Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 15-12-04, 16:39   #3
Bubby

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Advocate+Dec 14 2004, 09:06 PM-->CYTAT(Advocate @ Dec 14 2004, 09:06 PM)
Cytat:
Podobne dzialania mamy w planach, czesc powoli wchodzi juz w nowy etap, ale wszystko w swoim czasie... Nie chce (lub nie moge) doglebnie rozwijac tej sprawy i zdradzac Wam szczegolow. :P Pozostaje tylko czekac, a co z tego wyniknie nie jestem w stanie teraz przybylizyc.
127320
[/b]
Jak zawsze okazuje się że jestem jasnowidzem...

Advocate
@Dec 14 2004, 09:06 PM
Nadmienie jeszcze, ze na terenie Polski dystrybutorem serii Gothic (aktualnie bez problemow sprzedawany jest GI i w przyszlosci prawdopodobnie NK oraz GIII, GII moze trafic ponownie do sklepow okolo premiery dodatku) jest CD Projekt i status oficjalnej w glownej mierze zalezy od ich "przychylnosci".
127320
Hmm. _Zaibatsu, Ci od GTA uzgadniali to wyłącznie z R*, bo jak się okazuje w polsce gry tej serii były wydawane przez różnych wydawców. Najpierw CDP, Play-It, Cenega itd.

Cytat:
Originally posted by Advocate@Dec 14 2004, 09:06 PM
Ostatnio lekko rozbawila mnie "nowa" oficjalna polska strona Morrowinda, zainteresowani pewnie wiedza o co chodzi, jednakze innym nie bede tutaj przyblizal faktow.
127320
E ta strona ma niby 1,5 roku, przynajmniej do tąd sięga archiwum newsów, a nawet o ich na stronie CDP nie ma...

Zawsze mnie irytowało to, że istneje jeden, potęrzny serwis, gdzie autorzy nie wyrabiają się już z nadmiarem roboty, to banda jakichś kolesi chorych na przerost ambicji, zamiast im pomóc, dokopuje tworząc konkurencję.
RPG