Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Pomoc
Przeładuj stronę Kim jest Loran?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 03-04-13, 18:50   #1
Ugrassal
Krwiopijca

Domyślnie Kim jest Loran?

Z góry mówię że nie chodzi o rybaka Lorna.Na Świńskiej Górce,koło jednej z relikwii(Y) znajduje się skrzynia o nazwie obozowisko Lorana.Pilnują jej gobliny:szaman,wojownik i łowca.Czy istnieje taka postać jak Loran i czy ta skrzynka jest do czegoś potrzebna?
RPG
Ugrassal jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-04-13, 19:38   #2
Lester101
Czarny Goblin

Lester101 awatar

Domyślnie

Bardzo szkoda, że jest tu tak mały odzew (w dziale Arcani) ale cóż poradzić.

Achhhh.... i akurat trafiłeś na jedną z ciekawszych postaci. Sam mam na ten temat hipotezę. Ale zacznę od twojego drugiego pytania. Skrzynia nie ma żadnego podłoża fabularnego i wzięcie jej jest po prostu decyzją bohatera. A w skrzyni znajduje się: 50 sztuk złota, 2 zwoje "Ognisty Bełt", 16 strzał, Owadzi Pierścień i Sekretna pociecha Worgana.

A co do Lorana... jak zauważyłeś lub nie, w okolicach tego obozowiska, wśród drzew leży trup chroniony przez gobliny. Tak, sądzę, że to Loran którego gobliny "przeniosły" tam lub po prostu akurat tam zginął. Ekwipunek jaki znajdujemy przy nim świadczy o dwóch rzeczach:

1. Albo jest Gońcem Leśnym.
2. Albo był bardzo dobrym przyjacielem Gońców. (w końcu klucza do arsenału nie powierza się byle komu)

Ogólnie uważam, że ten trup niedaleko obozowiska Lorana to nie zbieg okoliczności tylko po prostu zabity już przez gobliny Loran.

Pozdrawiam i mam pytanie, jak poszło szukanie demonów?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-04-13, 23:00   #3
Ugrassal
Krwiopijca

Domyślnie

Nie szukałem w Tooshoo ale tam gdzie wskazałeś były.Do Czarnych jarów nie wskakuje bo już nie wrócę Co do Lorana to też miałem taką hipotezę,a jak jeszcze jesteśmy w temacie gońców leśnych to gdzie można znaleźć zepsuty łuk gońca potrzebny do odnowionego(przepis w chacie chłopaka Jilvie)?
RPG
Ugrassal jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-04-13, 17:46   #4
Lester101
Czarny Goblin

Lester101 awatar

Domyślnie

Uszkodzony łuk gońca leśnego znajdziesz w chacie która jest za "Gundą". (Krwawa Dolina, ta wioska)

Po wejściu do domu który jest za nią i od razu skręć w lewo. Wśród sterty śmieci leżeć będzie skrzynia a w skrzyni łuk potrzebny do przepisu.

Co do demonów to powiem Ci, że szukałem Demonów ale nie było. Za to idąc z Tooshoo do Klasztoru na Klifie, tuż przy rozwalonym moście, stały dwa kamienne golemy.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania