Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę Nie mogę włączyć dodatku do "Arcania Gothic 4"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 09-05-14, 00:10   #1
DJANGO
Chrząszcz

Domyślnie Nie mogę włączyć dodatku do "Arcania Gothic 4"

Witam.

Jest to chyba najbardziej odpowiednie miejsce, w którym znajdę pomoc z moim problemem.

Otóż kupiłem "Arcania Gothic 4" wraz z dodatkiem "Upadek Setarrif", zainstalowałem (bez żadnych problemów), przeszedłem główną część gry po czym postanowiłem zabrać się za dodatek. Zainstalowałem go (też bez problemów) lecz gdy chcę go uruchomić wyświetla mi się okno: http://zapodaj.net/c129577b87b71.png.html wybieram "Wyszukaj rozwiązanie w trybie online i zamknij program". Po chwili oczywiście wszystko znika, lecz problem nie zostaje rozwiązany i nie mogę włączyć gry. Dodam też, że jako Administrator również nie mogę jej włączyć.

Czytałem poprzednie tematy odnośnie problemu z uruchomieniem dodatku, ale linki z wyjaśnieniem jak problem trzeba rozwiązać były już nieaktywne.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Starałem się dokładnie i szeroko opisać problem aby nie było niejasności.
Pozdrawiam DJANGO.
RPG
DJANGO jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-14, 17:50   #2
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Ha, ha, ha.....

To kara za to że kupiłeś tę grę.... Żaden fan bezimiennego nie zbliża się do Arcanii na krok...

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-14, 19:23   #3
DJANGO
Chrząszcz

Domyślnie

Nie mam w co aktualnie grać i sięgnąłem po ten tytuł. Chciałbym dokończyć tą grę, a gdy tylko będę miał możliwość to kupuję Risen 2, bo słyszałem o Risenie 3, którego podobno premiera ma być w tym roku. Risena 1 przeszedłem dawno temu a w "dwójkę" jeszcze nie grałem. Na wieść o "trójce" postanowiłem, że wrócę do Risena.

A propos, widzieliście ^^? https://www.youtube.com/watch?v=9t3KqDGjpGQ
RPG
DJANGO jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-14, 19:30   #4
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cóż, nie mam pojęcia co się popieprzyło z tym dodatkiem, u mnie śmigał (o ile tak to mozna nazwać), ale też jest do dupy, jak Arcania.

A Risen 2? Między R1 a R2 jest taka sama różnica jak pomiędzy G3 a Arcanią. Czyli całkiem inna gra. O ile R1 ci podpasowało, to R2 rozczarowuje. Ot, zrobili gierkę dla amerykańskich nastolatków. Czyli mało kombinowania, sporo walki, fabuła prosta jak kij. Szkoda na to kasy.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-14, 20:35   #5
DJANGO
Chrząszcz

Domyślnie

Czyli nie można nazwać tego kontynuacją Sagi? Skoro mówisz, że jest taka różnica jak z G3 a Arcanią. Hmm.. szkoda, ale chyba nie omieszkam nie spróbować.
RPG
DJANGO jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-14, 10:09   #6
 xilk
WT

Domyślnie

Smutas też przesadza. Fakt, jest różnica między pierwszą, a drugą częścią gry Risen. Jednak nie nazwałbym tego, że różnica jest taka, jak między Gothic 3, a Arcanią. Prędzej, jak między Gothic 2, a Gothic 3. Bohater jednak jest ten sam, ale inaczej się walczy. Też bardziej podoba mi się Risen, niż druga część, ale nie porównywałbym tego do Arcanii, gdzie jednak walka i rozwój postaci jest ograniczony... W Risen 2 dochodzą fajne zdolności, jak chociażby umiejętności złodziejski, w tym też możliwość posiadania małpki, która będzie dla nas wchodziła do niektórych miejsc i kradła. Kolejną ciekawostką drugiej części tej gry jest na pewno, że można zadania rozwiązywać na różny sposób. Można dany przedmiot ukraść, można gościa zastraszyć, by nam go oddał lub też pobić. Dlatego w tej grze odnajdzie się zarówno osoba, która chce unikać walki, jak też taka, która woli angażować się w walkę, gdy tylko to możliwe.

Dlatego DJANGO, jeśli masz pieniądze na zakup tej gry oraz czas, by w nią zagrać, to na pewno spróbuj. Będzie to inna rozgrywka, niż w Risen, ale Risen 2 też potrafi dobrze zapełnić godziny. No chyba, że ktoś bardzo nie lubi klimatów pirackich, wtedy to już inna sprawa.

RPG
xilk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania