Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Ulubiona Gildia - Reaktywacja

Zobacz wyniki ankiety: Jaka jest Twoja Ulubiona Gildia ?
Strażnik Miejski 15 1.77%
Paladyn 166 19.58%
Nowicjusz 18 2.12%
Mag Ognia 170 20.05%
Najemnik 83 9.79%
Łowca Smoków 167 19.69%
Pirat 122 14.39%
Bandyta 24 2.83%
Członek Pierścienia Wody 83 9.79%
Głosujących: 848. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-03-15, 20:18   #337
(Michallord
Krwiopijca

Domyślnie

Piraci. Tam dopiero można poczuć co to wolność a ich obóz jest umieszczony w takim pięknym i urzekającym miejscu że po prostu nie chciało się z tamtąd wychodzić :P. Ich zbroje bardzo mi się podobają a i sami ludzie choć szorstcy z początku to chętnie pomogą ci. Do tego prawie każdy ciągle pije grog lub jeśli są bogaci szybkiego śledzia
RPG
(Michallord jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-15, 18:16   #338
Mikhaellos
Chrząszcz

Domyślnie

Zdecydowanie Magowie Ognia. Uważam że klasztor to najbardziej klimatyczne miejsce w grze. Pracujący nowicjusze i doglądający ich pracy potężni magowie mogący jednym zaklęciem odmienić losy bitwy. Co do stylu gry, nikt nie każe nam posługiwać się tylko i wyłącznie magią. Możemy stworzyć potężnego wojownika, który zabija orka na 2 ciosy a w ciężkiej sytuacji pali wszystko dookoła deszczem ognia . Poza tym dowiadujemy się więcej o poszukiwaczach i jesteśmy darzeni szacunkiem.
RPG
Mikhaellos jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-15, 19:23   #339
Aksen
Chrząszcz

Dla mnie oczywiście Łowcy Smoków.
Podoba mi się u nich to, że nie ma żadnych hierarchii tylko po prostu są grupą i polują, żyją razem, a jeśli komuś sie cos nie podoba może po prostu odejść.
Co do stylu walki zawsze lubiłem ciężkie pancerze i dwuręczniaki i są według mnie najbardziej klimatyczną klasą.
RPG
Aksen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-15, 21:55   #340
 AdrianAssasyn
Jaszczur

AdrianAssasyn awatar

Domyślnie

Zagłosowałem na Najemnika, ponieważ aby zostać Łowcą Smogów trzeba przejść przez najemnika .A tak na serio już to Najemnik jak dla mnie to najlepsza gildia, ponieważ nie dość że na farmie Onara jest sporo naszych znajomych z GI to jakoś nie wyobrażam sobie byłego skazańca w pancerzu paladyna (oczywiście też tak grałem ale wtedy nie czułem tego klimatu).Najemnik ma dość bogaty ekwipunek, ciekawe zadania poboczne (chociaż by to z sędzią w III rozdziale) i wszędzie gdzie nie pójdzie chce zarobić
RPG
AdrianAssasyn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-15, 22:41   #341
Gregorius™
   

Gregorius™ awatar

Smile

moim jest paladyn , sprawiedliwy i pomaga ludziom służy Inosowi , fajna zbroja , to tego mistrz miecza jedno i dwu recznego , połączony z runami , szacunek wśród ludzi . i fajny klimat
RPG
Gregorius™ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-15, 14:43   #342
Lares881
Chrząszcz

Lares881 awatar

Domyślnie

Zdecydowanie łowca smoków. Uwielbiałem paradować w swojej zajebiście wyglądającej ciężkiej zbroi oraz siekać orków na lewo i prawo.
Najwięcej razy grę przeszedlem właśnie łowcą smoków gdyż gra taką postacią to czysta przyjemność.
RPG
Lares881 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-15, 12:57   #343
Beziowsky
Chrząszcz

Beziowsky awatar

Domyślnie

Cóż.. właściwie mam 3 gildie które bardzo lubię
Ale w tej ankiecie wybrałem ,,Członków Pierścienia Wody". Dlaczego?
Moim skromnym zdaniem - Bracia Pierścienia ukrywają się.. Mają przyzwoitą i ładną zbroję.
Lubię gildie które są ukryte.. Które nie są tak sławne
To gildia na którą zagłosowałem.
2 GILDIE NA KTÓRE NIE ZAGŁOSOWAŁEM A BARDZO JE LUBIĘ |
V
Ale są jeszcze dwie...
Strażnik Miejski - nie, że lubię być chłopcem na posyłki, ale bardzo lubię być Strażnikiem Miejskim w Górniczej Dolinie. Szczerze mówiąc wolę być Strażnikiem Miejskim w Kolonii niż na przykład Najemnikiem. Bo jako Strażnik mamy rozkaz z samej góry - od Lorda Hagena. Bardzo lubię też zadania straży - moim zdaniem gildia wyśmienita 10/10.
Natomiast trzecią gildią jest Łowca Smoków. Moim zdaniem mają bardzo fajne pancerze. Bardzo lubię pancerze z Gothica a np. Paladyni mają miej pancerzy. Najemnicy i Łowcy najwięcej - bo razem aż 6 zbrój. Dlatego to moja 3 najulubieńsza gildia.

Pozdrawiam!
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-15, 22:28   #344
Diego
Chrząszcz

Diego awatar

Domyślnie

Wybrałem Paladyna. Dlaczego? Po prostu lubię Paladynów a zbroja jaką dostajemy będąc Paladynem jest po prostu świetna
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-15, 09:29   #345
Anton
Chrząszcz

Anton awatar

Domyślnie

Wybrałem piratów ponieważ spędziłem wśród nich naprawdę wiele czasu a to wykonując misje albo rozmawiając i popijając przy tym różne trunki oraz oczywiście ich zbroje wpłynęły na moją decyzję.
RPG
Anton jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-16, 16:15   #346
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Pirat. Twarde skurzybyki. Zdolne pokonać wielu w walce. Poszukiwani w Khorinis. Starli się z paladynami (co tam że cały oddział zginął). Znaleźli sobie niezłą miejscówkę na plaży i wylegują się całymi dniami. I oczywiście piją rum i grog. Są na tyle odważni (większość) by zaatakować brzytwiaki. I prowadzą wojnę z bandytami. Co prawda niezbyt im to idzie, ale przynajmniej się nie podporządkowali. Lubię ich też za klimat i stroje.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-16, 09:36   #347
Yamoun
Zbanowany

Domyślnie

Bandyci
Ludzie żyjący na własnych zasadach. Każdy pilnuje siebie. Mają karczmę. No i co najważniejsze jest wśród nich kobieta i nie wydaje się żeby było jej tam źle. O kobietach w innej gildii można tylko pomarzyć.
RPG
Yamoun jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania