Wątek: Alternatywna SI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 17-03-17, 20:43   #3
marjan99
Czarny Goblin

marjan99 awatar

Domyślnie

Ja od siebie moge Ci polecic poziom trudny + SI Wiadomo poczatki zawsze sa trudne , ale wszystko wychodzi w praktyce.Wiem ze to jest banał ale jak powalczysz to sam zobaczysz ze z kazdym sie troche inaczej trzeba obchodzic. Troche sie powkurzasz ale potem jak znajdziesz swoj sposob walki bedzie szlo latwiej Zwiekszysz sobie troche HP ( ja na poczatku zawsze odrazu zwiekszam gdzies tak do 200-250 ) i mozna grac.Jeżeli masz jakies pytania odnosnie broni 2H to pytaj smialo bo ja jakos od zawsze - jeśli grałem wojownikiem- mialem sentyment do dwureczniakow.
Wazna sprawa - do walki ze zwierzetami jak masz okazje bierz towarzysza.Nasi pomocnicy sa na poziomie trudnym strasznie trudni do zajezdzeniai.Ja z Gornem zawsze czyszcze okolice Okary,Silden, Gothe.No chyba ze walczysz z orkami , tu juz jest troche gorzej ale i tak w porownaniu do wczesniejszych patchy ( ja gram na wszystkich najnowszych dodatkach ) radza sobie dobrze.
Jeszcze dodam - chociaz sadze ze mozesz wiedziec- ze jezeli Twoj pomocnik ma malo zycia i widziz ze nie dasz rady mu pomoc mozesz uciec na pewna odleglosc i jak wracasz ma pelne HP ( oczywiscie to samo dotyczy jego przeciwnikow )
RPG
marjan99 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem