Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Problem z 2 misjami

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-01-11, 17:28   #1
pawel1131
Chrząszcz

Domyślnie Problem z 2 misjami

Mam 2 problemy z misjami.

1. Zabij wszystkie głodne sfory wilków koło Cape Dun [(zabiłem chyba wszystkie między wejściem do cape dun a tym myśliwym, (który chciał wilcze skóry)], tak więc proszę powiedzieć gdzie ich szukać.

2.Plaga bandytów w rejonie wybrzeża (jedną bandę na wybrzeżu zabiłem jak Urkrass chciał te paczki, tutaj także przeszukałem całe wybrzeże od Cape Dun do Ardei).

Proszę o pomoc.
RPG
pawel1131 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-01-11, 17:58   #2
bajka1998
Polna Bestia

bajka1998 awatar

Domyślnie

1. to dalej od myśliwego idź i jak widzisz farmę to jeszcze koło niej powinny być wilki i zdaje się że były jeszcze 2 które jadły ścierwojada z jajami, acha i na wzgórzu pomiędzy tym myśliwym a Cape Dun jest wzgórze i wejdź na nie a wilki same po ciebie przyjdą
2.Z Ardei idź do Montery i zatrzymaj się przy kupcu który powie ci że został obrabowany ... a pod nim w jaskini(zejdź z wzgórza i w lewo do jaskini pilnowanej przez 2 Słabych bandytów i wejdź i przy oczyszczaniu jaskini znajdziesz Ortegę
jeśli będziesz miał problem to napisz
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-01-11, 18:26   #3
jumacz
Jaszczur

Domyślnie

1. wychodząc z Cape Dun idź od razu w lewo, zobaczysz Hareka, za nim wchodzisz po zboczu i potem w prawo. Wilki są jeszcze wokół wzniesienia między chatką Jensa a farmą Toporka.

2. do jaskini Ortegi najłatwiej trafić idąc z Ardei ścieżką do Montery. Mijasz patrol orków, spaloną chatę, potem na rozstaju idziesz prosto na przełaj w dół między ścieżkami aż będziesz miał po lewej wysoką ścianę. Idź wzdłuż niej aż do jaskini gdzie Cyrus może okazać się niezwykle pomocny
RPG
jumacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania