Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 25-02-06, 17:07   #1
Szept Szaleństwa
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Szept Szaleństwa Wyślij wiadomość przez MSN do Szept Szaleństwa
Domyślnie Papierowy Gothic.

Zamierzam przelać mechanike i świat Gothica do wersji fabularki by móc przemierzać ten boski świat bez ograniczeń jakie narzucają gry komputerowe. Może ktoś z was już, to wcześniej robił, a może nie... W każdym razie chciałbym byście pisali tu wasze opinie, pomysły i porady. Zamierzam zrobić, to tak czy siak, ale może nawet ktoś byłby zainteresowany współtworzeniem tego dzieła. Chciałbym potem móc prowadzić w tym świecie sesje na żywo i/lub przez internet. Kto wie może nawet komuś z forum. Chciałbym żeby walka była trudniejsza niż w komputerowej wersji. Świat żywszy i realistyczniejszy. Chcę wziąźć cudo stworzone przez ludzi z Pirahna Bytes i rozwinąć, to na własny sposób. Chciałbym nieograniczoną wersje tego cudownego klimatu. Ha!
"Gotyckie konwencje są błędne. Moje włosy nie posiwiały. Nie lunatykuję. Nie zacząłem rzucać tajemniczych uwag ani nosić w kieszeni kurtki planszety - wskaźnika do tablicy ouija. Myśle, że śmieje się nieco więcej i częściej, i to wszystko - tylko tyle, że ten śmiech musi brzmieć jakoś dziwnie i ochryple, bo zauważyłem, że kiedy zaczynam się śmiać, ludzie obrzucają mnie podejrzliwymi spojrzeniami."- Mike Hanlon.
RPG
Szept Szaleństwa jest offline