Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Bezimienny

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 20-05-08, 16:12   #25
Bezi94
Krwiopijca

Bezi94 awatar

Domyślnie

Lee5.56 to jest tylko wyimaginowana historyjka Spellbound, taka fabuła naprawdę będzie w Arcani (może się zmieni ), lecz do serii Gothic ona się już zaliczać nie będzie, dla większości ta część kończy się na 3 części i dodatku do nim, lecz może kiedyś narodzi się jakaś część która już będzie 100% "Gothiciem". Każdy przecież wie iż Spellbound chce naprawdę "zabić/zatruć" Gothica.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-08, 17:39   #26
Loczek al zah Chaber

Loczek al zah Chaber awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lee5.56 Zobacz post
Moim zadaniem to powinno wyglądać tak że bezimienny po zostaniu królem rządzi przez kilka lat, lecz po tych kilku latach ujawniają sie jacyś bogowie i najpierw atakują bezia który traci swoje umiejetności, następnie cały świat atakują wielkie armie jakichś tam potworów. I już mamy Gothica IV.
Ja bym wolał by już gra nie wychodziła niż wyszła z taką kiczowatą, beznadziejną i naciąganą fabułą. Bo po tych wszystkich zmianach to najgorsze co mogą zrobić (nie że tamte zmiany były złe, tylko to wtedy będzie kompletna porażka). A już na pewno nie "atakują bezia który traci swoje umiejetności". Opowiadasz całą fabułę i dodajesz takie kuriozalne zdanie "ot tak zbili beziego, przejdźmy dalej..", które ma na celu wyłącznie zresetowanie postaci do potrzeb gry. Lepiej żeby śladem g3 dali nam dobrego wojownika, który jednak trafia tam, gdzie musi się więcej uczyć.

Rycerz Angeliki || Brat Torna, Olivandera, Nederlanda, Burratosa, Ajacieda || Wuj Calzedo

RPG
Loczek al zah Chaber jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-08, 18:33   #27
Bezi94
Krwiopijca

Bezi94 awatar

Domyślnie

Sorry, za powyższy post trochę mnie poniosło po przeczytaniu newsa o nowych informacjach o Arcanii.

Po otrząśnięciu się z krótkotrwałego szoku przyznaję iż fabuła według mnie jest kiczowata i naciągana, lecz mamy jeszcze półtora roku do wydania więc kupa rzeczy się zmieni, więc i może fabuła też. A co do Arcanii to gra mi się podoba i uważam że może i nie będzie premierą roku(w tym w którym wyjdzie), ale będzie jedną z najbardziej wyczekiwanych i odniesie wielki sukces.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-08, 18:45   #28
DoneR
Kąsacz

Domyślnie

Cytat:
przyznaję iż fabuła według mnie jest kiczowata i naciągana
Następny, który przeżył wizję od Śniącego, czy co? Nie można oceniać fabuły w grze o której nie wiemy nic. Na osądy jest stanowczo za wcześnie.

To czy będzie nowy bezimienny czy nie jest mi obojętne. Ważną kwestią jest czy główny bohater da radę uciągnąć brzemię poprzednich części.
Stary już nieco się zużył - przerobił na kotlety już całą armię Beliara, co jeszcze może zrobić? Natomiast nowy.. zastanawia mnie czy będzie równie charyzmatyczny jak ten poprzedni.

Bad to the Bone
Czarny Rycerz Podziemia
RPG
DoneR jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-08, 03:00   #29
Von Jachu
Polna Bestia

Von Jachu awatar

Domyślnie O rany!

Witam, po przejściu Gothic’a 3 od razu wziąłem się za szukanie informacji do G4, znalazłem tam informację iż bezziemny bohater zostaje tyranem a my wcielimy się w nowego bezziemnego więc od razu wskoczyłem na to forum zobaczyć opinii innych no cóż, szczerze to przewidziałem ten ruch a to z wielu powodów, oczywiście żałuję gdyż jak wiadomo była to bardzo udana postać, wszystko co robił było robione z przymusu i wcale nie zachwycał się tym, że jest wybrańcem bogów, chciał skończyć cyrk i tego dokonał w G3, a co dalej? W jaki sposób można by przedstawić bezziemnego bohatera od nowa, przecież grę kończymy na 3 różne sposoby, a przy tym o gigantycznym znaczeniu dla całego świata to niemożna było by ich ominąć, albo umiejętności, znów je nabierać od nowa? Wtedy gdy zabijaliśmy orków dziesiątkami i w pojedynkę odbijaliśmy miasta znów nie dalibyśmy radę wilkowi? Nie było by szans na ponowne przedstawienie beziego, naprawdę BARDZO tego żałuję, ale nie aż tak jak to, że bezi zostaje tyranem, przecież miał dobrych przyjaciół, oni mają się obrócić przeciw niemy czy też zostać tymi złymi? Lub udawać, że stoją za nim z powodu przeszłości, jak na to zareagowałby na przykład Milten? Najmądrzejszy z mądrych. Jest to dla mnie denny pomysł, tak samo jak tu wielu pisało o ujawnieniu imienia czy pochodzenia Bezimiennego buryzenka (hehe to akurat obejrzałem na youtube w serialu Gothic prawdziwa historia. polecam). A co do nowego beziego, mam nadzieję, że zaczniemy bardzo podobnie jak w G1 gdzie mamy jakiś problem bo ktoś nas napadł a my nie mamy jak uciec, i tu wkracza jakiś cwaniak i nas ratuje (chciałbym aby to był Diego), i wprowadza nas w jakby pierwsze tło świata w jakim się znajdujemy, z czym ludzie mają problemy, kto ma dużo do powiedzenia i takie tam, Podobnie mam też nadzieję iż nasza postać będzie mieć problem z pokonaniem ścierwojada I BĘDZIE TO OCZYWISTE, nie jak w G3 już na początku pokonujemy bez problemy każdego osiłka na naszej drodze i wygrywamy każdą walkę na arenie, niech nasz bohater doskonale wie z kim wygra a z kim nie da rady, chciałbym też aby jedna z nowy Bezi znów mógł przyłączyć się do jakiejś gildii, jak to miało miejsce w G1 i 2. Póki co jestem negatywnie nastawiony co do czwartej odsłony, mam nadzieję, że to zmieni się za rok. Pozdrawiam! Von Jachu
RPG
Von Jachu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-08, 13:29   #30
Cyrkluś
Polna Bestia

Cyrkluś awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Cyrkluś
Domyślnie

Eeee ja mam dobrą fabułe... Żeby to się działo przed barierą na wyspach południowych, że jest tam sobie Gorn (jako główny bohater) i zostaje wplątany w jakąś intrygę, a w nagrodę zostaje więźniem kolonii. Ale nie wiem co wy macie z bezim ? Odegrał już swoją rolę, został królem, albo wyjechał za granice ( do nieznanych krain). Spełniło się jego przeznaczenie, powiem baj baj maszkaro. To nie musi się opierać na bezim! Spełnił przeznaczenie i na tym koniec!
Cyrkluś jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-07-08, 10:44   #31
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Wszystko zależy od scenariusza. To czy bohaterem bedzie stary bezio, czy też nowy, to sprawa raczej drugoplanowa.

Jeżęi historia będzie dobrze i ciekawie zaprojektowana, to każde rozwiązanie bedzie wtedy OK. Nie martwiłbym się z tego powodu.

Zrestą z wywiadów winika, że sprawa głownego bohatera nie jest do końca przesądzona. Na pewno kilka osb przygotowuje propozycje scenariusza i na razie ukonczono jeden wariant, ten z bezim jako królem i nowych bohaterem. Musimy poczekac trochę bliżej premiery, wtedy informacje będa konkretniejsze.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-08, 20:44   #32
Xardas1111
Chrząszcz

Xardas1111 awatar

Unhappy

Niedawno czytałem artykuł o Gothic 4 i na pewno nie będzie w nim Bezia jako głównego bohatera Ten pomysł jest nienormalny co to za gothic bez Beziego zamiast nim mamy kierować jakimś rybakiem i mamy zabić BEZIA KRÓLA TYRANA. Idioci!!!Bez niego gra nie ma swojej duszy.Taka jest moja opinia

Gothic bez Bezia to nie gothic fabuła powinnła wyglądać tak bezi został królem jakiś cwaniaczek obalił go z tronu i wysłał na wygnanie po kilku latach bezi powraca i próbuje odzyskać tron i gothic 4 gotowy

Ostatnio edytowane przez Ertix : 03-08-08 o 12:43.
RPG
Xardas1111 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-08, 02:17   #33
Skyrim
Kąsacz

Skyrim awatar

Domyślnie

No i co z tego że nie Będzie się grało Bezimiennym,z tego co wiem Gothic:Arcania nie jest kontynuacją przygód Blondasa,tylko zupełnie nową grą która toczy się w realiach świata stworzonego przez twórców gier,Piranha Bytes.Może bym był wnerwiony że nie gra się bohaterem poprzednich gothic'ów gdyby ta gra nazywała się Gothic 4,ale ta gra nosi tytuł Arcania:A Gothic Tale,chodzi mi o to że historią Bezimiennego są trzy dotychczasowo stworzone cześci,czyli Saga Gothic'a.A nowy Gothic to zupełnie inny rozdział w święcie Myrtany,który będzie luźno powiązany to swych poprzednich cześci.
RPG
Skyrim jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-08, 10:06   #34
Xardas1111
Chrząszcz

Xardas1111 awatar

Domyślnie

No i co z tego że nie Będzie się grało Bezimiennym,z tego co wiem Gothic:Arcania nie jest kontynuacją przygód Blondasa,tylko zupełnie nową grą która toczy się w realiach świata stworzonego przez twórców gier,Piranha Bytes.Może bym był wnerwiony że nie gra się bohaterem poprzednich gothic'ów gdyby ta gra nazywała się Gothic 4,ale ta gra nosi tytuł Arcania:A Gothic Tale,chodzi mi o to że historią Bezimiennego są trzy dotychczasowo stworzone cześci,czyli Saga Gothic'a.A nowy Gothic to zupełnie inny rozdział w święcie Myrtany,który będzie luźno powiązany to swych poprzednich cześci.

Ale tak czy siak jest to gothic i ja się nabiagałem jak debil Bezim po to żeby go zabić w 4 części !!! Gothic bez niego UPADNIE Ja wole grać Bezim a nie jakimś chłopkiem łowiącym ryby i zrobienie Bezia tyranem to poroniony pomysł I na logikę Diego,Milten,Lester,Gorn oni wszyscy będą stać po stronie starego Beziego i to jest do kitu nowa postać nowi przyjaciele nowej postaci.I to jest sedno sprawy ponieważ wątpię że przyjaciele Beziego oddani mu przez 3 części staną przeciwko niemu.
RPG
Xardas1111 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-08, 13:02   #35
Loczek al zah Chaber

Loczek al zah Chaber awatar

Domyślnie

Po pierwsze, Xardas1111 nie pisz postów pod rząd.
Po drugie, odwalcie się za przeproszeniem, z tekstami "jak nie będzie beziego to będzie źle", "nie chce grać kimś innym", "bez beziego to nie będzie gothic", "inne postacie, do czego to doszło", "ta gra nie będzie miała duszy [żadnego wytłumaczenia]" itd, itd.
A jeszcze bardziej mnie wkurza, że przychodzi sobie taki gość, podważa autorytet ludzi, którzy robią gry zawodowo i na poczekaniu wymyśla denną fabułę, która zawiera się w jednym zdaniu i zaspokaja jego durne marzenia.
Cytat:
Ten pomysł jest nienormalny, mamy kierować rybakiem.
Jasne, do każdej stworzonej gry potrzeba nowego superbohatera. A jak myślisz, jak zaczął się G1? Wystartowaliśmy megaherosem z zadaniem dezintegracji wszelkiego zła? Nie, startowaliśmy jeszcze gorzej, bo jako więzień.
Cytat:
ja się nabiagałem jak debil Bezim po to żeby go zabić w 4 części
Nie, grałeś bezim żeby przetrwać i się uwolnić (1), uratować ludzi (2) i zaprowadzić porządek w swoim ojczystym świecie (3). To był ogół, ale w każdej chwili naszymi poczynaniami kierowały jakieś pobódki. Jeśli uważasz, że grasz po to by zobaczyć jak w następnej części jest jeszcze większym herosem, to fabułe masz gdzieś i nie wiem o co się wściekasz.
I co w tym złego, że będą inni przyjaciele?

Rycerz Angeliki || Brat Torna, Olivandera, Nederlanda, Burratosa, Ajacieda || Wuj Calzedo

RPG
Loczek al zah Chaber jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-08, 13:37   #36
Xardas1111
Chrząszcz

Xardas1111 awatar

Domyślnie

Loczek al zah Chaber Że wyszły dwa posty to wina błędu który się pojawij na moim kompie.Sądźąc po twoim poscie uważasz mnie za debila i tu sie mylisz.
Sam pomyśl czy jak grałeś w jakąś gre jedną postacią czy ona nie przypadła ci do gustu ???Wydaje mi się że tak.Więc jak byś się czuł gdy po 3 częściach i paru dodatkach okazuje się że w kolejnej części grasz innym bohaterem z celem zniszczenia poprzedniego bohatera nastawiony byś był do takiej gry sceptycznie.Apropo mojej wymyślonej fabuły nierozumiem czy miałem dla osób twojego pokroju napisać wypracowanie?Tak przy okazji ja też jestem programistom i co nieco znam się na projektowaniu gier.

"A jeszcze bardziej mnie wkurza, że przychodzi sobie taki gość, podważa autorytet ludzi, którzy robią gry zawodowo i na poczekaniu wymyśla denną fabułę, która zawiera się w jednym zdaniu i zaspokaja jego durne marzenia"

Zastanowił bym się nad takimi słowami ponieważ mógł bym obrazić osobe zajmującpm się tym zawodowo.

Także weź pod uwage to że zmienił się wydawca już nie ma Piranha Bytes i podejrzewam że gothic pod ich produkcją wyglądał by inaczej.

Nowa firma nie ma na swoim koncie jakiś szczególnych hitów.
I wydaje mi się że ona zatruje gothica i zrobi z niego podrzędna gierke.
Chociarz nie będę oceniał gry przed jej wydaniem.
RPG
Xardas1111 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania