Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę W poszukiwaniu Prawdziwków - Demo315

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-11-18, 20:41   #13
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Nie, nie, nie. Teraz albo nigdy! Oni mi już depczą po piętach, widziałeś przecież jednego z nich, to bezduszni mordercy! Chodź ze mną! - zaciska kościste palce na jego ramieniu z dużą siłą i zaczyna ciągnąć w kierunku pobliskiego budynku.
Budynku, który wygląda, jakby sam z siebie lada moment miał się rozsypać w drzazgi. Porozwalane okna, wyłamane okiennice, w pół rozbite drzwi i dziury w ścianach, co gorsza strasznie trzeszczy przy najlżejszym podmuchu wiatru. Przed budynkiem znajduje się ogródek, pełen zasuszonych na wiór ziół i buda z przywiązanym na łańcuchu psem, któremu widać wszystkie żebra, a który nie ma siły nawet szczekać, tylko wodzi wokół błagalnym spojrzeniem, jakby prosząc, by ktoś go wreszcie dobił.
- Oto mój dom! Nie zwracaj uwagi na bałagan, zapomniałam rano ze stresu poodkurzać, rozumiesz, to traumatyczna sytuacja!
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-12-18, 12:54   #14
 Demo315
Ziemniak

Demo315 awatar

Domyślnie

- Od jak dawna pani wnuczki nie ma? Działo się przed porwaniem coś niepokojącego?
RPG
Demo315 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-12-18, 20:08   #15
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Od jak dawna jej nie ma? A co cię to? - babulka patrzy nieufnie. No będzie yyyy... z tydzie... dwa! Dwa tygodnie jak ją te paskudne psubraty porwały, oh, moja ukochana wnusia. Co się działo? Ten strażnik miejski bez przerwy się pod naszym dołem kręcił, ten blondyn! I próbował mi wmówić, że nie mam żadnej wnuczki! To z pewnością jego sprawka! Tak, to ma sens! Na co jeszcze czekasz? Dorwij drania! Ktoś musi to zrobić, zanim kolejną matkę córki pozbawi, okrutnik i sadysta, pewnie niejedną już umęczył!
I babuleńka zalewa się niekontrolowanym szlochem. A jeszcze nawet do domu nie weszliście.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-18, 12:02   #16
 Demo315
Ziemniak

Demo315 awatar

Domyślnie

- a ten strażnik to raczej jest pół - wilkiem czy porywaczem grzybiarzy?
RPG
Demo315 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-18, 12:11   #17
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Mówią na niego Ubba. Ponoć wszedł w układ z demonem, w wyniku którego odzyskał utracone oko, zyskał magiczne zdolności oraz utracił duszę. To degeneraci, potwory w ludzkiej skórze. Musisz ich powstrzymać, zabić, jednego po drugim, by osiągnąć efekt i uratować całe Archolos, zanim zniszczą je! Musisz to zrobić! Musisz mi uwierzyć! Sześć zabójstw to chyba niska cena za uratowanie świata i mojej wnuczki?
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-18, 12:15   #18
 Demo315
Ziemniak

Demo315 awatar

Domyślnie

- A skąd mamy pewność, że pani wnuczka jeszcze istnieje? Może ten demon ją zabrał w zamian za oko jednego z tych psycholi?
RPG
Demo315 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-18, 12:24   #19
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Babunia patrzy na Demorena niczym na jakiegoś niedorozwoja lub ćwierćintentelinta, jakby z amebą na głowy się pozamieniał, po czym wzdycha ciężko i zaczyna tłumaczyć.
- Wyobraź sobie, że siedzisz w wychodku i ciśniesz, nie widzisz, że gówno ci z dupy wylatuje, ale przecież to czujesz i wiesz. Tak też jest z moją wnuczką, ja to po prostu wiem i tak jest. To oczywiste, nie mam racji? Tak działa miłość babci do wnuczki!
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-18, 15:01   #20
 Demo315
Ziemniak

Demo315 awatar

Domyślnie

- Czasem jak się upadnie to się mdleje i się już nic nie czuje się
RPG
Demo315 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-18, 15:07   #21
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Ale ja czuję! To jak, pomożesz biednej, bezbronnej staruszce czy zostawisz ją na pastwę losu? Jak mi pomożesz, to ci zapłacę, jestem bogata! Stać mnie! Uwierz mi, nie będziesz stratny na tym interesie. No i dobry uczynek zrobisz! To ważne, by zostać wielkim bohaterem, zaufaj staruszce, historia każdego herosa zaczynała się od niepozornych czynów. Na przykład król Rhobar III zbierał rzepę! A Smutas ruchał owce. I gdzier teraz są? Rhobar włada całym kontynentem, zaś Smutas... No, on nic się nie zmienił. Proszę, pomóż biednej staruszce.
Kobieta ze wszystkich sił próbuje złapać Demorena na litość niczym młode dziewki bogaczy na dziecko i wygląda przy tym nad wyraz żałośnie, gdy przez brak zębów zapluwa się cała.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-18, 19:42   #22
 Demo315
Ziemniak

Demo315 awatar

Domyślnie

Demoren próboje uciekać od odpowiedzialności niczym młodzi bogacze.
-Ale ja mi się nie uda?
RPG
Demo315 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-18, 19:48   #23
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- To najpewniej cię zabiją. Wierzysz w życie po życiu? Jak spróbujesz to w glorii chwały tak wkroczysz, nie tak, jakbyś teraz zrezygnował niczym jakiś cykor. Trzeba być twardym, a nie miękkim - kobieta wali się pięścią w galaretowatą pierś i spluwa flegmą na ziemię. No to od czego chcesz zacząć? Zabijesz Ubbę czy poszukasz śladów mojej wnuczki?
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-18, 19:56   #24
 Demo315
Ziemniak

Demo315 awatar

Domyślnie

- A może oba? Bo wie pani... - po czym odwraca się i zaczyna spieprzać jak najdalej
RPG
Demo315 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania