Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 29-11-18, 09:07   #203
 Ancoron
Jeden z wielu

Ancoron awatar

Domyślnie

Well, wreszcie przysiadłem nad tym na dłużej i ukończyłem to. W mojej głowie kołacze się jedynie jeden motyw: "ale to już było."
Elex - magiczna ruda, tylko pod nieco inną nazwą. Wielki badass niczym klasyczny Mendoza z Risenka I, nawet taka sama motywacja xD vide Cor Kalom. Albowie niczym tacy orkowie z gothica 3. Klerycy to niemalże zwyczajni gothicowi magowie. Każdy motyw wydaje się ograny, będący kopią z poprzednich części. Nawet ten wielki finałowy zaskok to takie: meh, orkowie szturmują królestwo, trzeba wykorzystać magiczną rudę do obrony przed nimi. Nowych pomysłów jest zaledwie garstka, jak się uważniej przyjrzeć, to zaledwie przeniesiono akcję gothica do futurystycznej przyszłości i to tyle. System walki znany od dawna, nic się w zasadzie nie zmienił, tak jak silnik gry, wszystko sprowadza się do tego samego, nawet bugi są z Risena, a nie autorskie .
To nie wygląda jak gra, a jakby jakiś fan pomyślał: kurła, zrobię se goticzka post apo, hehe i stworzył modyfikację do Nocy Kruka. Zawiodłem się nieco.

Somewhere over the rainbow
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem