Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 05-05-07, 23:40   #2
Szlafrok
Czarny Goblin

Szlafrok awatar

Domyślnie

Ech, jak tylko spojrzałem na tytuł tego tematu, zaraz pomyślałem:
Za to, że schrzanił taką serię.
A powiadają, że pierwsze spojrzenie jest najtrafniejsze...
A co do samego topica:
Gdy czytałem opcje do wybrania, nieco się uśmiechnąłem. Trochę naiwnością zalatuje...
Bronie? Phi! W poprzednich częściach były bardzo podobne w zamyśle (vide Gniew Innosa). W Oblivionie były 2x ładniejsze.
Ludzie i Orkowie. Szczerze nie rozumiem, czy można za to lubić grę...
Miasta. Tu już faktycznie, są bardzo ładne, każde inne i klimatyczne.
Piękne krajobrazy? Najpiękniejsze krajobrazy!
Zbroje, tarcze, amulety itp. Tu również nie wiem co tu do 'lubienia'. Tym bardziej że jest ich mało, a zbroje wyglądają kiepsko.
Zadania. Aaa... ja też lubię: Zabij wilki, albo świetne Znajdź przedmiot. Zero oryginalności, w prawie każdym po prostu łazimy i tniemy wszystko. Wyjątki są sporadyczne.
Frakcje? Eeee... chodzi Ci o ich wybór?

Zabrakło mi muzyki, wielkości świata, różnorodności i przede wszystkim KLIMATU. Ale cóż, to tylko moja opinia.

Cytat:
Napisał Noname17 Zobacz post
Nie tylko Twoja Ja mam bardzo podobne zdanie na temat Gothica3. Klimatu praktycznie tu nie ma, walka - bez komentarza, zadania - nuda i rutyna. Ta gra miała wielki potencjał, niestety otrzymaliśmy "karykaturę" gothica
Hehe, chyba źle to opisałem. Zabrakło mi w grze klimatu (hm, jest! Tylko czy na pewno takiego klimatu oczekiwaliśmy po Gothic 3?), ale muzyka była ok, podobnie wieeeelki świat i w miarę różnorodny.
Ale fakt, gra miała ogromny potencjał. Dobrze, że nie stała się typową komerchą jak Oblivion. Ciągle powtarzam, że to wina JoWood, przez ich łatwy skok na kasę marzenia o wielkiej grze zamykającej ładnie wielką serię się rozpadły. Bo skoro gra jest ukończona w 75%, to o czym my tu gadamy? Gothic 3 to gra tylko dobra.

Ostatnio edytowane przez Ertix : 05-07-09 o 00:16.
RPG
Szlafrok jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem