Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 17-08-16, 18:21   #2
bon007
Chrząszcz

bon007 awatar

Domyślnie

ZMIANY NA DZIEŃ DZIŚ

- Zmieniłem próg otrzymywanych minimalnych obrażeń od NPC na 12 [oryginalnie L'hiver ma 25, a Gothic 2NK 5] znacząco ułatwia grę w po 2-3 akcie ze słabszymi przeciwnikami
- Bohater w zaczyna na 2 poziomie, z życiem 125, a nie jak w LH 100, wiąże się to z małą premią życia co level, bo w LH jest tylko 5, a nie 12 jak w G2NK
- Przerobiony model głowy bohatera. Bez kucyka, ciemniejsze włosy i blizny po finałowych zajściach w trakcie przygód w Gothic 1, twarz została z G 2
- Model ogólnej grubości ciała zmieniony z 0 na 1, powód przy większości postaci bezi sylwetkowo wyglądał jak chuchro, teraz jest w sam raz.
- Bezimienny ma na wstępnie pewne przedmioty [Miecz krwiopuszcz i Wzmocniony Pancerz Cienia], a także pewne umiejętności.
- Zaimplementowałem dodatkową teksture ciała bohatera - z gołą klatą, nie różni się ona wiele od standardowej gołej, poza licznymi bliznami.
- Dodałem szkielety strażników o nazwie "Cichy strażnik Xardasa" w wieży Xardasa"
- W jaskini koło Lestera został dodany miniboss, jest to ożywieniec w zbroi Magnata ze starej kolonii z dośc dużą ilością HP i mieszkiem 100 monet.
- Zmienione statystyki niektórych NPC, np Goblin Wojownik jest teraz troche trudniejszy od goblina szkieleta i walczy tępym mieczem dwuręcznym.
- Przywrócone levele z G2NK zielonym goblinom, szkieletom goblinom, młodym goblinom i czarnym goblinom, sam lewel ma jedynie wpływ na ptk doświadczenia.
- Z ważniejszych postaci pozmieniałem trochę pancerzy, dla większej różnorodności NPC, są to nowe odrębne pancerze i nie zastępują żadnych już istniejących.
- Różne drobne zmiany.
RPG
bon007 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem