Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę Juran

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 06-08-11, 11:05   #1
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie Juran

Mamy polska wersję moda Juran. Jak wam się podoba? Ja dopiero zacząłem grać i na razie jedyne co mi nie przypasowało, to występujące czasem kłopoty z podnoszeniem przedmiotów. Trzeba stanąć w odpowiedniej odległości aby je podnieść.
A wasze opinie?

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-11, 11:14   #2
neronixon
Jaszczur

neronixon awatar

Domyślnie

Ja mam błąd przy pobieraniu, ale screeny fajne i z opisu widać że mod jest dobrze zrobiony.
RPG
neronixon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-11, 11:57   #3
Alembik_Vina
Golem

Alembik_Vina awatar

Domyślnie

Właśnie chwilę pograłem i jak na razie niezbyt mi podpasował. To miasto portowe jest jakieś dziwne. Ludzie mówią niewiele i są jacyś tacy oschli. W Khorinis było po prostu przyjemniej. Może to wina tego, że nie ma dubbingu. Choćby i niemieckiego. Wolałbym, żeby postacie coś szprechały.

Jestem mile zaskoczony tym, że podnoszenie przedmiotów z półek jest brane przez obywateli za kradzież. We większości modów zostało to pominięte (szkoda, że nie zapisałem gry, ale cóż...)

Poza tym na pewno plusem jest wygląd miasta. Chociażby jedna z łodzi, która ma rumpel zamiast steru. To bardzo ciekawe, że ktoś o czymś takim pomyślał. Płomienie świec są również przyjemniejsze dla oka. Budynki nie są puste, lecz wypełnione ozdobami, gratami i towarami. Miasto jest ciekawe, ale obywatele trochę małomówni. Lepiej by było, gdyby dodali również obywateli neutralnych, którzy mówią ciągle to samo, oraz mogą wskazać kierunek poszczególnych partii miasta. No ale pogram dalej i zobaczę jak się sprawy mają. Dla mnie to niektóre mody do NK są prawie, że bardziej wartościowe od G3 mimo promocji tegoż...
Alembik_Vina jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-11, 13:42   #4
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Jest też trochę baboli. Niby na zamek można podobno wejść w II rozdziale, a ja wlazłem od razu. Oczywiście najpierw strażnik mnie cofnął, ale potem wlazłem i zaliczyłem zadanko z owczymi skórami. W ogóle zadania robi się w trochę innej kolejności niż w poradniku.

I potwierdzam, absolutnie wkurzające jest to, że nie głosów w czasie dialogó. Nawet po niemiecku byłoby lepiej niż bez niczego.

I przestałem grać w tego gównianego moda... Na początku zapisywał mi stany gry, a po pewnym czasie gry zapisywał (nawet w czasie gry dawały się wczytywać), ale jak wyłaczyłem grę i potem załadowałem, to okazało się, że w pamięci ma tylko stare zapisy sprzed kilku godzin, a wszystko co potem zrobiłem, poszło sie jebać. Czyli albo grasz jednym ciągiem, bez przerwy, albo wcale, bo wyłaczenie i odpalenie gdy kasuje ostatnie savy,

Wredny barbarzyńca

Ostatnio edytowane przez Smutas : 06-08-11 o 13:49.
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-11, 14:55   #5
ucho180
Kąsacz

Domyślnie

Nigdy nie słyszałem o tym modzie. Może ktoś przybliży fabułę jeśli łaskaw.
RPG
ucho180 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-11, 15:53   #6
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Masz na głownej stronie pliki do ściągnięcia, łącznie z poradnikiem.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-11, 18:12   #7
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Dziwne ze ja mogę save robić normalnie i nic nie cofa

Mod jest spoko bardziej bym się poradnika czepiał inna kolejność zadań i masa pominiętych rzeczy, pasów jest znacznie więcej niż w poradnik podobnie jak zbroi itp.

Mod jest innowacyjny to na pewno poza tym maruga mówi nam gdzie mniej więcej w całej sadze gothica znajduje się wyspa juran co jest pewnego rodzaju smaczkiem na pewno zagram w niego do samego końca bo jak narazie nie mam żadnych problemów.
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-11, 18:55   #8
neronixon
Jaszczur

neronixon awatar

Domyślnie

Pobieranie: 2011_08_03_Juran_PL.exe
Pozostały czas: 1 dzień, 10 godzin

Nie żartuję.
RPG
neronixon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-11, 22:14   #9
Demonicll
Polna Bestia

Demonicll awatar

Domyślnie

Właśnie dziś po południu przeszedłem moda. Grało się dosyć przyjemnie. Obywatele reagują na kradzieże co daje duży +. Jaszczurki i szczury nie mają nazwy, tylko widać podświetlenie i pasek życia. Misję dość proste i nie które rozbudowane. Ale misja ze szczawiami dla tej kobitki z labiryntu po prostu porażka. Męczyłem się chyba z godzinę aby znaleść ostatnie 2. W poradniku tylko screen ze szczawiem, a nie gdzie on jest -,-, takie coś to na pewno za dużo nie pomoże. A, że nie miałem ognika to ich nie znalazłem. Skończyło się na tym, że nie wróciłem już do labiryntu tylko wróciłem na wyspę Juran. Ciężka zbroja nordmarczyka wydaję się bardzo droga. Porównując pancerz magnata a ją, jest nie wielka różnica, w porównaniu do cen 2500 sz <----> 10000 sz.
Ale i tak ją polecam bo zawsze lepsza Jeśli ktoś potrzebował by szyfrów do poszczególnych zamków, do mogę podać na PW bo specjalnie pisałem na kartce szyfry do każdego kufra w mieście i nie tylko. W skrzyni Fishera jest 3000 sz. a w skrzyni kapitana na statku też są niezłe fanty. Pozdrawiam
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-08-11, 15:32   #10
ucho180
Kąsacz

Domyślnie

Jakiego trzeba jeszcze wykonać questa żeby Kabor nauczył nas walki bronią 1h. Bo wykonałem już questa z bagiennym zielem, a u niego jest tylko opcja "poproszę 1 porcje".
RPG
ucho180 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-11, 23:40   #11
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Zablokowałem się w labiryncie z tym zadankiem na 10 szczawi królewskich. Mam 9. Ostatni obrazek w poradniku pokazuje, że 10 jest na tej górze pośrodku. Jak tam się dostać?

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-11, 12:32   #12
ucho180
Kąsacz

Domyślnie

Dzisiaj przeszedłem moda i muszę powiedzieć że ten mod to kawał dobrej roboty i jest jednym z najlepszych na świecie modów do Gothica. Co do szczawi królewskich to też nie wiedziałem, jak tam wejść. Szukałem długo wokoło wejścia lub jakiegos tunelu ale uznałem, że muszę pierwszy raz użyć kodu f8.
RPG
ucho180 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania