Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Czy w NK mieliście problemy ze Smokami?

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-01-05, 22:46   #1
AlgreN
Chrząszcz

Domyślnie

Jak w temacie.Smoki w NK są wg. mnie prawie nie do pobicia.Ulepszona inteligencja,Ulepszony atak,Życie im się odnawia bardzo szybko.Co sprawia że można mieć naprawde z nimi spore problemy.Czy wy takie mieliście? Jak nie to jak to zrobiliście?
RPG
AlgreN jest offline  
Nieprzeczytane 28-01-05, 23:18   #2
Legolas<lol>
Zbanowany

Domyślnie

hhhhmmmmmmmmmm.........rzeczywiście smoki to dość trudny problem , ale ja gdy mam szpon beliara jakoś sobie radze,a jeśli ty nie masz szponu to jest wiele sposobóm na pokonanie ich
RPG
Legolas<lol> jest offline  
Nieprzeczytane 28-01-05, 23:32   #3
van DREED
Krwiopijca

Domyślnie

miałem problem z ognistym ale to dlatego że ominołem tego z wierzy i i nie miałem szpona beliara założonego, gdyż byłem bardziej wyszkolony w broniach 1ręcznych a nie wiedziałem czy szpon się przerobi na 2ręczną z jednoręcznej wiec musiałem wybic wszystko co w tedy mogłem i dopiero ze szponem go rozwaliłem (2ręczym) ale juz reszta była prosta nawet zbyt łatwo mi poszło z lodowym

GG 5221830
RPG
van DREED jest offline  
Nieprzeczytane 29-01-05, 00:50   #4
Narsil
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do Narsil
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by AlgreN@Jan 28 2005, 08:46 PM
Jak w temacie.Smoki w NK są wg. mnie prawie nie do pobicia.Ulepszona inteligencja,Ulepszony atak,Życie im się odnawia bardzo szybko.Co sprawia że można mieć naprawde z nimi spore problemy.Czy wy takie mieliście? Jak nie to jak to zrobiliście?
143127

Aby zabić smoki, najlepiej jest przyzywać szkielty - gobliny. Zrobi się ich trochę, a smok będzie się nimi zajmował, a ty go będziesz mógł spokojnie atakować. Jeśli jednak nie jesteś magiem to są inne sposoby, np. wypić eliksir szybkości i poprostu ciachać mieczem. Kolejny sposób, to jak masz dobrze rozwiniętą postać w kuszy lub łuku. Przy każdym smoku jest miejsce, gdzie możesz swoje cztery litery posadzić i spokojnie celować w smoki. Powtarzam jednak, że trzeba mieć dobrze rozwiniętą postać pod względem celności, aby smoka trafiać za każdym razem. Ta odpowiedź powinna ci pomóc w walce ze smokami. Powodzenia.

KIEDYŚ POWRÓCE DO WCIĄŻ WIELKIEGO KLASZTORU. TRZYMAC MI TAM MIEJSCE HEHE. NARAZIE CAŁE ŚP .
RPG
Narsil jest offline  
Nieprzeczytane 29-01-05, 01:31   #5
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Szczerze mowiąc nie zauważyłem żadnych zmian w inteligencji smoków, nie czekajcie raz lodowy i kamienny smok chciały ulotnić się przez skałę ale kilka ciosów ze szpona postawiło je na cztery litery.Ale czasem to smok po prostu gapi się na cibie jak wuł na malowane wrota i nic nie robi (nawet z kul ognia nie nawala) dopiero jak podejdziesz to się budzą.

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Nieprzeczytane 29-01-05, 11:02   #6
adamex
Skazaniec

Domyślnie

hmmm ciekawe czy deszcz ognia podziala. Ja jestem lowca smokow ale i tak kupuje se zwoje i napierdzielem ze zwojow bo miecz i kusza nie zawsze dzialaja dobrze a jak biegnie na ciebie full orkow walisz deszcz ognia i leza
cos zaczolem gadac nie na temat
jak znajde zwoje jakies z 6 kregu np tchnienie smierci to na pewno na smoka dobrze zadzialaja chociaz musze sie jeszcze sam przekonac a teraz ide pomodlic sie do wujaszka beliarcia bo musze paznokcia beliara przetestowac
RPG
adamex jest offline  
Nieprzeczytane 29-01-05, 19:58   #7
ochi
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez MSN do ochi
Domyślnie

sposób na smoki jest następujący 1 miksturka szybkości, obudzenie golema i szpon beliara wtedy jest łatwo można tez demona przyzwać ale wtedy możemy patrzeć na walkę a smoki są nadal głupie jak pień :P
RPG
ochi jest offline  
Nieprzeczytane 29-01-05, 20:37   #8
adamex
Skazaniec

Domyślnie

dzieki moze ten sposob bedzie lepszy bo jak dotad to ja walnolemdeszcz ognia i ze 5 gromow i to musialem jeszcze 1 ciosa na smoka dac a na samo do jscie do smoka wykorzysta;lem 60 mikstur
RPG
adamex jest offline  
Nieprzeczytane 30-01-05, 03:00   #9
Rabittous
Syn boży

Rabittous awatar

Domyślnie

Zabiłem Baginnego Smoka przy pierwszym podesjciu tylko raz na mnie ziewnoł, kamienny smok ziewnoł na mnie 4 razy ale i tak szybko zdechł (za pierwszy razem) co do reszty smoków jeszcze u nich niebyłem, ale to niebędzie miłe spotkanie (dla nich mam nadzieję)
szukać okazji, by być szybszym niż cięcie Atropos...
RPG
Rabittous jest offline  
Nieprzeczytane 30-01-05, 11:33   #10
adamex
Skazaniec

Domyślnie

bagienny to pestka wystarczy pojsc z cipherem i rodem oni sie tym zajma
RPG
adamex jest offline  
Nieprzeczytane 30-01-05, 12:05   #11
lesiu.14
Polna Bestia

lesiu.14 awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by adamex@Jan 30 2005, 11:33 AM
bagienny to pestka wystarczy pojsc z cipherem i rodem oni sie tym zajma
143912
Przeciez Rod i Cipher nie walcza ze smokiem. Pomagaja ci tylko do niego dojsc. Wczoraj sprawdzalem. Chociaz mozliwe ze zabilem smoka zanim dobiegli
RPG
lesiu.14 jest offline  
Nieprzeczytane 30-01-05, 14:15   #12
Norbi
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Norbi
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by AlgreN@Jan 28 2005, 08:46 PM
143127
Były problemy i to duże bardzo ciężko sie z nimi toczyło walki ale są do pobicia a jeśli ktoś ma problem to zawsze może pomóc sobie miksturką szybkości
RPG
Norbi jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania