Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 07-05-07, 23:48   #10
Luke_Flamesword

Luke_Flamesword awatar

Domyślnie

Jak czytam te wasze posty, to po prostu robi się niedobrze. Z jednej strony nawiedzona grupa fanboyów modląca się do PB w podziękowaniu za Gothica 3 a z drugiej strony nawiedzeni ludzie, którzy tą grę to chyba tylko powąchali i to niedokładnie albo kierują się tym co słyszeli...

Gothic 3 nie jest grą idealną(zresztą nie ma idealnych gier), ale też nie jest jakimś tam śmieciem gorszym od gier za 4.99 z Tesco.

Po pierwsze czepiacie się tych cholernych bugów - one oczywiście są, ale obecnie po zainstalowaniu patcha 1.12 jest ich dopuszczalna ilość, powiedziałbym nawet, że jest ich mniej więcej tyle co teraz w pierwszej i drugiej części..

Cytat:
-bugi
-bugi
-optymalizacja
-g..ane questy
-bugi
-optymalizacja
-g..any system walki dla nOObów
-bugi
-optymalizacja
-Mało różnorodne bronie (W dodatku wyglądają jak jakieś mutanty popromienne, a ja lubię zwykłe, proste, aczkolwiek zabójcze miecze)
-bugi
-optymalizacja
mało dopracowany świat
-bugi
-optymalizacja
itd. itp.
Można by pisać bez końca.
Nie ma co, naprawdę masz dużo argumentów(mozna pisać bez końca) skoro te dwa(najpoważniejsze) musisz cały czas powtarzać(wg założeń to zapewne miało być zabawne...). Po za tym z tekstem o małym zróżnicowaniu broni bym się trochę kłócił a za małe dopracowanie świata to wprost Cię wyśmieje - widziałeś chociaż ten świat? Jest ogromny, a w ogóle nie odczuwa się takiej powtarzalności jak np. w Oblivionie. Jest on bardzo szczegółowy i widać, że twórcy włożyli w niego naprawdę dużo pracy. Ba, nawet taka pustynia jest ciekawie zrobiona.

Cytat:
Bo za *** nie mogę zrozumieć jak można nie widzieć w G3 wad albo oceniać tą grę w CDA na 9/10
A ja za *** nie mogę zrozumieć jak można nie widzieć w G3 zalet lub oceniać tą grę jako zupełny szmelc.

Oczywiście jako fan sagi Gothic nie uważam G3 za godnego następce poprzednich części. Nie zmienia to jednak faktu, że gra w sama w sobie jest dobra i założę się, gdyby wyszła pod innym tytułem to szła by masa komentarzy w stylu: "O, całkiem niezgorszy RPG!" Niestety jednak widzę tu sporą grupę ludzi, która wyładowuje swoją frustrację na G3 tylko dlatego, że nie spełniła ich oczekiwań, bo wyobrażali sobie nie wiadomo co...

RPG
Luke_Flamesword jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem