Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Nowe sztuki walki i... skrytobójstwo

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 03-11-09, 13:03   #61
Sonisphere
Pan Cienia

Sonisphere awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Treslott Zobacz post
Skrytobójstwo to bardzo fajna sprawa. Żeby zabić np. szefa miasta nie trzbaby zabijać wszystkich innych. Na bossów np. smoki możnaby zastawiać pułapki. Rzucaine nożami to też fajna sprawa, ale toporami? To nie pasuje do gothica. Ale ogólnie pomysł fajny.
Popieram. Skrytobójstwo w poprzednich gothicach było traktowane pomacoszemu. W Arcanii można by je rozwinąć. Bylyby to umiejętności do nauczenia się u jakiejś Gildii Zabójców. Dla takich średnich postaci dobrze by było posiadać takie umiejętności, nie trzeba zabijać całego miasta żeby zabić szefa.

Walk down the right back alley in Sin City and you can find anything...
RPG
Sonisphere jest offline  
Nieprzeczytane 14-11-09, 18:42   #62
Bachun
Chrząszcz

Bachun awatar

Domyślnie

eeemmm... Cieżka sprawa z tym zabójstwem "po cichu"... W Gothic 3 było to zainicjowane. W innych Gothicach też, jadnakoż myślę, że nie powinno tego być w Arcanii. Chociaż ta "twarzyczka" głównego bohatera A Gothic Tale mówi mi, że on nie byłby jakimś siłaczem tylko takim sobie łotrzykiem.
RPG
Bachun jest offline  
Nieprzeczytane 04-01-10, 22:26   #63
Z@dzior
Chrząszcz

Domyślnie

z drzewa do niekoniecznie, bo to chyba za duzy problem bylby dla twórców zeby mozna bylo wejsc na kazde drzewo. Ale z dachu czemu nie
RPG
Z@dzior jest offline  
Nieprzeczytane 30-01-10, 15:54   #64
Rhobar VI
Czarny Goblin

Rhobar VI awatar

Domyślnie

Chciałbym żeby były usprawnione combosy.A co do tej "cichości" to chyba raczej skradanie.
RPG
Rhobar VI jest offline  
Nieprzeczytane 14-02-10, 22:31   #65
knadziej1994
Krwiopijca

knadziej1994 awatar

Domyślnie

Według mnie ciekawy pomysł z technikami cichego zabijania. A ja mam jeszcze taki pomysł zeby nasz Bezimienny potchodził do wroga uderzał go powiedzmy z piesci (czyli ogłuszał) i efektownie wyciągał bron jednoczesnie raniąc wroga.
Co wy na to.?
RPG
knadziej1994 jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-10, 14:58   #66
Milten3410
Chrząszcz

Milten3410 awatar

Domyślnie

Moze tak: bezi móglby dysponowac jakims cichym zakleciem telekinetyczno-skryptobójczym (np.fala telekinetyczna blokujaca mozliwosc oddyczania do czasu smierci celu)
RPG
Milten3410 jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-10, 22:23   #67
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Albo zaczynacie dyskusje na poziomie, albo zamykamy temat do odwołania, lub nieodwołania. Każdy post, który będzie miał linijke lub dwie +/- cytat zostaje wywalony, o upomnieniach w formie ostrzeżenia też można pomyśleć, wiec apeluje o coś dłuższego, niż "Fajnie by było machać lagą jak w G1" itd.

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-10, 23:47   #68
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

Val dołączył do Zielonych? ;O

Cytat:
Moze tak: bezi móglby dysponowac jakims cichym zakleciem telekinetyczno-skryptobójczym (np.fala telekinetyczna blokujaca mozliwosc oddyczania do czasu smierci celu)
Star Wars??

Co do walki to proponowałbym coś na wzór wiedźminowskich stylów, na potwory,ludzi i grupowy. Można by dodać jakieś QTE,przy np. zablokowaniu jakiegoś potężnego ciosu i kontry czy finiszu. Cóż może jestem jakiś GORE,ale w Gothicu brakuje mi odcinania kończyn...
Brak w poprzednikach także "fizyczności" tj. zakradając się od tyłu do człowieka i uderzając go młotem w głowę,ten powinien polecieć do przodu.

Oczywiście powyższe opcje mogłyby być opcjonalne,żeby wszyscy byli glad&happy.
Nieprzeczytane 18-02-10, 01:13   #69
Doku
Krwiopijca

Doku awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do Doku Wyślij wiadomość przez Yahoo do Doku Wyślij wiadomość przez Skype™ do Doku
Domyślnie

Mi by najbardziej odpowiadał ''beat 'em up'' styl. Coś z mieszanką Ninja Gaiden, różne kombinacje oraz kombinacja kontry (Assassin's Creed). Nie zaszkodziło by też rozbrajanie przeciwników z miecza, łuku czy kuszy (Mirror's Edge) a także cios od tyłu który przebija przeciwnika na wylot i... zabija (było w Gothic 3, ale miecza jak przebija na wylot nie widać). Aha, no i pchnięcie tarczą było by też dobre.
Doku jest offline  
Nieprzeczytane 03-03-10, 17:26   #70
Adek23

Domyślnie

ja bym chciał skrytobójstwo w Gothic 4
Fajnie by było móc podejść po cichu do szefa, zabić go i wycofać się. Wtedy byłoby mnie kłopotów, zwłaszcza, gdyby ten szef miał ochroniarzy. A gdyby skrytobójstwo zostało rozwinięte w Arcanii, to dobrze by było, żeby dodali Gildię Skrytobójców, ukrywajacej się w jakiejść dobrze zamaskowanej kryjówce, do której Bezio mógłby dołączyć i otrzymywać jakieś zlecenia dotyczące zabicia po cichu kogoś niewygodnego Tak, to by było fajne i klimatyczne
RPG

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania