Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park > Gry
Przeładuj stronę Seria Need For Speed

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-02-10, 11:47   #73
Kel'Thuzad
Ten kulturalny.

Kel'Thuzad awatar

Domyślnie

Drogi przyjacielu, szanowany Damiano!

Rad jestem, że Twoje samopoczucie poprawić mogę, albowiem moja osoba nadal najbardziej ceni sobie Porsche 2000 - jakież to wspomnienia ta produkcja mi przysporzyła! Gry dzisiejszych czasów o tej tematyce nie są dla mnie niczym atrakcyjnym, niestety.

Pozdrawiam!
Kel'Thuzad jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-10, 20:45   #74
Fraser

Domyślnie

Co do serii tejże gry, to grałem tylko w Need for Speed hot pursuit 2, dokładnie nie pamiętam, oraz w Need For Speed Most Wanted oraz Shift. A co do Shifta to na początku był całkiem ciekawy, jednak z czasem jest coraz trudniej i w dodatku mało tras, oraz szkoda że nie można się ścigać po mieście tak jak w poprzednich częściach. Co do samochodów to do gustu przypadła mi Zonda R, seria Lamborghini jak i również Bugatti Veyron. Ta seria jest całkiem ciekawa choć Grid jest trochę lepszy pod względem kraks samochodów.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-03-10, 22:56   #75
VxBombonieraxV
Krwiopijca

VxBombonieraxV awatar

Domyślnie

Według mnie Most Wanted najbardziej rulezuje(W szczególności klimat i muza)
jednak jest pewna gra,bardzo stara gra(seria nfs) o ktorej nieraz myśle a jak myśle to mi się łezka w oku kręci.Ta gra to: NFS 2!!! ta gra jest superowa, w niej jest większość mojego dzieciństwa( w Carmageddonie troche teżXD).
u mnie jest zrobiony ranking nfs a jest on taki:
1.NFS MW
2.NFS 2
3.NFS U1
4.NFS Shift
5.NFS Pro Street.

nie spodobaly mi się w szczególności:Carbon,Undercover,Porsche(gra fajna ale nie lubie tej markiXD),U2(wole U1) a reszta jest u mnie neutralna.

no bym zapomniał szacun dla TNFS(nfs 1) za to że rozpoczela tą całkiem niezłą serie(jednak 2 dopiero dobrze ją rozkręcila).
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-10, 02:09   #76
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Igrekus Zobacz post
Zgadzam się. Jak wprowadzili NFS gdzie się ścigasz na legalnych torach to o mało się nie popłakałem. Przecież ideą NFS jest dreszczyk nielegalnych wyścigów. Po 1 i 2 niezła jest jeszcze Most Wanted
Co k****? Dlaczego dzieci myślą, że Underground był pierwszą częścia do jasnej cholery?!

Porsche rządzi, nie było lepszej części. Apogeum świetności NFS, a potem zjazd w dół począwszy od U1 w ktore milo bylo zagrac, bo tematyka byla dosyc swieza i podana w ladnym opakowaniu. Reszta to już... Szkoda gadać...

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-10, 22:26   #77
Sentenza
Ten Przebiegły.

Sentenza awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Valgaav Zobacz post
Porsche rządzi, nie było lepszej części.
hot pursuit 2 był jeszcze fajny, dobrze pamiętam że to w tym podcyklu po raz pierwszy pojawił się motyw uciekania przed policją?
Nieprzeczytane 24-03-10, 12:49   #78
Matheo7
Czarny Goblin

Matheo7 awatar

Domyślnie

Może nie mam styczności z tymi najnowszymi NFS czyli Shift, Undercover i pro street , to jednak wiem , że Most Wanted i Carbon niczym im nie ustępują pod względem fabuły.
Ale ogólnie seria Need for speed jest świetna , rządzi w kategorii samochodówek...
RPG
Matheo7 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-04-10, 02:35   #79
Lifu

Lifu awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do Lifu Wyślij wiadomość przez Skype™ do Lifu
Domyślnie

Pamiętam, że jeden ze starych NFSów pozwalał na grę na split-screenie. Pykało się kiedyś z kumplami w szkole.

Porsche pamiętam dosyć dobrze, siedziałem przy nim godzinami. Chyba jedna z pierwszych gier wyścigowych w jakie grałem. Na samym początku miałem tylko demo, pełną wersję załatwiłem sobie dopiero o wiele później.

Jednak najlepiej zapamiętałem Most Wanted, zdecydowanie najlepsza część serii i chyba najlepsza z gier wyścigowych w jakie grałem - wielkie miasto, pościgi policyjne, przyjemna dla oczu grafika, duże możliwości... zabawa na długie godziny
No i zdecydowany + za oprawę muzyczną.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!
RPG
Lifu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-10, 11:21   #80
Elrath
Spectre

Elrath awatar

Domyślnie

Przeszedłem tzn. grałem tylko w Underground 1 i 2, pierwszej części nie przeszedłem zostało mi chyba 10 wyścigów do końca i trafiłem na takiego prze*uja( Nissan 350zr) że nie dałem rady z nim wygrać. ;p 2 była ciekawsza, samo to jeżdżenie po mieście, lepszy tuning więcej możliwości i ciekawsze auta. ^^ Mustang GT może nie należał do najlepszych ale uwielbiałem ten dźwięk i nim jeździć. Przede wszystkim to jeździłem Mazdą Miata MX-5, która w driftach nie miała sobie równych.

|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|
RPG
Elrath jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania