Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Zombie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-03-07, 19:24   #1
Drakkainen

Domyślnie Zombie

Stawiam ten temat bo wcześniej chyba jeszcze nie został poruszony!!

Właśnie co myslice o nie umarłych?? bo moim zdaniem są chyba najgorzej zrobioną postacią w grze!! zle wyglądają a do tego zwróćcie uwagę jak oni chodzą !!
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-07, 21:59   #2
MaRay
Demon

MaRay awatar

Domyślnie

Ja tam lubie nieumarłych Podobają mi się szkielety z trzeciej części - fajnie zrobione Zombie i mumie też nawet fajnie wyszły i dodają ciekawy klimat, szczególnie w Varnacie ( szczególnie te drugie w świątyniach ). Jednak brakuje mi Szkieletów-Magów z poprzednich części, o wiele lepiej wyglądali od trójkowych magów nieumarłych ( którzy z reszta czasami walczyli ze swoimi ) w strojach podobnych do Szaty Wody :P
RPG
MaRay jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-07, 23:30   #3
kwiacio78
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał MaRay Zobacz post
...Podobają mi się szkielety z trzeciej części - fajnie zrobione...
Zależu u kogo i na jakim sprzęcie, dla mnie to najgorsze z najgorszych - zwłaszcza gdy widze tylko lewitujące miecze w kierunku Bezia, mam na myśli bug z niewidocznymi szkieletami. A zombiaki jeszcze spoko, tylko jakoś kroczato łażą, jakby ktoś im obił jąderka

Pozdrawiam
ATI Radeon 3870 HD 512MB 256bit
------------------------------------------
Moja www: http://piotrek-78.fm.interia.pl/
RPG
kwiacio78 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-07, 23:42   #4
Rattus
Czarny Goblin

Rattus awatar

Domyślnie

Z tym, że w poprzednich częściach zombie budziły respekt. A tutaj wystarczy byle łuk (oczywiście można w tradycyjny sposób zaklikać wroga xD) i zombie leży... Jedynie z kapłanami ożywieńców trzeba się liczyć. W G3 wszystko spieprzyli.. Nawet moich kochanych ożywieńców
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-07, 10:09   #5
GOLD Dragon
Jaszczur

GOLD Dragon awatar

Domyślnie zombie

Mi sie tam zombiaki podobaja. Nieumarłe szkielety sa tez dobre, a szczególnie to, ze nie mozna ich szczala zabic. Jest to logiczne i dla mnie plusuje gotgic'a.

na z ta krwia to moze i nie wypal ale wiesz - w końcu nieumarli zyja to musza moze miec jakas krew ;-)))

|Oficer Straży Miejskiej Królestwa Innosa|
|Były Wicemistrz Pojedynków ŚP||"Coś się kończy, coś się zaczyna"|

Ostatnio edytowane przez Rabittous : 06-03-07 o 20:25.
RPG
GOLD Dragon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-07, 11:42   #6
sdbit
Chrząszcz

sdbit awatar

Domyślnie

:P Może i żyją (nie do końca) ale zamiast krwi mogliby dać coś innego, np. zieloną krew
Szczerze mówiąc wolałem szkielety z części pierwszej czy drugiej
W ogóle w gothic 3 zmieniono wszystko (niestety ale większość na gorszą stronę)...
sdbit jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-07, 11:52   #7
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Szkielety są brzydkie i nie budzą respektu- te z Gothic 1,2 były idealne. Te nowe mają dziwny kształt czaszki. Zombie nawet fajnie się poruszają. Nie cierpię ,gdy nabijają mnie na mieć . Dość denerwujący moment . Mumie to hit , są twarde , niebezpieczne, walczą na pięści . Dużo czasu zajmuje mi wykończenie mumii w zwarciu. Najlepszy jest główny kapłan światynny- diabeł wcielony, prawie każda walka z nim kończy się przegraną . Uciekam ten mnie zabija lodową lancą, próbuję walczyć w zwarciu - ta sam sytuacja i jeszcze do tego sie regeneruje.
Wybieram się na niego na 60 poziomie , ale i tak mam ogromnie problemy. Otoczony jest szkieletami, które jeszcze bardziej utrudniają życie. Zauważył ktoś , że kapłan w Ben Sali jest atakowany przez szkielety, nie wiem czemu, gdzie indziej nie spotkałem się z czymś takim.

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...

Ostatnio edytowane przez Yzerman : 06-03-07 o 11:56.
RPG
Yzerman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-07, 12:01   #8
Ulv

Domyślnie

Tak, to samo miałem. Myślałem, że to mag wody a potem gdy mu pomogłem to mnie ubił.
Nie zabiłem go ani razu, bo musiałem przerwać poprzednią grę. Jest piekielnie trudny...
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-07, 12:14   #9
wiesiek
Krwiopijca

Domyślnie

PB troche dala ciala z tymi zombiakami wogule chodzą jakos koślawo szkielety mogą być chociasz dużo leprze byly w g1 i g2.A co do kapłana nieumarłych czy jak on tam sie zwie to żeczywiście jest go cieżko pokonać i mógł by miec inną szate bo ta troche zabardzo przypomi naszate magów wody ale i tak wygląda dużo lepiej niz zombi.
RPG
wiesiek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-07, 16:49   #10
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Ale ta szata maga wody nie jest bez powodu. Spojrzcie logicznie. Kaplani ozywiency to przeciez byli magowie wody, a dlaczego. Otoz dlatego, iz te swiatynie pradawnych byly skrytkami dla artefaktow adanosa, tak wiec dawniej byly to swiatynie kaplanow adanosa. Jednak po ich otarciu ich ciala zostaly obudzone i jaka ozywiency bronili swojej swiatyni.

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-07, 17:56   #11
 xilk
WT

Domyślnie

A mi tak średnio się podobają nieumarli w G3. To trochę denerwujące, gry rzucą się na ciebie 3 szkielety z mieczami oraz tarczami, i co chwila blok lub cios w brzuch Troszeczkę przesadzili z tym poziomem trudności Wygląd szkieletów może być, a co do zombie to rzeczywiście koszmar i do tego jeszcze te lagi w ich rękach Wolałem ich wygląd z poprzednich części. A co do mumii to nie mogę się wypowiadać, bo jeszcze ich nie spotkałem (nie zaszedłem aż tak daleko )

RPG
xilk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-07, 09:47   #12
dark rider

dark rider awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał GOLD Dragon Zobacz post
na z ta krwia to moze i nie wypal ale wiesz - w końcu nieumarli zyja to musza moze miec jakas krew ;-)))
Nieumarli żyją - wiesz jedno wyklucz drugie, nie sądzisz.

Cytat:
Napisał Burratos Zobacz post
A tak się zastanawiam czy Sharty to tesz nie są nieumarłymi???
Sharty są żywymi stworzeniami, coś jakby ulepszenie goblinów.
Tego arcymaga nie jest tak trudno rozwalić, trzeba robić dużo uników i na początku pozbyć się jego straży przybocznej. Choć przyznaje, że nie rozwaliłem go za pierwszym razem.
Szkielety, itp. itd. są nawet fajnie zrobione, ale podzielam zdanie poprzedników, że w 1 i 2 były lepsze, z wyglądu, jeśli można tak powiedzieć. Fajny jest ten czar co je jednym razem zabija, teraz właśnie gram magiem i poznaje tajniki magi pradawnych.
RPG
dark rider jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania