Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park > Gry
Przeładuj stronę Prymitywne gry które wciągają

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-08-09, 20:44   #25
DoneR
Kąsacz

Domyślnie

Frets on Fire - może nie aż tak prymitywna, ale z całą pewnością niskobudżetowa, garażowa produkcja. Większość osób kojarzy tę grę, bo jest ona dość znana, a dla tych co nie kojarzą powiem, że to klon Guitar Hero. Ostrzegam, że jest to straszny zjadacz czasu i nie należy do tego tytułu siadać, gdy mamy jakieś plany.

Bad to the Bone
Czarny Rycerz Podziemia
RPG
DoneR jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-09, 12:51   #26
Rokkefeller
Citizen Erased.

Rokkefeller awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Rokkefeller
Domyślnie

no.. jestem zdziwiony, że nikt nie wspomniał o Deluxe Sky Jump 3.
jakkolwiek kto się interesował tym sportem, w pozycje musiał zagrać niemal siłą rzeczy. gra przerażała swoją szatą audio-video już na ówczesne czasy (2000-02), lecz potrafiło się grać długie godziny. w grze porażała prostota. nawet nie było konkretnego podziału na tryb single czy multi, ustawiało się max. 16 skoczków i mógł grać kto chciał (a zdarzało się, że na lekcjach informatyki takie "zawody" sobie urządzano). pocinać mógł każdy, ale osiągnięcie wysokiego poziom (u nas taką granicą zaj_bistości było pokonanie granicy 300 m na Australii) wymagało kilkudziesięciu godzin praktyki, bo niemal każda skocznia miała swoją specyfikę. gra dla wszystkich, dlatego w mig osiągnęła status "społecznej", zdarzało się, że zbieraliśmy się u jednej osoby, tylko dlatego by sobie w to pograć.
później wyszła 4, ale sukcesu swojej poprzedniczki nie osiągnęła nawet w najmniejszym stopniu.

no... teraz już można powiedzieć, że wormsy (2, armageddon, world party) aż tak prymitywne nie są, lecz sam schemat rozgrywki jest prosty jak metr drutu w kieszeni, dlatego zdecydowałem się o nich napisać. w mojej okolicy najbardziej rozpowszechniona była druga z wymienionych części, dopiero pod koniec ogólnego napału, zmieniliśmy na world party, ponieważ mapki z armageddonu już były nużące. w grę można było grać w singlu, ale to było bezcelowe. no fun. może ew. dla treningu. prawdziwa rozgrywka była w trybie multi, przy 1 kompie. zasiadało się po "ciężkim" dniu i pocinało. teraz to już klasyk. ale nadal można grać, a ona nadal wciąga. 3D toto już nie to samo, seria utraciła swoją prostote.

| Too lonely to pretend, too broken to belong, too weak to sing alone. |

Ostatnio edytowane przez Rokkefeller : 11-08-09 o 12:55.
RPG
Rokkefeller jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-10, 19:56   #27
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

Alien Shooter 1 i 2. Dwójka ma dobrą grafikę i przypomina AnotherWar.
Ale gierki warte uwagi,no i wrogowie występujący tak licznie że Serious Sam się chowa.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-02-10, 23:28   #28
Igrekus
Krwiopijca

Igrekus awatar

Domyślnie

Może już ktoś o tym pisał( nie wiem bo nie czytałem całego tematu), ale bardzo ciekawą grą jest seria Commandos. Gra zreguły prosta, ale jak się już wciągniesz to trudno sie oderwać. Gorąco polecam część 2
RPG
Igrekus jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-02-10, 13:38   #29
LPfan
Krwiopijca

LPfan awatar

Domyślnie

Jak mi się komp wiesza (co zdarza dość często) gram w windowsowego sapera. Nigdy do końca nie wiem o robie ale wciąga
RPG
LPfan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-02-10, 23:36   #30
Igrekus
Krwiopijca

Igrekus awatar

Domyślnie

Saper Daruj, ale jak taka gra może wciągać Klikasz raz tu raz tu. I jak masz fuksa to nie trafiasz na mine(chyba, że grasz na kodach)
RPG
Igrekus jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-10, 08:30   #31
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

Nie tylko na klikaniu na ślepo saper polega nie wiem czy wiesz ale te cyferki z odkrytych pul oznaczają liczbe bomb z ktorymi styka sie ten kwadracik ale mniejsza z tym saper i tak nie wciąga na więcej niż parę minut.

Nie pamiętam czy ten temat jest tylko o grach na kompa ale przez emulator można wiec Contra ta gra wciaga pomimo słabej grafiki jest wręcz przecudowna została wydana na tzw. grę telewizyjna.

Arena Multiplayer: Project Manager

RPG
GeneralLee jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-10, 11:25   #32
majkel880505
Zębacz

majkel880505 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał GeneralLee Zobacz post

Nie pamiętam czy ten temat jest tylko o grach na kompa ale przez emulator można wiec Contra ta gra wciaga pomimo słabej grafiki jest wręcz przecudowna została wydana na tzw. grę telewizyjna.
Pegazus hehe. Moja pierwsza "konsola'' do gier (kiedy to było). Contra i Tanki to były hiciory, no i można było zagrać we dwóch. Z komputerowych to deluxe ski jump 3, w to grało się głownie na lekcjach informatyki. Rekordów nie pamiętam, ale na Australii było coś koło 295m.

RPG
majkel880505 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-10, 14:21   #33
kantycz
Chrząszcz

Domyślnie

a o mario to chyba zapomnieliści ;p
na kompie to czasami w sapera pykam, bo jak wiadomo o co chodzi to się gra i gra tak a propos to mój rekord na expercie to 436s
RPG
kantycz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-10, 17:45   #34
Igrekus
Krwiopijca

Igrekus awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał GeneralLee Zobacz post
Nie tylko na klikaniu na ślepo saper polega nie wiem czy wiesz ale te cyferki z odkrytych pul oznaczają liczbe bomb z ktorymi styka sie ten kwadracik ale mniejsza z tym saper i tak nie wciąga na więcej niż parę minut.
Tu się zgadzam. Saper nie wciąga na dłużej niż 2-8 min. A tak nawiasem to o tych cyferkach wiedziałem Ale pomimo tego gra nie wciąga.
RPG
Igrekus jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-10, 14:46   #35
Apollyon
Krwiopijca

Apollyon awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Apollyon
Domyślnie

Stepmania - Kozacka gra muzyczna w której celem jest kliknięcie strzałki w momencie w którym znajdzie się w konturze.Niektórzy może widzieli taką maszynę do tańczenia Pump It Up to to jest podobne tylko że na 4 strzałki. Polecam gdyż gra jest darmowe a piosenki można sobie ściągać za darmo z pewnej strony której tu nie zareklamuje.
RPG
Apollyon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-04-10, 13:22   #36
Hard
Kąsacz

Domyślnie

Cytat:
Napisał ElemPower Zobacz post
Alien Shooter 1 i 2.
Też lubię Alien Shootera Oprócz tego stare dobre Mario =)
RPG
Hard jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania