Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 20-01-09, 22:26   #2
Luke
Ognionośca

Luke awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Alfeim Zobacz post
Witam,
wszystkie kody, które podał wasz użytkownik zostały zerżnięte z Tawerny, tak więc proszę uprzejmie o usunięcie tego tematu.
own3d. Racja, to Wasze kody i tylko Wy macie prawo je używać. Musimy sobie znaleźć własne... Do jakiegoś cracka, który sam napisałeś, masz prawo autorskie, ale lista kodów jest częścią gry i nikt nie ma do niej prawa, nawet jeśli odnalazł nieznany wcześneij kod. Być może i autor tematu powinien podać źródło, ale, na miłość boską, to nie jest powód żeby kasować temat. Poza tym...
Cytat:
Napisał p.Alfeim na Tawernie
Przedstawiam wam nowe kody do dodatku "Forsaken Gods", lista została stworzona na niemieckim forum worldofplayers.de i została przetłumaczona oraz umieszczona tutaj za zgodą i uprzejmością autora. Niektóre ze starych przedmiotów mają nadal ten sam kod.
Chyba nie trzeba wielkiej spostrzegawczości, aby zauważyć, że sam zerżnąłeś tę listę z innego forum, tyle że ją przetłumaczyłeś. Ty niby masz prawo ściągać coś z innego forum, a my nie?
Cytat:
widzę że moderatorzy nie często odwiedzają to forum.
G*wno prawda ps. ort, od paru dobrych lat nie z imiesłowiami przymiotnikowymi piszemy łącznie.
Skoro wpadłeś tutaj tylko po to żeby wyrównać rachunki, a dowiedziałeś się, że kody są jedne i te same, to może już panu podziękujemy - a skoro po nic więcej to forum nie jest sz.p. potrzebne, to pozwól mi pan nabić sobie parę akcji moderatorskich do statystyk, wstawiając sz.p. ostrzeżenie, a nawet parę, i kasując wszystkie powyższe posty [offtop jest be i fuj]. Ostrzeżenie jak najbardziej prawomocne, bo do protestowania przeciw nielegalności służy funkcja Raportuj post.
Na usta ciśnie mi się jedno słowo, którego jako moderatorowi nie wypada mi użyć: zaczyna się ono na "wy", a kończy na "dalaj".
Innos was kocha.

RPG
Luke jest offline