Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 13-09-12, 09:04   #5
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mroczny_Paladyn Zobacz post
spodobały się własny statek, pozwalający na podróżowanie pomiędzy wyspami, oraz jego załoga, którą możemy zawsze mieć przy sobie.
Och, cały ten statek to tylko inna forma teleportowania się pomiędzy wyspami, i do tego bardziej czasochłonna niż zwykłe teleporty. Szkoda że nie wprowadzono, chociażby losowych, ataków różnych morskich stworów w czasie podróży pomiędzy wyspami. W sumie tylko raz, na sam koniec, walczymy z okrętu. A to za mało. A załoga? Nie wiem jak inni, ja tam wołałem grac samemu bez towarzysza, który często potrafił nas zablokować.

Cytat:
Napisał Mroczny_Paladyn Zobacz post
Myślę, że warto również wspomnieć o broni palnej. Trzeba przyznać, że została dobrze wkomponowana w grę i naprawdę pasuje do pirackiego klimatu, .
Rozwiązania z bronią są fajne, ale niezbyt trafiono z jej siła rażenia. Praktycznie od chwili wejścia w posiadanie pierwszego muszkietu jest się niepokonanym. Trafione zwierzaki zatrzymuja się w chwili trafienia, co przy kilku krokach do tyłu pozwala na załadowanie broni i oddanie kolejnego strzału. Czyli przy pewnej wprawie załatwiamy każdego zanim sie do nas zbliży. No, może tylko na wyspie ze skarbem Stalowobrodego gdy na raz atakuje nas kilka goryli można polec zanim załapiemy jak je pojedynczo wystrzelać.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem