Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 03-03-12, 17:00   #9
4ka888
Polna Bestia

4ka888 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Avallach Zobacz post
Reupload od Kubyzioma: http://dl.dropbox.com/u/25345874/Gothic_CZ_beta.exe
Z tego co piszą ludzie, to niektórym źle działa instalator. Może jeszcze dziś ktoś spoza grupy zrobi wersję z innym instalatorem.
Dzięki za linka (we wcześniejszych był czas ściągania 2h a w tym 7min) właśnie ściągam i zobaczę co z tym instalotorem i mam nadzieję że się nie zawiodę.

Instalator działa wszystko normalnie się zainstalowało, ale gdy uruchamiam gothic starter(player kit) to mam oprócz innych modów: 2 razy test, czas zapłaty podziemia klasztoru i czas zapłaty.ini uruchomiłam najpierw czas zapłaty.ini wziełam nowa gra i pojawia się błąd Acces Voloation(chyba tak się pisze) i gra wyłącza się próbowałam uruchomić inne(..podziemia klasztoru) tam wszystko działa tylko zaczyna się w jakiś podziemiach i chyba to jest jakieś testowe więc tym się nie interesowałam.
Chcę zauważyć że tylko w modzie podbój pojawia się wyżej wymieniony błąd ale po jakimś czasie grania inne mody działają wiem że to wersja beta i prawdopodobnie nie da się w moim przypadku usunać błędu bo ta wersja jest ponoć pełna bugów i błędów ale gdyby ktoś coś doradził byłabym wdzięczna.

Ostatnio edytowane przez 4ka888 : 03-03-12 o 21:11.
RPG
4ka888 jest offline