Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 18-06-20, 18:13   #7
 Mika 123
Obywatel milicjant

Mika 123 awatar

Domyślnie

Prolog poprawiony. Dziękuję za celne sugestie.

Cytat:
Napisał Spykers
* czy ten wypadek nie podlegał pod rekompensatę lub jakiś zasiłek dla rannego żołnierza niezdolnego do wykonywania swoich obowiązków?
Szczerze to nie sądziłem, że w tamtych czasach istniało coś takiego jak renta. W Gothicu o niczym takim nie słyszeliśmy, a akcja tego opka dzieje się kilkadziesiąt lat przed.

Cytat:
- Proszę, proszę. Innosie, mój młodszy syn w końcu wrócił do domu - mężczyzna objął go i poklepał po plecach. Chwycony w żelaznym uścisku chłopak poczuł od ojca wciąż te same perfumy - smród gorzały oraz tytoniu.
Wiem jaka jest intencja, ale trochę to wygląda jakby "smród gorzały oraz tytoniu" były słowami ojca.

Cytat:
* militari (był pasjonatem militari, nie wojska)
Racja, ale odmienia się chyba "militariów"

Cytat:
Zastanowiłbym się na Twoim miejscu czy nie lepiej tę rozmowę poprowadzić w formie retrospekcji.
(...)
A każde miejsce to nowa przygoda, nowe postacie, więcej tekstu do przeczytania, więcej miejsca do popisu
Szczerze to w tych historiach chciałem tylko wyszczególnić postaci Jasira, który pojawi się w przyszłości oraz trochę Barhosa, który jest nawiązaniem do tego Barhosa z Laran znanego nam z G1. Dlatego jak dla mnie te opowieści mają charakter raczej poboczny i nie warto ich rozbudowywać. Ponadto nie bardzo wiem, jaką nową treścią mógłbym je wypełnić.

Cytat:
Resztę z pierwszego rozdziału wkleję innym razem w kolejnym poście.
I wówczas zabiorę się za jego całościową poprawę.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem