Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Gothic multiplayer pytanie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-02-17, 01:12   #1
Rampdiro
Chrząszcz

Domyślnie Gothic multiplayer pytanie

Witam Serdecznie

Gra ktoś w multiplayer ? Jaki serwer polecacie z największą ilością graczy ? Ja znalazłem jeden z lepszych z dogodnymi warunkami typu zapisa postaci i ekwipunku, wbijanie lv, questy, własny sklep itp.

Opis tutaj: https://mmorpg.org.pl/forum/topic/65736-mordan-mmorpg/

A tu stronka ich: http://gothic-online.com.pl/?p=download

Co o nich sądzicie, po tym co czytam to chyba najlepszy multiplayer jaki wyszedł, warto ? Czy może znacie z tymi samymi udogodnieniami a nawet lepsze z większą ilością graczy. W tym co podałem jeden dzień w statystykach teraz w lutym na serwerze było 9 osób.

Pozdrawiam Serdecznie
RPG
Rampdiro jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-17, 15:55   #2
Arashel
Chrząszcz

Arashel awatar

Domyślnie

Sama idea jest dobra i ciekawa, ale...

1. Administracja jest fatalna. O ile szef projektu z 2011 roku - Ojciec Inicjator (nielubiany przez aktualną dziecinną społeczność, warto dodać xD) miał jakiś pomysł od strony reklamowej aby zrobić ten mod popularnym (albo dobrze udawał że ma), to aktualna administracja jest dziwna, delikatnie to ujmując...
Oni albo mają gdzieś ten projekt i po prostu czerpią z tego jakąś kaskę, więc utrzymują go przy życiu, albo autentycznie mają mentalność dzieci.
Będąc moderatorem na ich forum w prywatnym dziale podnosiłem kwestie reklamowania projektu jako szansy aby odżył. Niestety oni ciągle zbywali tą myśl. Wydawało im się że ich projekt stanie się popularny od tak o, sam z siebie. Że znikąd pojawią się gracze i stworzą serwery.
Skoro na razie jest we wiecznej fazie beta, to oni nie będą go reklamować i sobie robić "kompromitacji".
Nawet reagowali dziwnie jak mówiłem ich że chociaż powinni stworzyć parę podstawowych serwerów z podstawowymi trybami gry, żeby gracze weszli przekonali się i zostali, bo nikt od tak nie pojawi się i nie zrobi serwerów prywatnych.

2. Społeczność... Ten projekt od 2011 roku cały czas degeneruje. Społeczność jest pełna samych dziecinnych idiotów, którzy już tam pozostali po jakieś negatywnej selekcji, kiedy wszyscy co bardziej utalentowani albo chociaż bystrzy ruszyli dalej ze swoim życiem.
Tam nie istnieje nic innego poza wulgaryzmami i dziecinadą oraz brakiem chęci zmian lub poprawy. Taka typowa upadająca internetowa społeczność, która jedyny sposób na przetrwanie widzi w ciągłym zwieraniu szeregów aktualnych członków i negowaniu jakichkolwiek zmian, co też ujawnia się kiedy w miejscach publicznych podnosiłem kwestię reklam i serwerów od administracji, a społeczność która się zakumulowała z admininami, tylko bezmyślnie przytakiwała, rzucała zgryźliwymi "żarcikami" i ogólnie zgadzała się z idiotyczną receptą administracji.
Pamiętam jak mnie dzieci linczowały jako moda, kiedy zacząłem stosować zasadą karania za wulgaryzmy. Oni autentycznie nie potrafili napisać żadnej wiadomości bez nich. Nie sorry. Potem potrafili, ale już tylko pełne jadu opsiy jaki to jestem zły bo nie pozwalam im przeklinać xD A Admini mieli w dupie że ich rzekomo oficjalne forum jest pełne wulgaryzmów. Takie tam. Ciekawostki xD
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania