Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 13-09-10, 20:50   #8
Araton
Polna Bestia

Araton awatar

Domyślnie

Zarejestrowałeś się tu tylko po to, by robić flame? Ja na ciebie nie najeżdżam i tego samego oczekuje od ciebie. Poza internetem też się tak zachowujesz? Krzyczysz na innych i z nich drwisz? Za takie coś na ulicy dostałbyś w pysk.
I proszę, przestań wsadzać mi do ust słowa których nie wypowiedziałem. Nigdzie nie powiedziałem o opcjach których nie ma. Wszystkie informacje z tym związane opieram na tym materiale o którym wszyscy najwidoczniej zapomnieli: http://www.youtube.com/watch?v=GVTgd5bbcg4
Nie oczekuje na "remake" Gothica 2, nie chcę grać w tę samą grę po raz trzeci. Odgrzewany kotlet w innej panierce mnie nie interesuje. Nie chcę też "symulatora" kowala czy też kucharza. Harcore'owy gracz to nie ja. Z powodu swoich ograniczeń ruchowych system walki z G1/2 sprawia mi niemały problem. Wcześniej było mi łatwiej, ale teraz trudno mi przesunąć rękę na klawisz ESC więc taki bajer jak autosave, jest bardzo przydatne. Dobra, nie będę się tu żalił, o ile w ogóle to robiłem.
Każda osoba oczekuje od tej gry czegoś innego, ja to rozumiem. Ale co z tego, że nie będzie to stary dobry Gothic? Czy z tego powodu ta gra ma być zła? Ta gra nie będzie już nigdy już taka sama i trzeba się z tym pogodzić. Mnie też boli, że nie będzie większości elementów z poprzednich odsłon. Jednak nie zapominajcie, że siłą całej serii była fabuła i przedstawiony świat. To co w Arcanii nie jest pewne i nie będzie, aż do premiery.
W razie jakby gra była niewypałem mamy przecież Risena i świetną scenę moderską. Poza tym, wtedy będzie to pewnie ostatnia gra tej marki. To wszystko jest jednak wielką nie wiadomą. Target jest tak naprawdę inny, a producent celuje w rynek konsolowy i tam pewnie przyjmie się dobrze. O ile analitycy Dżołudu mieli racje.

PS I pozostaje mi tylko jeszcze przeprosić, tych na których sam najeżdżałem. Początek posta możecie potraktować z przymrożeniem oka, jako rada wujka dobra rada.
RPG
Araton jest offline