Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Wrażenia

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 05-01-14, 17:57   #349
IWNotDie
Krwiopijca

Domyślnie

Ja szczerze się przyznam, że jeszcze nie grałem. Mimo, że większość uważa, że ta gra to szrot i nie zaliczają jej do uniwersum Gothica, to i tak chyba spróbuje zagrać.
RPG
IWNotDie jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-03-14, 15:21   #350
jayjay
Chrząszcz

Domyślnie

Moim zdaniem wszystkiego trzeba spróbować, nigdy nie wiesz może się Tobie spodoba. Dopiero w wtedy będziesz mógł uczciwie ocenić grę.

Ostatnio edytowane przez jayjay : 25-03-14 o 11:28.
RPG
jayjay jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-14, 13:03   #351
alsk
Chrząszcz

alsk awatar

Domyślnie

Bardzo ciekawa gra - ja mogę polecić
RPG
alsk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-08-14, 22:15   #352
Testodan
Chrząszcz

Testodan awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Testodan
Domyślnie

Gra szybko mi się znudziła, ponieważ jest tam mało questów pobocznych. W porównaniu do G3, to questów jest bardzo mało. Fabuła taka sobie 5/10. Grafika piękna 10/10. Soundtrack słaby 5/10, w porównaniu do G3 wypada słabo.
System walki taki sam jak w G3, czyli ciągłe klikanie myszki 5/10.

Ogólnie gra słaba 5/10. W tej grze praktycznie nie ma co robić. Zbroje dostajemy za darmo, miecz czasami się lootnie z jakiegoś stwora. Gra jest zbyt prosta, grałem na poziomie wysokim i ani razu nie padłem. Gry nie polecam, szkoda kasy.

Ostatnio edytowane przez Testodan : 17-08-14 o 22:27.
RPG
Testodan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-04-15, 13:04   #353
marjan99
Czarny Goblin

marjan99 awatar

Domyślnie

A ja wlasnie zakonczylem Arcanie i powiem Wam ze no jak dla mnie nie jest najgorzej.Pewnie moja opinia tez nie jest obiektywna ze wzgledu na przeogromny sentyment.Ok to juz nie jest Gothic zostal okrojony z masy rzeczy ,malo zadan pobocznych ,fabuly glownej sie nie czepiam , bo mimo wszystko zdrada na dworze rhobara, wygonienie jego przyjaciol, no mnie to sie podobalo Szczerze powiedziawszy to zdecydowanie bardziej odrzucil mnie ZB w ktory na pewno nie zagram 2 raz bo tam dla mnie fabula jest tragiczna,a zrobienie z starego Beziego kawala s*******a ( ordynrnego,agresywnego) totalnie mnie odrzucilo.Powtorze to co duzo osob jako osobna gra nie zwiazana z poprzedniczkami : ok fajna prosta gra,latwa i przyjemna.No ale jako kontynuacja Gothica wypada slabo dla prawdziwego fana Gothica Przeszedlem wszystkie Riseny,Wiedzmina,teraz wreszcie przekonalem sie do przejscia Arcanii -wszystko po to zeby porownac powyzsze pozycje z G 1-3. Przyznam szczerze ze mimo wszystko jednak nie moge sie doczekac jak zagram w ZW,MT,CZ Gothic w moim przypadku w czesciach 1-3 wraz z modami ( tymi wiekszymi nie mowie o modach na 2-3 h gry) ma moc i nic jej nie przebije

A i jeszcze jedno.Testodan napisales "System walki taki sam jak w G3, czyli ciągłe klikanie myszki 5/10."

Zagraj w G3 na na najnowszym patchu,CM oraz QP i jestem pewien ze nie napiszesz juz ze walka tam to ciagle klikanie myszka

Ostatnio edytowane przez xilk : 28-04-15 o 19:08.
RPG
marjan99 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-15, 20:58   #354
wiatrak1990
Chrząszcz

wiatrak1990 awatar

Domyślnie Moja opinia na temat wrażeń Gothic 4

Jestem bardzo sentymentalny jeśli chodzi o wszystkie części Gothica 4, uważam, że grafika jest na bardzo wysokim poziomie, lecz jeśli chodzi o grywalność jest to na stopniu średnim, aczkolwiek polecam dla fanatyków serii.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-15, 22:14   #355
Gregorius™
   

Gregorius™ awatar

Domyślnie

można przejść jako ciekawostkie , lub jak jest na półce a nie ma w co zagrać , tylko tyle że jest ładna grafika , jest bardzo liniowa , widac że pod ameryke była robiona
RPG
Gregorius™ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-15, 00:44   #356
SzeptBurzy
Chrząszcz

SzeptBurzy awatar

Domyślnie

Jedyne co mi się w Arcanii podobało to styl walki, reszta to kupa
Fabuła dno, świat dno (poza tym nie w pełni otwarty), wybór eq dno, chyba tylko 3 zbroje ? śmiech na sali
Moja ocena 4/10

Ostatnio edytowane przez SzeptBurzy : 22-07-15 o 00:47.
RPG
SzeptBurzy jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-08-15, 03:50   #357
trzepiedywany
Chrząszcz

trzepiedywany awatar

Domyślnie

Wrażenia mam pozytywne. Nie oczekiwałem po tej grze, że będzie identyczna jak pierwsze części, więc nie musiałem się tym rozczarować. Co z tego, że Piranie nie odbierają ciepło tej gry. Co z tego, że wiele rozwiązań fabularnych w ogóle nie miałoby prawa zaistnieć w świecie Gothica jaki poznaliśmy wcześniej. Nie będę porównywał tej gry z innymi RPG-ami, bo w nie w po prostu nie gram i kakao mnie obchodzi z jakiej gry został zerżnięty system walki.

Fabuła jest prostacka as fuck: Głównemu bohaterowi zabili narzeczoną i musi się zemścić, żeby pokazać jakim jest kozakiem. Nigdy bym po coś takiego nie sięgnął, ale jako że Gothika lubię - a ArcaniA jakby nie patrzył jest pod tę serię oficjalnie podpięta - chciałem poznać tę część historii, zobaczyć jak to wygląda od tej strony i grało się bardzo miło.

Na plusie są u mnie bestie w grze, bo spotykamy te z poprzednich części, tylko trochę w trochę innej odsłonie. Walka nie jest już tak emocjonująca, ale same w sobie są jak najbardziej git, cieniostwór mnie chyba najpozytywniej zaskoczył.

Rzeczą, która faktycznie irytowała, była ta morda występująca u co drugiego NPC-a.
http://www.thefinaldungeon.com/wp-co...rcaniA-NPC.gif
Jak ten ryj nie będzie mi się śnił po nocach, to będę kontent w hooy.

Nie będę oceniał tego w skali 1-10, bo ani nie widzę sensu porównywania tej gry to innych, ani nie porównam tego z poprzednimi części gry, bo g1,g2 i nk stworzyły taki wymiar rozrywki, do którego można wracać w nieskończoność i zachwalać wręcz fanatycznie. Pozostałe części gry są dla mnie warte uwagi z tego względu, że są uzupełnieniem tej historii i zawsze nowe poznawanie tego świata będzie świetną sprawą. To właśnie myślę o Arcanii.
Tak więc polecam rozluźnić poślady, zagrać samemu, nie porównywać z poprzednimi częściami, bo po cholerę i przejść sobie tę niewymagającą wiele wysiłku i myślenia fabułę.
RPG
trzepiedywany jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania