Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę "Najtrudniejsza" gildia

Zobacz wyniki ankiety: Do której z III głównych gildii wg. was jest się najtrudniej dołączyć???
Straż Miejska 5 1.34%
Najemnicy 157 42.20%
Magowie Ognia 210 56.45%
Głosujących: 372. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 31-03-12, 00:58   #217
Bezion090
Czarny Goblin

Bezion090 awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Bezion090
Domyślnie

Do najemników jest najtrudniej dołączyć ponieważ trzeba mieć zgody większości najemników ,a niekture zgody jest trudno zdobyć.
RPG
Bezion090 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-04-12, 07:51   #218
kruk000
Polna Bestia

kruk000 awatar

Domyślnie

dla mnie najtrudniej jest zostać strażą bo musisz latać po całym świecie bo te debile ci to każą.
Nieprzeczytane 17-04-12, 22:12   #219
LinkinParkPL
Krwiopijca

Domyślnie

Zdecydowanie najemnicy . Ponieważ jak pierwszy post wskazuje pokonanie 3 najemników było cholernie trudne !
RPG
LinkinParkPL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-12, 23:21   #220
Howard
Chrząszcz

Domyślnie

A ja zagłosuję na Magów Ognia. Pomyślmy, jeśli ktoś gra pierwszy raz, aczkolwiek przeczytał zaawansowany poradnik rozwoju owego Maga, to trochę trudna będzie dla tego osobnika Próba Ognia. "Ee... jakie znów ścieżki Innosa? Znaczy że mam iść po drodze podpalonej czy co?" , "Żywa skała? Dobrze że tamten nowicjusz mi powiedział gdzie znajdę tą skałę... o! I jest! Ale... no co jest? Giń wreszcie! Co za twardziel, jaką on ma obronę, czym go mam zabić?". Dla Was to może być tylko 15 minut chodzenia i trochę darmowego doświadczenia, lecz inni mogą z godzinę główkować nad tym. A co trudnego w zrobieniu kilku zadań dla najemników i obicie twarzy niektórych, czy tam o północy zobaczyć człowieczka kucającego nad skrzynkami i powiedzeniu o tym temu... ee.. Martinowi, a zdobycie obywatelstwa to również chyba proste. Nawet dla nowego gracza.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-12, 16:09   #221
Fraser

Domyślnie

Cytat:
Napisał kruk000 Zobacz post
dla mnie najtrudniej jest zostać strażą bo musisz latać po całym świecie bo te debile ci to każą.
Poległem .

A najtrudniejszą gildią wg. mnie jest Strażnik Miejski/Paladyn. Trzeba się nabiegać, aby nim zostać no i później trzeba wykonywać trudne zadania.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-12, 14:34   #222
ŁowcaSmoka
Krwiopijca

Domyślnie

dla mnie najtrudniej zostać magiem ognia ponieważ ta proba ognia ale ze jest łatwa to te 1000 sztuk złota i przyniesienie betsy żywa do klasztoru to jest troche meczace i radze najpierw troche oczyścić ścieżke
RPG
ŁowcaSmoka jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-10-12, 02:10   #223
Dea Rest
Krwiopijca

Dea Rest awatar

Domyślnie

Ktoś wyżej już wspominał, że ten temat tyczy się tylko Nocy Kruka, gdzie jak wiecie nie trzeba wpłacać Pedrowi daniny w postaci owcy i 1000 sztuk złota tylko wystarczy przynieść posążek Darona.

Poza tym co wy mówicie.. Według mnie każdą z tych frakcji jest wręcz banalnie zostać. Właśnie to mnie w tej grze irytuje, że nie znalazłem tutaj ani jednej rzeczy, która sprawiła by mi problem. Nie przechwalam się ani nic ale wiem, że większość ludzi na tym forum przyzna mi racje. Dla mnie gra jest bardzo prosta, i jak to mówili twórcy, że 'robią dodatek aby zrekompensować nam prostotę w samym Gothicu II bez dodatku' - wypowiedź ta wydaje mi się śmieszna, ponieważ czysta dwójka a dwójka z dodatkiem nie różni się w ogóle trudnością w jej przejściu. Bo co, utrudnieniem ma być to, że punkty życia smokom się regenerują? że zostały zwiększone wymogi broni aby założyć ją na plecy ? że stworzyli nowe potwory biegające po mapie, po których tak na prawdę przechodzi się jak niedzielny spacerek? nic nowego.
Nie myślcie sobie, że hejtuje tą grę bo tak nie jest. Uważam, że jest to najlepsza gra wszech czasów mimo to, że dla wielu ma paskudną grafikę ale za to nadrabia niesamowitą fabułą i kosmiczną muzyką w tle, dziękuję.

@btw

Jeżeli mam już wybrać, która z nich jest najtrudniejsza i po długich przemyśleniach pod każdym względem wybieram Magów Ognia. Wydaje mi się, że zostanie samym MO nie jest trudne ale długie w przeciwieństwie do pozostałych profesji.

// Tak jeszcze cytując tych ludzi wyżej, których nie chce mi się szukać aby zacytować, tych którzy mają problem z obiciem paru plebsów z farmy Onara, mam jedną radę - pograjcie trochę, trochę cierpliwości i nie poddawajcie się bo wyczuć przeciwnika, w sumie przeciwników bo tak na prawdę strategia walki Npców w tej grze dzieli się na 4 sposoby nie jest taka ciężka do opanowania, dziękuje i przepraszam, że ta długa wypowiedź mogła kogoś urazić. ; )

Ostatnio edytowane przez Dea Rest : 21-10-12 o 02:16.
RPG
Dea Rest jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-18, 23:27   #224
maks124
Krwiopijca

maks124 awatar

Domyślnie

Strażnik miejski - banał
Najemnik - może być trudne walki z najemnikami( Senteza, Bullit)
Mag Ognia- questy nie są trudne ale długo się je robi.
Wniosek
Straż izi
Najemnik ma najtrudniejsze zadania
Mag musi się najwięcej napracować.
RPG
maks124 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania