Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 12-01-09, 21:00   #12
Gephard
Chrząszcz

Gephard awatar

Domyślnie

Nie napiszę że to beznadziejny temat bo będzie to mijało się z moim celem pobytu tutaj, pozwolę sobie jednak na parę uwag odnośnie tego topicu.
Po pierwsze każda postać jest mocna na swój sposób, tyle że jedna dotarła po prostu dalej od drugiej. Głupie jest więc nabijanie się z tych którzy mają słabsze postacie, bo one ( ci gracze ) po prostu nie dotarli na ten poziom co ci lepsi.
Nie mam pojęcia jak komuś udało się zdobyć 240 many, 70 zręczności, i 90 siły, ale mniejsza o takie... szczegóły.
Gorsze jest jednak to, że ja akurat znam Gothicki (I i II, bo III to gówno jest i tyle ) na tyle dobrze, że wiem co znaczy mieć "dobrą postać" i uwierzcie mi: niektórzy z piszących tu ludzi po prostu zmyślają.
Ale być może mi się wydaje: nikogo nie oskarżam. Upominam jedynie że pisanie "mam 670 many i 456 siły" jest beznadziejnym pomysłem bo tyle w Gothicku mieć się nie da. Chyba że jakiś gówniarz gra na czitach...

Ostatnio grałem magiem i mój końcowy wynik to było 290 many, 16 siły, 23 zręczności, ale moje czarki waliły każdego.
RPG
Gephard jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem