Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 22-05-08, 20:28   #5
Sentarion
Jaszczur

Sentarion awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał xeroloth Zobacz post
No, no, no, zapowiada się ciekawie Mod tworzony do G2:NK, czyli na silniku dwójki, tak? Na kiedy przewidujecie premierę? Jak stoją prace nad modem? Pojawi się dubbing? Spotkamy tez starych znajomych z Jarkhendaru, takich jak Thorus, Skip czy inni, czy planujecie coś nowego? Mam nadzieję, że będziecie informować na naszym forum jak idą prace nad modem, bo może wyjść z tego całkiem niezła produkcja.
Modyfikacja będzie oczywiście na silinku G2, co do premiery to ciężko przewidzieć kiedy uda nam się ukończć moda, taki wstępny termin to grudzień tego roku, ale nic nie obiecuję Część NPC z Jarkendaru zostanie, a części nie będzie. Np Skip jest ale Thorusa już nie ma (jest przecież na Myrtanie), bandyci mają nowego szefa imieniem Alvaro. Oczywiście co jakiś czas będziemy informować o postępie prac, dawać nowe screeny itp

Cytat:
Napisał Xaris Zobacz post
Fiu, fiu. Mod zapowiada się wspaniale. Mam tylko nadzieję, że skoro robicie te "wiele nowych elementów" to będą tam takie rzeczy jak np. gotowanie posiłków, respawn potworów, wytwarzanie strzał i łuków, roślinki, które odrastałyby powiedzmy, co dwa dni. Takie rzeczy były by fajne. Jakby było też tak kilka miejscówek na odludziu, (np. jaskinia daleko od drogi), w których było by łóżko i skrzynia to było by naprawdę super. Przynajmniej dla takich graczy jak ja, czyli takich, którzy lubią się "pobawić").
Mam nadzieję, że mod szybko powstanie i życzę powodzenia.
Jeśli chodzi o nowe elementy to nad nimi będziemy pracować po skończeniu głównej fabuły (a pracy jeszcze sporo), ponieważ nacisk kładziemy głownie na nią. Będzie kilka nowych umiejętności, ale bez przesady.

Cytat:
Napisał sEbAsTiAnUs4 Zobacz post
Moim zdaniem wielkim hitem w takiej modyfikacji było by strzelanie z łuku tak jak w G3... fajnie by było jakby było można np. rzezbic, gotowac i takie tam...
Strzelanie z łuku będzie jak w Gothic 2, aż tak nie będziemy zmieniać, nowych umiejętności jak już napisałem będzie kilka.

W każdym razie dzięki za miłe komentarze i zapraszam też do przeczytania opisów każdego z obozów jakie są na naszej stronie w dziale fabuła.
RPG
Sentarion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem