Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę problem z save

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 06-11-14, 11:14   #1
synek96
Chrząszcz

Domyślnie problem z save

Siema pany mam problem z save w Gothic 3 a mianowicie chcialbym cofnac save do ostatniegi zapisu przed aktualnym poniewaz musze wykonac misje w miescie lecz jak do niego sie dostaje to wszyscy zaczynaja mnie gonic bo wczesnien zabilem jednego ich czlowieka i zapisalem gre teleportacja do innego miasta i powrot do tego o ktorym mowa nie pomaga .
RPG
synek96 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-14, 18:12   #2
minDxKuriare
Polna Bestia

Domyślnie

Nie da się cofnąć save'a do poprzedniego stanu, ponieważ jest nadpisany i koniec.
RPG
minDxKuriare jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-14, 23:22   #3
nakiel
Polna Bestia

nakiel awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do nakiel
Domyślnie (zapomnienia)

Panie kolego, po pierwsze to gratuluję pomysłu z tym cofnięciem save'a, po drugie to gratuluję gry na jednym zapisie, a po trzecie to gratuluję zapisu po zabiciu człowieka który zadecydował o tym, że nie możesz zrobić kroku na przód w fabule

Teraz powiedz mi, panie złoty czy zabijając z takiego czy innego powodu jakiegoś tam gothicowego ważniaka na oczach wszystkich wszcząłeś rewolucję czy tylko spowodowałeś, że się na Ciebie wkurzyli? Jeżeli to rewolucja, no to ten... sory bejbe, ale jesteś looserem Jeżeli tylko spowodowałeś ich bezkresny gniew i przestałeś cieszyć się ich ogólnym szacunkiem do każdego nowo przybyłego woja zaistniałego na wieczystych księgach jako pogromca smoków, to możesz spróbować użyć na swych ponuro nastawionych pobratymcach zwoju który zapewne posiadasz. Prawdopodobnie jego nazwa jest Ci tak dobrze znana, że w sposób oczywisty to lanie wody będzie, kiedy już się zorientujesz, co właśnie przeczytałeś bardzo irytujące. A mianowicie mam na myśli bardzo powszechny zwój, dostępny w na bazarach i w archiwach wielu magów. Często też możliwe jest znalezienie go w skrzyniach na ogromnych połaciach wiecznie zielonej Myrtany, zalanego słońcem Varantu czy też bezlitośnie zimnego Nordmaru. A mianowicie - mówię o swoistym zwoju którego nazwę możesz odczytać w tytule tekstu. Pozdrawiam!

PS. Kolego mój dobrotliwy - nie wiem czy słyszałeś, ale Gothic 3 to wbrew pozorom nie to samo co Gothic 4: Arcania. Pewnie zmyliła Cię nazwa, rozumiem. Po prostu, postaraj się jednak w przyszłości umieszczać tematy w odpowiednim dziale, co? Dzięki, jesteś naprawdę super!

Ostatnio edytowane przez nakiel : 06-11-14 o 23:41.
RPG
nakiel jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania