Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 23-11-18, 21:11   #1
 Pheasant
Rasowa prostytutka

Pheasant awatar

Domyślnie Poradnik łapania na dziecko - Ancoron

Noc jak conoc. Gubernator Archolos o wdzięcznym imieniu Epikur siedzi przy poskładanym z paru rodzai taniego drewna stole, sącząc któryś z kolei kufel taniego piwa. W tawernie nie ma tłumu, ba, tylko pare osób siedzi w sporej, niewiterzonej sali, oświetlanej jedynie światłem dopalajacych się świec i ogniska. Nagle drzwi otwierają się, a do środka wpada niezwykle piękna i zgrabna kobieta, w bardzo wyzywającym stroju. Gąszcz falowanych, złocistych włosów okala jej szczupłą twarz, a duże, niebieskie oczy z przestrachem patrzą znad długiego, smukłego nosa po wnętrzu tawerny. Wygląda jak anioł. Epikur nie może oderwać wzroku od systematycznie unoszących się równych, średniej wielkości półkól, które mają ogromną ochotę wyskoczyć spod kusego staniczka. Ku jego wielkiemu zdziwieniu zmierza szybkim krokiem właśnie w jego stronę, już po drodze wykrzykując:
- Błagam, pomóż mi, panie. Ocal moją córkę, moją małą Łucję. Porwali ją. Dam Ci wszystkie pieniądze które mam, dorzucę nawet córkę, jeżeli obiecasz dać jej utrzymanie. Dam wszystko!
RPG
Pheasant jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem