Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Pomoc
Przeładuj stronę Jak zabrac Uriziela Xardasowi?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-04-06, 17:02   #1
BobeXx
Chrząszcz

Domyślnie

Mam bardzo duzy problem zwiazany z mieczem potrzebnym do przejscia gry.... Mianowicie: wrocilem juz ze swiatyni sniacego i zanioslem Uriziela do Xardasa, zalatwilem sobie zbroje z jego schowka i do niego wrocilem po zaklecie i miecz. Wzialem od niego zaklecie i (tak mi sie przynajmniej wydawalo) miecz. I porozmawialem z Miltenem, ktory czeka juz na mnie przy kopcu rudy, ale jak do niego podeszlem to zorientowalem sie ze nie mam Uriziela!!! Jak sie okazalo miecz zostal u Xardasa, na jego plecach! I tu moje pytanie: czy jest sposob zeby zabrac mu ten miecz, czy musze wczytac gre z wnetrza swiatyni (bo na szczescie mam takiego save'a)??? Proby rozmowy z nekromanta koncza sie na propozycji nauki szostego kregu magii i handlu z nim(w "ofercie" czarodzieja tez nie ma miecza). Prosze o pomoc bo nie chce mi sie przechodzic jeszcze raz calej swiatyni sniacego od poczatku.....
RPG
BobeXx jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-06, 17:19   #2
Fyo
Kąsacz

Fyo awatar

Domyślnie

No, więc, masz bardzo wrednego buga. Ale jest wyjście z sytuacji. Zniżę się do poziomu... Więc, żebyś znów nie musiał latać od świątyni do Xardasa itd, stań przed nim, naciśnij "b" wpisz marvin, po czym, gdy Xardas będzie podświetlony, naciskasz "o" (jak się nie mylę) i wchodzisz w Xardasa. Teraz otwierasz jego ekwipunek i wyrzucasz Uriziela na ziemię. Wchodzisz spowrtoem w swoje ciało, zbierasz Uriziela i idziesz do NO i gadasz z MIltenem...
RPG
Fyo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-06, 17:22   #3
BobeXx
Chrząszcz

Domyślnie

Dzieki Fyo! To bylo dla mnie tym bardziej wazne ze juz wybilem caly SO , wiec troche by mi zeszlo zanim bym wrocil do obecnego etapu
RPG
BobeXx jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-06, 17:40   #4
Jesper
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Jesper
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Fyo@6-04-2006, 15:20
No, więc, masz bardzo wrednego buga. Ale jest wyjście z sytuacji. Zniżę się do poziomu... Więc, żebyś znów nie musiał latać od świątyni do Xardasa itd, stań przed nim, naciśnij "b" wpisz marvin, po czym, gdy Xardas będzie podświetlony, naciskasz "o" (jak się nie mylę) i wchodzisz w Xardasa. Teraz otwierasz jego ekwipunek i wyrzucasz Uriziela na ziemię. Wchodzisz spowrtoem w swoje ciało, zbierasz Uriziela i idziesz do NO i gadasz z MIltenem...
298574
po wpisanu marvin trzeba znów nacisnąć klawisz "b"
nie mylisz się

te poniżej przekopiowałem (jagby co to sorki)

RPG
Jesper jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-06, 17:52   #5
Warpig
Polna Bestia

Domyślnie

serio trzeba jeszcze raz wcisnąć "b" ?? a jak inaczej powrócisz do gry?
RPG
Warpig jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-06, 18:01   #6
K@mis2
Chrząszcz

Domyślnie

To jest bug!!! Możesz również tak spróbować:
1. Wrócić do Kopca w NO
2. Pogadać z Miltenem
3. Powiedzieć mu że się jest gotowym
Może wtedy ci odda miecz, a jak nie to spróbuj go kupić od Xardasa może się wtedy uda
RPG
K@mis2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-06, 18:12   #7
Peppero

Peppero awatar

Domyślnie

A jeśli chce się komuś postępować "legalnie", to trzeba skądś załatwić miecz/topór, który zadaje większe obrażenia niż ten Uriziel (hmm, coś takiego chyba istnieje). Naszą broń zanosimy Xardasowi i sprzedajemu mu, a on, zestawiając ze sobą statystyki obu broni, przy kolejnej wizycie będzie miał na plecach tę mocniejszą broń a Uriziel pojawi się w jego ekwipunku podczas sprzedaży. To taka mała informacja, jeśli chce się zachować czyste sumienie względem cheatów.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-06, 18:36   #8
Agatio
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Peppero@6-04-2006, 15:13
A jeśli chce się komuś postępować "legalnie", to trzeba skądś załatwić miecz/topór, który zadaje większe obrażenia niż ten Uriziel (hmm, coś takiego chyba istnieje). Naszą broń zanosimy Xardasowi i sprzedajemu mu, a on, zestawiając ze sobą statystyki obu broni, przy kolejnej wizycie będzie miał na plecach tę mocniejszą broń a Uriziel pojawi się w jego ekwipunku podczas sprzedaży. To taka mała informacja, jeśli chce się zachować czyste sumienie względem cheatów.
298612
Jak ma się taki błąd to raczej użycie konsoli nie jest "nielegalne". A jeśli chodzi o broń która mogła by być lepsza i podmienić się z Urizielem to chyba tylko Gniew Innosa który ma na sobie Gomez. No i BobeXx nie zdziw się jak po naładowaniu będziesz miał 2 baga z Urizielem. Może np. zostać na plecach Miltena! Akurat w tym momencie gry jest najwięcej takich "niedociągnięć".
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-06, 18:42   #9
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Hmmm... Jak ja mam takiego parszywego buga, który uniemozliwia dalszą grę, to po prostu wczytuję sawey,a, bo granie na kodach jakoś mi nie leży. Uważam, to za niezbyt uczciwe. Wolę powtórzyć grę.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-06, 19:09   #10
BobeXx
Chrząszcz

Domyślnie

Juz przeszedlem po raz pierwszy gre!!! No szkoda ze wczesniej nikt mi nie napisal o sprzedaniu mocniejszej broni bo takie juz mialem przy sobie dwie: Gniew Innosa i Pięść Trolla (Uriziel ma tylko 90 ataku przed naladowaniem magiczna energia). No ale na szczescie Milten nie sprawial mi klopotow i sobie jakos poradzilem zreszta nie uwazam w tym wypadku uzycia kodu za cos nielegalnego, bo przeciaez jakbym wczytal gre i doszedl spowrotem do Xardasa to wszystko wygladaloby identycznie(statystyki i w ogole), no oprÓcz tego buga oczywiscie
RPG
BobeXx jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-04-06, 21:37   #11
madolf
Czarny Goblin

Domyślnie

JEST lepszza bron niż uriziel!! Bez ulepszeń Urizziel ma 90 dmg!!! idziemy do nowj kopalni i tam jest dużo trupów. jest tak koleś co ma topór 99 bierzey go i chodu. Albo jest u śniącego topór Chrzęst am 95dmg. chyba jak się myle to sorry
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-04-06, 12:32   #12
BOND
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do BOND
Domyślnie

po pierwsze moze to nie bug tylko wczesniej uzyles jakiegos kodu? jesli koniecznie niechcesz korzystac z wczytania poprzedniego stanu gry to znajdz sobie kod na uriziela juz naladowanego no ja widze tylko takie wyjscie z tej sytuacji
RPG
BOND jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania