Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Fajne miejsca w G2

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-05-04, 12:05   #1
Miszcz Beliar
Polna Bestia

Domyślnie Fajne miejsca w G2

Wpisujcie tu ciekawe, rzadko odwiedzane miejsca w G2, lub tez ciekawe skrooty, miejsca ukrycia pierścieni jaskinie i tym podobne, ja znam pare miejsc, ci ktorzy przeszli G2 pare razy pewnie je znaja ale przydadza sie poczatkujacym. A wiec:

Skrooty
-na farmie Bengara idz za stodole potem zeslizgnij sie ze skaly i jestes pry chatce Bustera
- w khorinis, w miejscu gdzie rozdają piwo mozna zeskoczyc na dach jednego z domow dzielnicy portowej (dom Edwina tego rzeźnika)i jestes w porcie
- od jaskini saggitty mozna wejsc (chyba) na droge prowadzaca do piramid
- skocz z mostu klasztornego do wody, i plyn a doplyniesz do drogi do piramid i slonecznego kregu (jest szybciej niz normalnie)

Piercienie, Amulety
- tuz na poczatku gry przy pirwszej jakini bandytow, musisz powspinac sie troche i dojdziesz do miejsa z jaszczurami(amulet +15 do życia , trafiłem tu bo jak bylem w dolince lestera to zainteresowaly mnie spadajace jaszczury)
- pierscien +5 do sily latwo zdobyc na poczatku gry, bez walki idziesz po schodach ktore prowadza na farme akila ale zamiast isc na jego farme skrecasz w lewo i idziesz na skalke tam jest trup i pierscionek

Jaskinie

-Chyba kazdy zna jaskinie z jednym orkiem jest ona tuz przy miescie idziesz tak jakbys chcial dojsc do gospody czy akila i skrecasz w las (od razu prawie po wyjsciu brama)
- Jaskinia za latarnia Jacka, jest tam chyba cieniostwor, albo szkielet cieniostwoor,
- cmentarz tuz przy gospodzie Orlana (chyba kazdy go znalazl) czaja sie tam trzy zombiaki i nic tam nie ma oprocz dośwaidczenia

To chyba te jedne z najmniej odwiedzanych jaskin (poza tym gdzies wyczytalem ze jest jaskinia w ktorej cos otwiera sie Łojem kretoszczura , jak mozna znalezc tom jaskinie i gdzie mozna zdobyc łoj kretoszczura, aha i jeszcze jedno pytanko ja w calej grze znalazlem tylko jeden szkielet cieniostwora (ale go nie zabilem )czy ktos wie gdzie mozna znalezc inne szkielety cieniostwora, i miejsca trolli?? ja znam tylko 5 (GD -1, Za Onarem-2 , czarnuch-1 (nyga) troll , piramidy - 1)

I pamietajcie wpisujcie swoje malo znane miesjca to bedzie to zbior fajnych i ciekawych miejsc (gdzie mozna zdobyuc pierscienie bronie i takie tam)[/url][list]
RPG
Miszcz Beliar jest offline  
Nieprzeczytane 30-05-04, 12:10   #2
W-o-j-a-S
Kąsacz

Domyślnie

Jest jeden szkielet cieniostwur na wyspie Irdorat. T jaskinia kórą się otwera łojem kretoszczura jest nie daleko słonecnego kręgu i tam jest bimbrownia wina. Więcej troli nie ma w G2 :wink:
RPG
W-o-j-a-S jest offline  
Nieprzeczytane 31-05-04, 17:24   #3
Dominator
Polna Bestia

Domyślnie

Niedaleko farmy Onara jest takie miejsce gdzie sa dwa trole.Tam jest ukryty kordelas czy jakos tak ktory nie wymaga sily lecz zrecznosci.
Nieprzeczytane 01-06-04, 18:15   #4
ppomierski
Krwiopijca

Domyślnie

w GD są 2 trole jeden koło kopalni tam w którymś rozdziale a jeden za jeziorkiem koło wejścia do lodowego smoka
RPG
ppomierski jest offline  
Nieprzeczytane 10-06-04, 12:36   #5
kashub
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
[...] jest takie miejsce gdzie sa dwa trole [...]
ja tam przypadkowo wpadłem:
biegne, sobie biegne...
a tu nagle za mną dwa troll'e
na początku mnie zatkało - skąd tu za mną dwa troll'e
ale jakoś ich wytłukłem... nio i ten kordelas, ale w sumie nic ciekawego
kashub jest offline  
Nieprzeczytane 10-06-04, 13:04   #6
Parlan
Polna Bestia

Domyślnie

ten korodelas się nazywa rapier . A trole w 2 to nie takie pakery jak z jedynki. Pozatym tam gdzie są trole, na górze jest kryjówka dextera
Nieprzeczytane 20-06-04, 22:18   #7
Miszcz Beliar
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Jest jeden szkielet cieniostwur na wyspie Irdorat. T jaskinia kórą się otwera łojem kretoszczura jest nie daleko słonecnego kręgu i tam jest bimbrownia wina. Więcej troli nie ma w G2  :wink:
Piszesz ze jaskinie otwiera sie łojem kretoszczura gdzie do cholery znalezc ten łój??
Nieprzeczytane 20-06-04, 22:45   #8
Domel
Golem

Wyślij wiadomość przez AIM do Domel
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Jest jeden szkielet cieniostwur na wyspie Irdorat. T jaskinia kórą się otwera łojem kretoszczura jest nie daleko słonecnego kręgu i tam jest bimbrownia wina. Więcej troli nie ma w G2  :wink:
Piszesz ze jaskinie otwiera sie łojem kretoszczura gdzie do cholery znalezc ten łój??
http://gothic.phx.pl/forum/viewtopic.php?t...bimbrownia+vina
Nieprzeczytane 21-06-04, 13:58   #9
Druid
Chrząszcz

Domyślnie

Jak sie komuś nudzi to może sobie troche popływać i przeszukać wysepki na morzu. Na jednej z nich jest jaskinia ze skarbami.tzn. łupy z gildii złodzieji.
8)

DRUID.
RPG
Druid jest offline  
Nieprzeczytane 26-06-04, 22:39   #10
Lord_Niaf
Krwiopijca

Domyślnie

ja znam tą z skoczeniem z klasztornego mostu płynięciem aż do tego bandyty i potem krócej do kręgu jest
Nieprzeczytane 01-07-04, 19:27   #11
Miszcz Beliar
Polna Bestia

Domyślnie

Temat był czy znacie jakieś ciekawe miejsca w G2. Ostatnio odkryłem coś nowego o czym mało kto wie bo to jest raczej teren którego nikt nie odwiedza. Wiecie że jak sie idzie z Gospody Orlana na Farmę Akila to przechodzi sie mostem, kilka kroków przed tym mostem jest kamienny łuk, chcielibyście pozwiedzać sobie krajobraz z tego łuku? bardzo prosto jest na niego wejść, sposób:
Przy gospodzie Orlana jest taki mały, fajny cmentarzyk, (już to kiedyś pisałem więc wiecie o co chodzi) idziecie do tego miejsca i ustawiacie sie frontem do jaskini zombiaków, wtedy obracacie sie w prawo i idziecie prosto, idziecie idziecie i zobaczycie stary obóz myśliwych i kilka jaszczurów oraz jakinie z jedna skrzynia i jakimiś miksturami i rzeczami. dobra potem skrecacie na skały wspinacie i dochodzicie do łuku wspinacie sie i podziwiacie krajobraz z góry. Nawet fajne miejsce nic specjalnego nie ma ale zawsze jakaś nowość
Nieprzeczytane 01-07-04, 20:24   #12
KaM
Chrząszcz

Domyślnie

To ja mam dobre miejsce. Za gospodarstwem Onara jest krypta z 3 grobami-dwie trumny po boku i jedna pośrodku. Koło obydwóch trumień po bokach są przełączniki, wciskasz dwa i trumna pośrodku sie otwiera no i schodzisz na dół. Ja tego nieprzeszłem bo jest strasznie, duuużo twardych szkieletów i kaszanka. Thats all
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania