Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Porady i triki
Przeładuj stronę Dużo rudy

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-03-06, 11:25   #1
Kamil18
Chrząszcz

Domyślnie

Witam

Chciałbym przedstawić mój sposób na duużo rudy

Otóż : na początku się męczyłem z grą do czasu aż nauczyłem się bezszelestnie poruszać .

Gdy już umiesz się tak poruszać , skombinuj ze 2 wytrychy - dla wytrwałych 1 wystarczy
W nocy gdy jeszcze nie jest tak późno że wszyscy idą do chat , trybem skradania wejdz do czyjejś chaty i zrób save - upewnij się że wchodząc do chaty nikt Cię nie zobaczył - zostań w chacie pare chwil , jezeli nikt nie zauważył to zabierz się za otwieranie skrzyni.

Sposób polega na saveowaniu gry przed zabraniem sie za zamek skrzyni i zaczynamy go otwierać - jeżeli masz mało wytrychów i się złamie to wczytujesz gre ( Wiem banalny sposób i nudny ale jest opłacalny ).

Mając początkowo 3 wytrychy obrobiłem pare chat i kupiłem jeszcze parę. Teraz mam ponad 1200 rudy (3/4 SO okradłem) + pełno eliksirów , jedzenia itp .

I tu sie nasuwa pytanie z mojej strony - czy po zrabowaniu prawie całego obozu poniosę za to jakieś konsekwencje , np. ludzie Bloodryne czy jakos tak mnie za to załatwią ? Czy ktoś może się zorientować że go okradłem np. po paru dniach ?

RPG
Kamil18 jest offline  
Nieprzeczytane 26-03-06, 11:35   #2
Ethan

Wyślij wiadomość przez AIM do Ethan
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Kamil18@26-03-2006, 11:26
I tu sie nasuwa pytanie z mojej strony - czy po zrabowaniu prawie całego obozu poniosę za to jakieś konsekwencje , np. ludzie Bloodryne czy jakos tak mnie za to załatwią ?
293962
Gwarantuje ci że ludzie BloodRayne cię nie załatwią Ja tam nie zauważyłem tej dhampirki w Gothicu a szkoda, szkoda

Co do samogo sposobu:
Jak sam powiedziałeś jest on bardzo mozolny Może komuś, kto bardzo potrzebuje rudy i ma dużo czasu, ta koncepcja przypadnie do gustu. Ja wole tradycyjne sposoby...

RPG
Ethan jest offline  
Nieprzeczytane 26-03-06, 12:14   #3
Murthag

Murthag awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Murthag
Domyślnie

Ja tam mam leprzy sposób na rude Idziesz z paroma wytrychami do siedziby magnatów i okradasz ich pokoje (w nich są drogie emulety i kilka mikstór, które dodają na stałe 10 punktów życia), a następnie wbijasz się do wieży w której jest od groma wartościowych RZeczy o łącznej wartości ok 13000 bryłek rudy
Jak okradłem tę wieże w I rozdziale to wszystko udało mi się sprzedać dopiero w w III bo żaden z kupców nie miał wystarczającej ilości rudy na wymianę

RPG
Murthag jest offline  
Nieprzeczytane 26-03-06, 12:23   #4
Kamil18
Chrząszcz

Domyślnie

Hahaha sorry , ten koles to sie nazywa Blood... :P

A co do tej wieży i siedziby magnatów to gdzie to jest :P

Wiecie ja dopiero zaczĄłem grać mam 4 poziom :P
RPG
Kamil18 jest offline  
Nieprzeczytane 26-03-06, 12:41   #5
Murthag

Murthag awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Murthag
Domyślnie

Siedziba magnatów jest w zamko w starym obozie. To ten budynek strzeżony przez dwuch strażników. Jak tam wejdziesz to idz prosto i będą tam dwa wej

RPG
Murthag jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania