ktoś będzie wam zazdrościć, a ja i tak wiem że gracie na kodach

Ostatnio edytowane przez jacksonheyes : 17-03-09 o 10:54.
RPG
jacksonheyes jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 14:55   #124
Varc
Czarny Goblin

Varc awatar

Domyślnie

Po co się przechwalać ? Ten temat jest do pochwalenia się swoim lvlem .

Po co się przemęczać robiąc 85-90 lvl ? Dla własnej satysfakcji , że jesteś high lvlem i nikt Cię w tej grze nie może pokonać , jesteś bossem .

Skąd niby wiesz że gramy na kodach ? Zdobyłem ten lvl bez kodów.

Posądzać innych użytkowników o kody , bez jakich kolwiek podstaw - daleko na tym forum nie zajdziesz.

RPG
Varc jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 20:24   #125
ViEri
Polna Bestia

ViEri awatar

Domyślnie

Cytat:
a ja nie rozumiem po co się przechwalać jaki się ma level po co się przemęczać na 90 level jak można mieć spokojnie 80 i jest spoko niektórzy z was myślą sobie że jak mają wysoki level to ktoś będzie wam zazdrościć a ja i tk wiem że gracie na kodach
Już ci napisałem że twoja wiedza o G3 mieści się w jednym zdaniu,ty piszesz po co się przechwalać ja się ciebie pytam po co ogóle udzielasz się na tym forum jak pieprzysz 3 po 3.Tak jak napisał Varc nie robimy te go dla szpany tylko dla własnej satysfakcji żeby czuć się bogiem w tej grze to ze ty nie potrafisz cieszyć się ze swojej postaci to już nie nasz problem.I oczywiście najważniejsza rzecz NIE OSĄDZAJ NIKOGO O CZITOWANIE NIE MAJĄC NA TO ŻADNYCH DOWODÓW ,dla mnie cziter jest zerem i nie umie w czuć się w grę.

Kilka słów prawdy co do użytkownika jacksonheyes bez cenzury ludzie o słabych nerwach nie powinni tego czytać!!!!!!!!!
V
V
V
Kilka słów do jacksonheyes

Wiec teraz powiem ci naprawdę co o tobie myślę ,ponieważ teraz naprawdę mnie wkurzyłeś tym swoim je...ym gadaniem,słuchaj dla mnie jesteś tylko rozwydrzonym dzieciakiem który szuka kolegów na tym forum,i zajęcia dla siebie ,bo nie może znaleźć sobie jakiegoś pożytecznego w domu i koledzy go opuścili.Wiec jak chcesz coś zrobić chociaż raz pożytecznego to zamknij swoją rozwydrzoną mordę i przestań pisać pierdoły,naprawdę nie wnosisz nic pożytecznego do tego forum z każdym postem tylko się pogrążasz.To że stary włazi ci do wanny i napastuje cię gumową kaczką to też nie nasza wina najlepiej będzie jak nie będziesz udzielał się na tym forum bo gówno wiesz o g3 chciałbyś chociaż wiedzieć 1/100000000000000000 tego co ja wiem.

Sądząc po tym co napisałem ja nie będę się mógł udzielać na tym forum,ale nie mogłem się powstrzymać żeby ci to napisać.MOŻE W KOŃCU JAKIŚ ADMINISTRATOR ŁASKAWIE BY COŚ Z TOBĄ ZROBIŁ ALBO DAŁ CI JAKIEŚ UPOMNIENIE!!
Pamiętaj nabijanie postów nic ci nie da POZDRO

Ostatnio edytowane przez ViEri : 16-03-09 o 20:27.
RPG
ViEri jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 21:09   #126
Luke
Ognionośca

Luke awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Regulamin, II/7
Nie pouczaj innych użytkowników i nie komentuj ich zachowań, jeżeli ich wiadomości są niezgodne z regulaminem. Zamiast tego skorzystaj z opcji Raportuj post.

Innos was kocha.

RPG
Luke jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 22:41   #127
jacksonheyes
Czarny Goblin

Domyślnie

a teraz ja ci coś powiem dla mnie jesteś zwykłym świrem który myśli tylko żeby kogoś obrażać publicznie na forum zachowujesz się dziecko z podstawówki nie masz kultury ktoś powinien ci wlepić takiego bana żebyś już nigdy nie wszedł na żadne forum bo sądząc po twoim pisaniu wnioskuje jakim jesteś człowiekiem raz mówisz że kończysz ze mną pisać a za parę godzin dostajesz furii radzę ci iść do psychiatry bo może ci jeszcze pomoże mam nadzieje że przestaniesz mnie wyzywać i nie będziesz więcej wtrącać się co pisze to tyle vieri
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 22:53   #128
gotha
Krwiopijca

Domyślnie

Nie wiem gdzie wy te poziomy nabijacie, ale jestem teraz w 1/3 Varantu i mam 44 poziom (Poprzednio byłem w Myrtanie i Nordmarze)
RPG
gotha jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 23:05   #129
Varc
Czarny Goblin

Varc awatar

Domyślnie

Małe podsumowanie waszych postów...

@jaksonheyes

Nie dziwię się że ViEri że tak o tobie napisał. Już szlak ludzi trafia gdy widzą podwójne posty , i bezpodstawne posądzenia ( w tym mnie ).

"ktoś powinien ci wlepić takiego bana żebyś już nigdy nie wszedł na żadne forum " - Prędzej ty tutaj dostaniesz bana , za double posty , spamowanie i posądzanie bez podstaw...

"zachowujesz się dziecko z podstawówki "

A ty piszesz jak dziecko z zerówki , nie stawiasz kropek ani przecinków, przez co trudno się doczytać.

O przepraszam , jak ja byłem w zerówce , to stawiałem kropki i moja klasa też .Więc nie mam Cię już z kim porównać ;/

"bo sądząc po twoim pisaniu wnioskuje jakim jesteś człowiekiem"
Każdemu kiedyś puszczają nerwy ...

@ViEri
"naprawdę nie wnosisz nic pożytecznego do tego forum z każdym postem tylko się pogrążasz"

No tutaj to masz akurat racje o jacksonheysie.Jego posty to tylko bezsensowny spam i niektóre można nazwać lekką prowokacją.

"To że stary włazi ci do wanny i napastuje cię gumową kaczką" -

Chyba nie trzeba było być tak ostrym ...

"Kilka słów do jacksonheyes "

Dlaczego jego nick napisałeś z małej litery ? Wtedy zdanie traci urok :P

Z regulaminu:
"Nie pouczaj innych użytkowników i nie komentuj ich zachowań"

Nie warto marnować nerwów na takie osoby jak jacksonheyes .Po prostu go olej , lub chociaż postaraj się to zrobić.
-----
Zara polecą warny za offtop.

@Topic ( żeby nie było offtopu )
Jak skołuje sobie G3 , to postaram się ponowić ten rekrod aby dać wam screena + save 'a .

RPG
Varc jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 23:12   #130
jacksonheyes
Czarny Goblin

Domyślnie

varc ty też spamujesz bo zaśmiecasz forum jakimiś tematami o grzybach naprawdę nie masz już pomysłów o czym pisać tylko wymyślać takie bezsensowne tematy
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-09, 23:50   #131
ViEri
Polna Bestia

ViEri awatar

Domyślnie

Cytat:
Chyba nie trzeba było być tak ostrym ...
W sumie masz racje, nie potrzebnie to napisałem.Trochę mnie poniosło,to było nie na miejscu.Przepraszam za to zdanie ,ale reszty nie odwołuje.

Cytat:
Dlaczego jego nick napisałeś z małej litery ?
Dlatego, iż ten człowiek dla mnie nie zasługuje na to ,żeby pisać jego imię czy nick z DUŻEJ litery.

Cytat:
Nie wiem gdzie wy te poziomy nabijacie, ale jestem teraz w 1/3 Varantu i mam 44 poziom (Poprzednio byłem w Myrtanie i Nordmarze)
Chodzimy po świecie zwiedzamy jego każdy zakamarek i przede wszystkim wykonujemy dokładnie każde zadanie.

Cytat:
varc ty też spamujesz bo zaśmiecasz forum jakimiś tematami o grzybach naprawdę nie masz już pomysłów o czym pisać tylko wymyślać takie bezsensowne tematy
Może ten temat na pierwszy rzut oka wygląda bezsensownie,ale nawiązuje do tego czy ludzie lubią kolekcjonować jakieś rzeczy w g3 .Poza tym gdyby ten temat był taki bezsensowny to nikt by na niego nie odpisał a jednak ktoś się znalazł,jak taki chojrak jesteś to sam wymyśl lepszy temat i napisz o czymś tylko wysil się chociaż ,żeby to nie było jedno zdanie jak zawsze.

Cytat:
a teraz ja ci coś powiem dla mnie jesteś zwykłym świrem który myśli tylko żeby kogoś obrażać publicznie na forum zachowujesz się dziecko z podstawówki nie masz kultury ktoś powinien ci wlepić takiego bana żebyś już nigdy nie wszedł na żadne forum bo sądząc po twoim pisaniu wnioskuje jakim jesteś człowiekiem raz mówisz że kończysz ze mną pisać a za parę godzin dostajesz furii radzę ci iść do psychiatry bo może ci jeszcze pomoże mam nadzieje że przestaniesz mnie wyzywać i nie będziesz więcej wtrącać się co pisze to tyle vieri
Sądzac po ilości jaką napisałeś i poruwnując do innych twoich postów,podejrzewam że pisząc to do mnie nieżle się napociłeś ,ale gratuluje masz racje zakończmy ten temat już raz na zawsze AMEN!

Cytat:
Demoniczne Grzyby ,Żabie Korzenie ,Dziwne grzyby i Rosy Poranne rlz .

Ork grzybiarz to ja
Widzę że spodobało ci się jak dopasowałem kolory do nazw grzybów:P
ja dopasowywałem kolor do grzyba taki jaki maja w G3 Żabi Korzeń,Demoniczny Grzyb,Poranna Rosa,Dziwny Grzyb.

Ostatnio edytowane przez ViEri : 16-03-09 o 23:53.
RPG
ViEri jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-03-09, 00:02   #132
jacksonheyes
Czarny Goblin

Domyślnie

Wiecie co moim zdaniem temat powinno się zamknąć, bo użytkownicy zamiast pisać o levelach to cały czas spamują i wydaje mi się, że nie przestaną.Vieri znowu mnie obrażasz w ostantim poście mówiąc, że jestem dla ciebie nikim.Nie zamierzam więcej się wypowiadać na ten temat, bo tylko tracę nerwy na kogoś takego jak ty.

Ostatnio edytowane przez jacksonheyes : 17-03-09 o 13:07.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania