Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 26-12-08, 23:38   #1
Michał Biały
Polna Bestia

Michał Biały awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Michał Biały
Domyślnie Zniknął Lee, a kody nie działają? - Rozwiązanie

Chyba przyda sie taka porada

Więc jak wiemy Lee znika za murem przed którym są demony.
Po lewej stronie nad murem jest skalna półka. Musimy iść w lewo żeby dostać sie na nią tam troszkę pod górę. Po prawej jest strome podejście więc trzeba poradzić sobie skakaniem. Jak wejdziemy idziemy po tej półce skalnej i dochodzimy do dużego głazu, Pod nami po prawej jest nieszczęsny mur. Podchodzimy od prawej strony głazu i przez bug wchodzimy w niego, skaczemy trochę aż znajdujemy się za kamieniem. Teraz widzimy wszystko po 2 stronie muru. Skaczemy z półki blisko przy murze, po tej 2 stronie bo dalej sie nie da przez "niewidzialną barierę" podchodzimy na środek muru i widzimy przed sobą Lee. Nie da sie zagadać bo jest za daleko. Przywołujemy szkieleta i atakujemy Lee przyzwaniem błyskawicy. On podbiega do nas z daleka i atakuje go szkielet. W tym czasie my rzucamy na niego amnezję i jak ukatrupi szkieleta zagadujemy go. Wtedy daje nam misję z Hanzem i wojownikami. Teleportujemy sie do stolicy i robimy to zadanie. Wracamy do Lee tak jak właśnie to opisałem znowu go trzeba zwabić tym sposobem co przedstawiłem i gdy zagadamy daje misje z magiem ognia. Po zrobieniu jej teleport do Gothy a tam przed miastem stoi Lee wraz z paladynami.

Dużo czytania, ale wykonanie tego zajęło mi może 10 minut. Dla tych co im konsola nie działa.

Tu obrazkowo przedstawiłem jak to zrobić - http://www.sendspace.pl/file/Cv2yejmj/
RPG
Michał Biały jest offline