Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 29-07-10, 13:48   #12
Hussar
Polna Bestia

Hussar awatar

Domyślnie

Dobrze,że ktoś postanowił uporządkować najważniejsze informacje o grze.Nie śledze na bieżąco tej produkcji,więc ten artykulik jest pomocny.Wszystko jest w skondensowanej formie,nie trzeba przeszukiwać wielu serwisów by odnaleźć te same informacje.
Odnośnie samej gry to od zawsze byłem sceptyczny.Najbardziej mnie razi wygląd głównego bohatera,o ile kształt i wygląd twarzy jeszcze ujdzie,o tyle fryzura już nie.Wydaje się on przez nią..co tu dużo pisać-ciotowaty.
Obawiam się, że twórcy gry popełnią błąd wtórności pewnych rozwiązań.Może się ta gra stać w dużym stopniu kalką gothic-a 1/2,a tego bym nie chciał.Już są te same postacie,amulet prawdopodobnie ma coś wspólnego ze ściącym.
Od gry spodziewam się dobrej rozrywki i "nie dla idiotów"-mam tu na myśli poziom trudności.Dużo zadań to plus niewątpliwy...ale,jeśli większość będzie "zdobądz tyle,a tyle,przynieś to,a tamto",czyli ogólnie przynieś/zdobądź/pozamiataj to ja podziękuje.
Nie podoba mi się fragment o świeceniu miecza,czyżby znowu chodziło o wciskanie jednego klawiasza,tylko teraz we własciwym momencie.
Nauczyciele to także dobra strona gry-od zawsze wyróżniało serie gothic.
Ilość godzin rozgrywki,ponad normę jak na dzisejsze produkcje,wiec jest dobrze.Wydaje sie,ze brak level scalling,co prawda nigdy w gothicach nie było,ale obawiałem się,ze nowe studio może chciec to zmienić.
Grafika..dx9..mogliby dać nowszy DirectX,ale to nie jest najważniejsze.Oby nie było słabych tekstur, przyzwoity hdr i ujdzie pod tym względem.
Ogólnie nie liczę na żaden hit(którego zapewne nie będzie),po prostu na znośny tytuł cRPG.(których jak na lekarstwo ostatnio)
RPG
Hussar jest offline