Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Stan wojenny: rozpoznanie - Fexo i Hassan1

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-01-18, 17:03   #25
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

-No, nareszcie. - wychrypiał czując nieco większą swobodę względem poprzednich kilku minut, po czym od razu odwrócił się w kierunku mężczyzny aby mu się lepiej przyjrzeć. - Możesz mówić mi Fexo, a teraz skoro formalności mamy za sobą to szkoda tracić czas po próżnicy. Kiedy za tobą podążałem musiał zdecydować się zajść cię od drugiej strony, więc pewnie gdzieś się kręci. Powiedz mi, po jaką cholerę nas okradłeś?
Spryciarze wśród dzisiejszych muzyków umieszczają nowe kompozycje w sieci, jak pasztet do ostygnięcia na parapecie, i czekają, aż jacyś anonimowi muzycy dokonają przeróbek. (…) Proces twórczy nie dokonuje się już w głowie jednostki, jeśli kiedykolwiek tak było. Dzisiaj wszystko jest do pewnego stopnia odbiciem czegoś innego.

RPG
Fexo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 17:14   #26
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Czemu okradłem? Bo lubię. Bo mogę. Bo chcę - cały czas ma na twarz nasunięty kaptur, który skrywa jego oblicze.
Uwagę obydwojga przyciąga nagły huk, jakby kamienia opuszczanego z wysokości, a zaraz po nim większy, jakby jakiś wandal właśnie rynnę rozwalił.
A wtedy pojawia się on, Oskar, skąpany w promieniach słońca, które wyjrzało zza chmur, włazi na mur. To jest prawdziwy bohater, heros jakich wielu, nawet nie patrzy za siebie na chaos, który uczynił. Zresztą nie bez powodu, bowiem nie zachował równowagi na szczycie i z hukiem spada niemal pod nogi dwójki. Bolesny upadek.
Oskar widzi z ziemi, zamroczony, jak Fexo jest trzymany w szachu przez uzbrojonego zakapturzonego. Wygląda na to, że jeszcze chwila i będzie po jaszczuroczłeku.
Hassan1: 130PŻ *poobijany
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 17:24   #27
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

<okurwajakboli>
- Nie tak to miało wyglądać. Cwaniaki oszczedzaja na montażu... - mówię, gramolac sie z ziemi i próbując zachowac resztki powagi. - Kradzierz, rozbój, czy napad? Szeroki masz wachlarz zainteresowań, kolego.

Widzę co się dzieje i profilaktycznie nie wchodzę w jego zasięg. Patrzę mu na ręce i sam swoje trzymam opuszczone wzdluz ciała, blisko rekojesci topora. Na wszelki wypadek.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 17:37   #28
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

Fexo z widocznym zaskoczeniem i zdziwieniem spojrzał na towarzysza, który widowiskowo przyjebał w ziemię, a następnie wstał jak gdyby nigdy nic. Z perspektywy Ferlika musiał to być widok bardzo zabawny. Jaszczuroczłeka jeszcze bardziej zaskoczyły słowa Oskara, który zdawał się nadal myśleć, że są w kłopotach.

-A więc to jest mój wspólnik. - odpowiedział do mężczyzny
Spryciarze wśród dzisiejszych muzyków umieszczają nowe kompozycje w sieci, jak pasztet do ostygnięcia na parapecie, i czekają, aż jacyś anonimowi muzycy dokonają przeróbek. (…) Proces twórczy nie dokonuje się już w głowie jednostki, jeśli kiedykolwiek tak było. Dzisiaj wszystko jest do pewnego stopnia odbiciem czegoś innego.

RPG
Fexo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 17:40   #29
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Widzę, iż gubernator naprawdę nisko upadł, skoro zatrudnia takich debili - śmiało rzekł zakapturzony. - No nic, szkoda czasu. I tak mamy opóźnienie. Do portu, na statek trzeba się dostać.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 17:45   #30
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

- Nie.
Oskar powiedzial te słowa pewnie i stanowczo. Pomimo pierwszego wrażenia jakie zrobil, nie mial zamiaru nie otrzymać pewnych wyjasnien.
- Zanim pojdziemy wyjasnisz nam pewne rzeczy. Zakpiles z nas, jestes nam coś winien. Odpowiesz mi na trzy pytania a dopiero potem pojdziemy z tobą.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 17:50   #31
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

Trzeba było przyznać, iż odpowiedź mężczyzny mocno zaskoczyła Fexo, chłop miał jaja, ale czy wiedział na co się porywa? Tego jaszczur nie mógł wiedzieć, toteż zdecydował się spokojnie przyglądać zaistniałej sytuacji, a w razie czego cóż... Pomóc Oskarowi, gdyby wywiązała się walka.

RPG
Fexo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 17:57   #32
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Nie - równie pewnie odpowiada mężczyzna. - Jak sobie chcecie, to ze mną nie idźcie, ale nie chciałbym być w waszej skórze, gdy gubernator się dowie, iż ważna misja nie została nawet rozpoczęta, bo strzelacie fochy jak panienki. A przecież wiecie, iż to świr.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 17:58   #33
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

-Ja tam mam ochotę się już stąd wyrwać i zacząć tę cholerną misję. - odparł jaszczuroczłek.

RPG
Fexo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 18:14   #34
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

- Zanim zdecyduje sie narazic za kogoś zycie, chcę wiedzieć dlaczego. Jesli taki bezmyślny zabojca jak ty tego nie rozumie to równie dobrze mozesz sam to załatwić. A dwa pytania zadam i tak. Na trzecie właśnie poznałem odpowiedz.
Dlaczego gubernator wybral wlasnie ciebie, skoro zależało mu na oddaniu Archolos? Wszak twoim jedynym panem jest pieniądz. Chce wiedziec czy nie wbijesz nam noza w plecy.
I co do kurwy nędzy zrobisz z moimi 4SZ?
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 18:24   #35
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Złodziej zwyczajnie i po prostu milczy, idzie dalej, jakby nigdy nic, nawet przyspiesza, zmierzając w kierunku portu. I... kręci dupą.
Miarowo się oddala od dwójki cudaków, którzy najwyraźniej nie wiedzą, że "nie" znaczy nie. Najwyraźniej mamusie ich kultury nie nauczyły.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-18, 18:30   #36
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

Zadufany w sobie gnojek - pomyślał Oskar, patrząc za złodziejem-śmieszkiem. - Ale mam pomysł, jak sobie z takim poradzić.
Spojrzał na Fexo i kiwnął głową. Jaszczurowi chyba ulżyło.
- Hej, panie tancerko! Przestań kręcić tym tyłkiem, jakbyś się prosił o klapsa, tylko prowadź nas. Osobiste utarczki nie powinny wpływać na przebieg misji, czyż nie? Wiedz jednak, ze nie tylko ty jeden śpisz z nożem.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania