Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 02-02-19, 10:24   #1
Valariar Sky
Chrząszcz

Domyślnie Gothic na dziewiczo

Dzień dobry wszystkim,

Przepraszam jeśli dział zły ale po analizie wszystkich doszedłem do wniosku, że tutaj nadaje się najbardziej (?)

Nigdy nie grałem w Gothica. Jestem starym graczem i zawsze kątem oka obserwowałem premiery i ludzi żyjących tym uniwersum. Ale jakoś nigdy nie zasiadłem i nie pograłem porządnie. Widząc niesłabnące zainteresowanie tym światem stwierdziłem, że w końcu muszę to zrobić i chcę się do tego zabrać jak należy;

Tutaj moja prośba o radę - chciałbym zagrać w oryginalną wersję jedynki, dwójki i nocy kruka ale jest to na gra na tyle leciwa, że boje się, że mogę się tym zrazić. Czy istnieją jakieś (dla Was może oczywiste) mody, które nie zmieniają fabuły, nie dodają nic co sprawia, że gothic jest czymś nowym ale poprawiają jakość samej rozgrywki? Myślę tu o modach do HD, teksturach, może poprawie mechaniki rozgrywki etc. ewentualnie jeśli jakiś mod dodaje coś nowego i warto go mieć podczas pierwszej przygody to też się wlicza Mam ochotę przejść takiego gothica jakim był jednak w jak najbardziej odświeżonej wersji. Zarówno jedynkę jak i dwójkę + NK.

Jeśli macie też jakieś sugestie jak powinienem się do tego zabrać to z wdzięcznością wysłucham.

Dzięki z góry i pozdrawiam,
Maciej

Ostatnio edytowane przez Valariar Sky : 02-02-19 o 10:36.
RPG
Valariar Sky jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem