Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 09-10-17, 14:50   #170
Skellen
Zębacz

Skellen awatar

Talking

Cytat:
Napisał Arashel Zobacz post
Nie wiedziałem że muszę być jakimś no-life'em co traci życie na siedzenie na forum Gothica, żeby mieć praco głosu

Nie musisz, nic nie musisz. Ty jednak wchodzisz gdzieś, gdzie jesteś pięć minut i mądrzysz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. No więc nie pozjadałeś.

Cytat:
Czyli: Moje ego zostało urażone, wiec MUSZĘ kogoś obrazić aby poczuć się lepiej, no ale to niezbyt zgodne z zasadami więc dla niepoznaki dodam jakiś kompletnie nieistotny fragment zajmujący 1/10 objętości całej wiadomości.

Chromolisz jak potłuczony. Moje ego ma się dobrze, po prostu jak pisałem wyżej, nie lubię protekcjonalnego tonu od kogoś, kto jest dla mnie nikim, bo pojawił się znikąd i niczego jeszcze nie udowodnił.

Cytat:
Odnosisz się do tego: http://www.gram.pl/news/2017/09/05/n...gry-elex.shtml
Po pierwsze to nie jest żadna oficjalna nota prasowa, tylko luźna gadka. Deweloperzy zawsze gadają co im ślina na język przyniesie, pokazują ładne trailery a potem i tak dostajemy co innego.
Po drugie, mówi to ten łysy gość, którego od czasów Risena jedyną rolą jest chodzić po mediach, pokazywać swój pedalski amulecik ze Śniącym i za pomocą tego oraz tekstów o "wracaniu do korzeni", ściągać naiwnych fanów Gothic do kupowania i budżetowych gier.
Nie, nie odnoszę się do tego. Odnoszę się do innej wypowiedzi "tego łysego gościa". Jak dla mnie "ten łysy gość" jest bardziej wiarygodny, niż jakiś internetowy no name.

Cytat:
Ponownie To że tracisz swoje życie na tym forum, nie daje Ci żadnej przewagi nade mną xD Poza większą ilością straconego czasu. Tacy kretyni jak Ty są powodem dla którego to forum zdycha. Typowa toksyczna społeczność, która swoje przetrwanie upatruje w ciąłym zwieraniu szeregów pozostałych użytkowników i atakowaniu czegokolwiek nowego.
Gdybyś zadał sobie choć trochę trudu, nie pisał byś takich bzdur. Jestem na forum (data rejestracji) od 2005, jednak ilość postów napisanych przeze mnie nie poraża. To dlatego, że wchodzę na forum przy okazji premier kolejnych gier Pirań i wtedy trochę (więcej lub mniej) się udzielam. Obecnie wszedłem dla Elexa, po ok. 2 latach przerwy. Zaiste no life ze mnie jak cholera he he.
A forum to umiera tak samo jak multum innych zajmujących się grami. I nie tylko zresztą grami. Powód jest prozaiczny: internet się zmienia. Kiedyś nie było fb, tweetera, instagramów i Bóg wie czego jeszcze. Nie było nawet yt, a gdy się pokazał jego możliwości były mniejsze, w dodatku użytkownicy mieli ograniczone prędkości łącz i nie mogli w pełni korzystać z multimediów. Sytuacja się zmieniła. Młodym nie chce się pisać i czytać, mają inne formy komunikowania się z rówieśnikami w necie. Ale co taki mądrala jak ty może o tym wiedzieć.
Ty już wydałeś diagnozę, że forum umiera przez takich jak ja ha ha ha. Good one. Mów do mnie jeszcze
Góra Odpisz z cytowaniem